Sebastian Zowada
36.55
Komprachcice
09:1110:22
Delta 2 L
Sowul Bogusław
36.53
Sobieski
08:3610:05
Ellus 4 L
Dawid Król
33.91
Srebrna Góra
06:5410:45
King M
Andrzej skwarczyński
33.10
Konopki
09:3710:47
Aspen 5 28
Piotr Malaca
32.85
Piła
08:4410:24
Mentor 3 L
Łukasz Zakrzewski
32.78
bielski
09:0910:33
Optic 26
Karolina Kocięcka
31.79
Kamień
11:1312:30
Knight S
Marcin Waloszek
31.66
Skrzętla
11:1613:00
Mentor 2 S
Artur Śliwa
31.38
Martin
08:3910:07
Iota 2 25
Marcin Białobłocki
31.04
Srebrna Góra
08:4310:53
Carrera M
Artur Fiedosiuk
30.94
białostocki
09:0510:10
Chili 2 M
Karol Murawiec
30.13
Borsk
05:5006:39
Report'air 28
Dariusz Mordarski
29.92
Nowa Ruda
10:1511:19
BGD BASE L
Łukasz Bartkiewicz
29.28
Krajno-Zagórze
11:3512:29
Delta M
Jakub Socha
29.11
Martin
08:0509:38
Mantra 6 MS
Tomek Krupski
28.27
Srebrna Góra
09:2111:14
Cure ML
Ralf
26.43
Martin
08:3209:32
Trango X-Race L
Cezary Karol Szymkiewicz
26.39
Borzym
11:4413:10
Cure L
Bartek Stuchlik
25.88
Martin
08:3309:34
Delta 2 ML
Sławek Wajdzik
25.27
Warzymice
10:1911:36
Dudek Nemo XX 31
Jakub Mamelka
22.21
Magic
09:3510:27
Nova Ion 3 M
Zbyszek B
22.13
Czeszka
09:0911:02
BGD BASE ML
Zofia Radzicka
22.12
Martin
08:3710:30
BGD BASE S
Andrzej Koziej
21.39
Martin
09:1210:17
Aspen 4 28
Maciej Bąk
21.04
Piła
10:3011:36
CHILI 4 S
Wojciech Galica
20.88
Skrzętla
10:1911:29
Summit XC4 M
Paweł Wysocki (szybki)
20.36
Srebrna Góra
11:4412:36
Sigma 8 27
Dominik Kapica
19.99
Kamień
09:5410:31
Rook 2 ML
Ryszard Ceglarek
18.43
Piła
09:3110:12
Tequila 4 M
Grzegorz Wierzba
18.12
Szczebel
10:4013:21
Sigma 8 25
Mateusz Kuzło
17.65
Szybowisko Ustjanowa
15:2716:20
Omega XAlps 2 23
Centerus
17.59
Borsk
08:4109:55
Pluto M
Daria Nowicka
17.46
Borsk
09:5310:35
CHILI 4 XXS
Krzysztof Orłowski
16.76
Srebrna Góra
09:3910:21
Trango X-Race L
Arkadiusz Sabat
16.50
Szybowisko Ustjanowa
15:3216:21
Poison 3 M
Mateusz Petrów
16.30
Srebrna Góra
07:4312:07
Ikuma 27
Szymon Struś
15.58
Skrzętla
10:0810:48
Mentor 4 S
Urszula Chodorow
15.12
bielski
13:1713:54
Dudek Nemo XX 23
Maciek Zalewski
14.65
Srebrna Góra
09:4412:19
Chili 2 S
Darecki-Starry
14.49
Srebrna Góra
08:0812:14
Queen M
Damian Szemainda
13.82
Czeszka
08:5509:57
BGD BASE ML
Robert Grubba
13.70
Jastrzębia Góra
02:2603:54
P81 Sm
Dorota Borucka
13.47
Skrzętla
11:1912:47
Rook 2 S
Dariusz Mordarski
13.34
Srebrna Góra
09:1410:13
BGD BASE L
GRZERO
13.18
Skrzętla
09:4611:42
Cayenne 4 M
Witold Raś
12.93
Skrzętla
09:1111:55
Vega 5 S
Michał Skalniak
12.61
Szczebel
10:1211:38
Mistral 6 26
Paweł Dołomisiewicz
12.48
Biszcza
12:1312:40
Nova Ion 3 S
Urszula Chodorow
12.21
bielski
07:4408:14
Dudek Nemo XX 23
Krzysztof Martyna
12.16
Srebrna Góra
09:3810:19
King M