Krzysztof Mazur
51.69
Skrzętla
10:0012:24
Icepeak 7 Pro 23
Paweł Szczepanek
40.94
Skrzętla
08:1910:14
GTO 2 S
Tomasz Perczak
32.17
Szczebel
07:3710:34
Rush 3 M
Dominika Kasieczko
31.01
Kubińska Hola
07:2709:34
ZENO S
Rafał Samsonowicz
30.83
białostocki
07:1709:52
Mentor 4 S
Marcin Białobłocki
30.79
Srebrna Góra
07:1611:00
Queen M
Mateusz Siatka
29.97
Skrzętla
08:1509:48
Alpina 2 L
Marek Miłowski
23.85
Srebrna Góra
07:4111:19
Delta 3 ML
Przemysław Czerwiński
22.11
Skrzętla
10:5711:57
Mentor 4 L
Ralf
21.38
Skrzyczne
08:2209:54
Trango X-Race L
Grzegorz Wierzba
18.30
Szczebel
10:4012:36
Sigma 8 25
Mateusz Kuzło
16.22
Szybowisko Ustjanowa
12:4414:36
Omega XAlps 2 23
Arkadiusz Sabat
14.69
Szybowisko Ustjanowa
12:5213:44
Poison 3 M
Darek Miękuszewski
12.58
Skrzyczne
08:0209:08
Mystic 3 ML
Stanisław Sokołowski
12.55
białostocki
07:2608:37
Optic 28
Piotr Staszak
12.35
Skrzyczne
07:4809:08
Cayenne 4 S
Mateusz Gajczewski
11.88
Skrzyczne
07:4608:50
Chili 3 S
Arkadiusz Ślusarczyk
11.79
Kubińska Hola
07:3108:21
Cure M
Robert Dadak
11.63
Skrzyczne
08:3209:39
Cayenne 4 M
Michal Radzicki
11.33
Kubińska Hola
07:2908:21
Cure ML
Marek Furman
10.90
Skrzyczne
07:4409:31
Aspen 4 26
Bartłomiej Borek
10.69
Szczebel
07:4711:18
Koyot 28
Jarosław Chmielewski
10.28
Skrzyczne
07:4509:13
Delta 2 XS
GRZERO
10.19
Skrzętla
09:2610:41
Cayenne 4 M
Adam Panek
9.11
Szczebel
10:5812:17
Addict 2 L
Jerzy Gajda
8.79
Cergowa
08:2110:06
UP Trango XC 2 M
Bartłomiej Nogieć
8.66
Szczebel
07:5510:00
Epsilon 6 26
Przemek Kowal
8.64
Skrzętla
11:0712:21
Tequila 4 M
Grzegorz Hali
8.39
Srebrna Góra
11:5912:47
Chili 3 M
Piotr Assmann
7.32
Cergowa
07:5809:11
Rook 2 MS
Chester
7.25
Skrzyczne
09:2810:05
Ascent 2 M
Jarosław Osmólski
7.23
Skrzyczne
08:3809:24
Vega 2 S
Tomek Zmarzły
7.19
Skrzyczne
07:3808:25
Sigma 9 27
Daniel Rozmus
7.17
14:0715:09
Summit 2 M
Michał
7.11
Skrzyczne
08:3309:18
Rook L
ko-mar 58
7.02
Skrzyczne
07:3508:24
Rush 3 S
Piotr Zawadzki
6.83
Skrzyczne
07:3209:08
Golden 4 28
Paweł Wysocki (szybki)
6.12
Srebrna Góra
09:5510:45
Sigma 8 27
Jacek Waligóra
5.98
Srebrna Góra
09:3211:07
Delta L
Michal Glinski
5.65
Skrzyczne
09:1309:36
Lhotse L
Mirek Olkowicz
5.26
Srebrna Góra
08:2209:40
Mentor 3 M
Łukasz Janda
5.16
Skrzyczne
15:1115:32
Blacklight L
Artur Szczerbiak
5.09
Skrzyczne
09:3309:49
Duett M
RomekS
4.97
Skrzyczne
08:2010:07
Optic 28
Dorota Borucka
4.29
Skrzętla
11:4612:15
Rook 2 S
Dominika Wojtkiewicz
4.23
Borsk
07:4508:03
Alpha 6 24
Krzysztof Łakomicki
4.08
Borsk
08:3809:00
Cyber 4 M
Mateusz Gajczewski
3.86
Skrzyczne
12:5313:06
Chili 3 S
Ryszard Jakiel
3.63
Srebrna Góra
13:1714:36
Delta 2 ML
Norbert Wietecha
3.16
Cergowa
07:3408:00
Tequila 4 M