Wojtek Bykowski
21.48
Borsk
06:5707:58
Mantra 6 ML
Waldemar Wójcik
4.48
Szybowisko Ustjanowa
15:2115:41
Rise 3 S
Waldemar Wójcik
3.13
Szukalowy Garb
12:5614:05
Rise 3 S
Waldek Brożyna
15.37
Skrzętla
09:1109:54
Chili L
Tomek Wirski
12.11
Pińczów
08:0008:41
Aspen 2 28
Tomek Wirski
2.01
Pińczów
11:2711:31
Aspen 2 28
Tomasz Sermak
8.18
Żar
09:1509:40
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Mariański
49.52
Sobieski
10:5614:24
Optic 26
Tomasz Halka
7.14
Skrzyczne
07:2807:59
Mistral 7 XS
Ryszard Pszenny
2.74
Szukalowy Garb
13:1814:18
Rush 3 M
Ryszard Pszenny
6.48
Szybowisko Ustjanowa
15:1015:38
Rush 3 M
Ryszard Jakiel
23.82
Michałków
10:1211:17
Delta 2 ML
Ryszard Froń
4.00
Borsk
08:1508:30
Dudek Nemo XX 28
Ryszard Froń
4.31
Borsk
14:2914:41
Dudek Nemo XX 28
Robert Osiński
7.72
Inowrocław
16:5617:18
Nucleon 27
Robert Dadak
1.33
Pińczów
12:1312:20
Cayenne 4 M
Robert Dadak
1.93
Pińczów
10:0910:14
Cayenne 4 M
Rafał Samsonowicz
8.95
bielski
07:4308:23
Mentor 4 S
Rafal Obora
100.87
Mount Leinster
08:3314:28
Alpina M
Piotr Żelisko
16.84
chełmski
15:5916:41
Re Action 29
Piotr Szymański
33.73
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
08:1309:37
Chili 3 S
Piotr Świderski
2.24
Skrzętla
10:1810:26
Rook 2 MS
Piotr Świderski
3.11
Skrzętla
11:3312:01
Rook 2 MS
Piotr Świderski
3.53
Skrzętla
08:0208:49
Rook 2 MS
Piotr Klimek
20.70
Szczebel
07:2808:24
Marvel 27
Piotr Assmann
95.42
Laszki
07:1411:19
Rook 2 MS
Nawrocki Michał
16.60
Fajsławice
08:0810:14
Mentor 2 M
Mirosław Łuczak
6.49
Michałków
10:2410:47
Factor 23
Mietek Grochmal
14.74
Wapno
11:4613:05
TRITON 2 L
Michal Grabos
6.04
Zug
10:4511:48
Alpina 3 L
Michał Gierlach
19.14
Krzesanica
05:2007:12
Magnum 2 41
Mateusz Gajczewski
1.56
Gliwice
07:1107:20
Chili 3 S
Mariusz Strzelczyk
19.02
Michałków
10:0910:52
CHILI 4 M
Marek Furman
3.45
Skrzętla
10:0710:24
Aspen 4 26
Marek Furman
2.56
Skrzętla
08:1608:48
Aspen 4 26
Marcin Żuwała
18.70
Szczebel
07:2408:21
Crossalps 26.5
Marcin Ząbek
17.32
Laszki
07:2508:18
BGD BASE M
Małgorzata Błędowska
5.86
Skrzyczne
06:4507:20
Hook 4 21
Maciej Strzelecki
2.05
Łęki Kościelne
13:0713:16
Dudek Nemo XX 31
Maciej Strzelecki
1.96
Łęki Kościelne
12:2912:33
Dudek Nemo XX 31
Łukasz Prokop
210.52
Fajsławice
06:2713:37
Iota 2 25
Łukasz Kołodziejczak
25.90
Łęki Kościelne
09:5711:15
Mentor 4 XS
Krzysiek Święcicki
7.61
Skrzyczne
06:4008:07
Falcon 2009 27
ko-mar 58
6.92
Skrzyczne
06:5607:18
Rush 3 S
Karol Prokorym
34.72
Borsk
07:1309:19
Cayenne 5 XS
Joanna Kocot
2.12
Pińczów
10:5210:57
Explorer XS
Joanna Kocot
1.38
Pińczów
12:2612:32
Explorer XS
Joanna Kocot
1.58
Pińczów
08:4408:51
Explorer XS
Jerzy Gajda
5.25
Wapno
12:2213:29
UP Trango XC 2 M
Jarosław Warzecha
4.24
Skrzętla
11:3011:49
Cayenne 4 M