Rafał Chmura
12.14
Borzym
12:2013:22
UP Trango XC 2 L
Marek Jania
11.95
Śnieżnica
10:5811:35
Pluto 2 M
Andrzej Szumowski
11.79
bielski
10:5711:24
Plus 28
Jacek Ślusarczyk
11.57
Szczebel
10:4911:46
Chili 3 M
Mariusz Cybiak
11.27
Srebrna Góra
10:2813:02
Mentor 4 M
Ryszard Froń
11.21
Kamień
09:3810:22
Dudek Nemo XX 28
Krzysztof Drzycimski
11.04
Piła
09:3510:36
Poison 3 Xl
Paweł Wysocki (szybki)
10.99
Srebrna Góra
08:5610:27
Sigma 8 27
święty
10.30
Borsk
10:3511:12
Epsilon 5 28
Krzysztof Muzzy Wejdman
10.18
Szczebel
10:4811:26
Ellus 5 XL
Artur Leskiewicz
9.94
Powys
10:1911:53
Iota 26
Jarosław Chmielewski
9.86
Javorovy
08:3310:03
Delta 2 XS
Jarek ciejka
9.86
Skrzętla
09:5211:23
CHILI 4 XS
Daveybee
9.62
Czeszka
08:5809:33
Sigma 9 25
Jacek Streich
9.58
Skrzętla
11:4012:33
Mentor 3 L
Andrzej Zając
9.07
Skrzętla
09:4711:44
Coden Pro 20
MR
9.07
Srebrna Góra
06:4908:24
Ikuma 27
Piotr Szymański
9.06
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
11:2612:01
Chili 3 S
Przemek Kowal
8.86
Skrzętla
09:5410:44
Tequila 4 M
Jan Matoga
8.85
Skrzętla
11:0612:39
Delta 2 L
Marcin Kawula
8.76
Skrzyczne
05:4006:40
BGD BASE ML
Bogusław Kruczek
8.35
Wapno
14:2115:06
Sigma 8 27
Bieri
8.27
Skrzętla
11:0312:37
Summit Xc 2 Sm
Bogdan Jasiński
8.26
Piła
15:1015:26
Hadron 28
Przemek Kowal
8.22
Skrzętla
11:3913:21
Tequila 4 M
Krzysztof Cieślinski
8.17
Borsk
09:1309:59
Hook 4 27
Robert Osiński
7.87
Inowrocław
16:0616:31
Nucleon 27
Adrian Pedrycz
7.82
Krajno-Zagórze
08:3608:55
Cure M
Jacek Szost
7.82
Skrzętla
11:3312:34
Mentor 4 S
Wojciech Wojciechowski
7.56
Javorovy
07:4909:21
Atis 3 L
Rafał Samsonowicz
7.50
Sobieski
07:0507:29
Mentor 4 S
Krzysiek Święcicki
7.27
Skrzyczne
07:1708:46
Falcon 2009 27
Bogdan Jasiński
7.07
Piła
14:4414:57
Hadron 28
WłoOch
6.99
Skrzętla
09:3710:44
Sigma 8 27
Mariusz Cybiak
6.74
Srebrna Góra
07:1008:07
Mentor 4 M
święty
6.49
Borsk
08:1808:44
Epsilon 5 28
Bogdan Jasiński
6.41
Piła
14:1214:35
Hadron 28
Maciej Bąk
6.28
Piła
09:1609:37
CHILI 4 S
Adam Rogowski
6.24
Vogel
07:1907:39
Infinity 3 M
Łukasz Serafin
6.24
Srebrna Góra
07:2909:38
Summit XC3 S
Krzysztof Drzycimski
6.23
Piła
08:2208:47
Poison 3 Xl
Marcin Białobłocki
6.00
Srebrna Góra
06:1107:17
Carrera M
Piotr Szymański
5.99
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:5210:31
Chili 3 S
Jacek Miłowski
5.98
Srebrna Góra
08:3709:40
Cure ML
Bartłomiej Nogieć
5.91
Szczebel
14:0715:40
Epsilon 6 26
Bogdan Kozłowski
5.79
Srebrna Góra
12:0514:27
Golden 3 30
Adam Kubiczek
5.70
Javorovy
07:2609:11
Sigma 7 26
Bartłomiej Borek
5.63
Skrzętla
11:5412:45
Koyot 28
Jerzy Adamczyk
5.53
Skrzętla
11:0912:41
Ion 2 L
Krzysiek Ciach
5.45
Srebrna Góra
07:5708:45
Mentor 4 M