Wojciech Wojciechowski
2.23
Javorovy
09:0709:17
Atis 3 L
Tomek Zmarzły
7.19
Skrzyczne
07:3808:25
Sigma 9 27
Tomasz Perczak
32.17
Szczebel
07:3710:34
Rush 3 M
Szrama
0.54
czarnkowsko-trzcianecki
11:3611:39
Rush 3 Xl
Stanisław Sokołowski
12.55
białostocki
07:2608:37
Optic 28
SKIBA
2.00
Nowe Marzy
14:0714:14
Mentor 4 S
SKIBA
2.15
Nowe Marzy
13:3713:52
Mentor 4 S
SKIBA
2.12
Nowe Marzy
13:0913:19
Mentor 4 S
SKIBA
1.38
Nowe Marzy
12:5813:04
Mentor 4 S
SKIBA
1.25
Nowe Marzy
13:2213:25
Mentor 4 S
SKIBA
2.43
Nowe Marzy
12:3712:47
Mentor 4 S
Seba
0.95
Nowe Marzy
13:4213:50
Chili 3 M
Seba
1.23
Nowe Marzy
13:1113:24
Chili 3 M
Ryszard Jakiel
2.96
Srebrna Góra
11:1111:34
Delta 2 ML
Ryszard Jakiel
3.63
Srebrna Góra
13:1714:36
Delta 2 ML
RomekS
1.36
Skrzyczne
10:5411:02
Optic 28
RomekS
4.97
Skrzyczne
08:2010:07
Optic 28
Robert Dadak
11.63
Skrzyczne
08:3209:39
Cayenne 4 M
Ralf
21.38
Skrzyczne
08:2209:54
Trango X-Race L
Rafał Samsonowicz
30.83
białostocki
07:1709:52
Mentor 4 S
Przemysław Czerwiński
22.11
Skrzętla
10:5711:57
Mentor 4 L
Przemek Kowal
1.42
Skrzętla
10:1010:16
Tequila 4 M
Przemek Kowal
8.64
Skrzętla
11:0712:21
Tequila 4 M
Piotr Zawadzki
6.83
Skrzyczne
07:3209:08
Golden 4 28
Piotr Świderski
1.57
Skrzętla
11:0011:05
Rook 2 MS
Piotr Staszak
12.35
Skrzyczne
07:4809:08
Cayenne 4 S
Piotr Assmann
7.32
Cergowa
07:5809:11
Rook 2 MS
Paweł Wysocki (szybki)
6.12
Srebrna Góra
09:5510:45
Sigma 8 27
Paweł Szczepanek
40.94
Skrzętla
08:1910:14
GTO 2 S
Norbert Wietecha
3.16
Cergowa
07:3408:00
Tequila 4 M
Mostek
1.61
Skrzętla
10:5111:00
Bigolden 3 39
Monika Mysliwiec
3.03
Cergowa
07:1207:25
Mentor 2 Xs
Mirek Olkowicz
5.26
Srebrna Góra
08:2209:40
Mentor 3 M
Michal Radzicki
11.33
Kubińska Hola
07:2908:21
Cure ML
Michal Glinski
5.65
Skrzyczne
09:1309:36
Lhotse L
Michał
7.11
Skrzyczne
08:3309:18
Rook L
Mateusz Siatka
29.97
Skrzętla
08:1509:48
Alpina 2 L
Mateusz Kuzło
16.22
Szybowisko Ustjanowa
12:4414:36
Omega XAlps 2 23
Mateusz Gajczewski
11.88
Skrzyczne
07:4608:50
Chili 3 S
Mateusz Gajczewski
3.86
Skrzyczne
12:5313:06
Chili 3 S
Marian Szampera
1.52
Srebrna Góra
13:2413:34
Addict 2 L
Marek Miłowski
23.85
Srebrna Góra
07:4111:19
Delta 3 ML
Marek Furman
10.90
Skrzyczne
07:4409:31
Aspen 4 26
Marcin Białobłocki
30.79
Srebrna Góra
07:1611:00
Queen M
Maciej Pigulski
2.74
Srebrna Góra
09:0709:47
Sigma 10 23
Łukasz Janda
5.16
Skrzyczne
15:1115:32
Blacklight L
Krzysztof Mazur
51.69
Skrzętla
10:0012:24
Icepeak 7 Pro 23
Krzysztof Łakomicki
4.08
Borsk
08:3809:00
Cyber 4 M
ko-mar 58
7.02
Skrzyczne
07:3508:24
Rush 3 S
Jerzy Gajda
8.79
Cergowa
08:2110:06
UP Trango XC 2 M