Zofia Radzicka
22.12
Martin
08:3710:30
BGD BASE S
Zdzisław Staniak
0.97
Wapiennik (Kopa)
10:0610:20
Mentor 2 M
Zbyszek B
22.13
Czeszka
09:0911:02
BGD BASE ML
Wojtek Bykowski
89.19
Borsk
06:4210:54
Mantra 6 ML
Wojciech Wojciechowski
7.56
Javorovy
07:4909:21
Atis 3 L
Wojciech Galica
20.88
Skrzętla
10:1911:29
Summit XC4 M
WłoOch
6.99
Skrzętla
09:3710:44
Sigma 8 27
Witold Raś
12.93
Skrzętla
09:1111:55
Vega 5 S
Urszula Rzepecka
74.52
bielski
08:4310:58
Mentor 4 XS
Urszula Chodorow
15.12
bielski
13:1713:54
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
12.21
bielski
07:4408:14
Dudek Nemo XX 23
Tomek Krupski
28.27
Srebrna Góra
09:2111:14
Cure ML
Tomasz Mariański
114.09
Sobieski
09:0613:31
Optic 26
Tomasz Janikowski
111.33
Milk hill
09:0915:03
Trango X-Race M
Szymon Struś
15.58
Skrzętla
10:0810:48
Mentor 4 S
Szrama
4.95
Piła
10:0810:24
Rush 3 Xl
Święty
97.43
Borsk
06:5911:16
Nexus S
święty
6.49
Borsk
08:1808:44
Epsilon 5 28
święty
10.30
Borsk
10:3511:12
Epsilon 5 28
Stanisław Sokołowski
49.51
bielski
08:2110:07
Optic 28
Stanisław Sagan
97.89
Fajsławice
11:1114:05
Mentor 4 M
Sowul Bogusław
36.53
Sobieski
08:3610:05
Ellus 4 L
Sławek Wajdzik
25.27
Warzymice
10:1911:36
Dudek Nemo XX 31
Sebastian Zowada
36.55
Komprachcice
09:1110:22
Delta 2 L
Seba
5.14
Piła
09:4510:02
Chili 3 M
Seba
4.16
Piła
08:1208:21
Chili 3 M
Ryszard Froń
11.21
Kamień
09:3810:22
Dudek Nemo XX 28
Ryszard Ceglarek
4.67
Piła
08:3108:43
Tequila 4 M
Ryszard Ceglarek
18.43
Piła
09:3110:12
Tequila 4 M
Robert Osiński
7.87
Inowrocław
16:0616:31
Nucleon 27
Robert Grubba
13.70
Jastrzębia Góra
02:2603:54
P81 Sm
Ralf
26.43
Martin
08:3209:32
Trango X-Race L
Rafał Samsonowicz
7.50
Sobieski
07:0507:29
Mentor 4 S
Rafał Samsonowicz
2.42
Sobieski
06:4907:01
Mentor 4 S
Rafał Samsonowicz
96.12
Sobieski
10:0212:47
Mentor 4 S
Rafał Pachulski
76.48
Konopki
08:2110:39
UP Trango XC 3 M
Rafał Chmura
12.14
Borzym
12:2013:22
UP Trango XC 2 L
Radek Kuchta
4.31
Biała Podlaska
12:0312:19
Rush 2 M
Przemek Kowal
8.86
Skrzętla
09:5410:44
Tequila 4 M
Przemek Kowal
8.22
Skrzętla
11:3913:21
Tequila 4 M
Piotr Szymański
5.99
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:5210:31
Chili 3 S
Piotr Szymański
9.06
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
11:2612:01
Chili 3 S
Piotr Malaca
32.85
Piła
08:4410:24
Mentor 3 L
Piotr Krezymon
66.35
Borsk
10:2313:06
CHILI 4 XS
Piotr Besser
37.84
Konopki
08:4110:03
Aspen 5 26
Pawlos
57.74
Srebrna Góra
08:1211:11
Rush 4 MS
Paweł Wysocki (szybki)
10.99
Srebrna Góra
08:5610:27
Sigma 8 27
Paweł Wysocki (szybki)
20.36
Srebrna Góra
11:4412:36
Sigma 8 27
Paweł Wysocki (szybki)
2.90
Srebrna Góra
06:4607:23
Sigma 8 27
Paweł Myszak
2.29
Chłapowo
13:1513:23
Mentor 2 M