Łukasz Prokop
210.52
Fajsławice
06:2713:37
Iota 2 25
Rafal Obora
100.87
Mount Leinster
08:3314:28
Alpina M
Piotr Assmann
95.42
Laszki
07:1411:19
Rook 2 MS
Grzegorz Fiema
74.19
Fajsławice
08:0012:15
CHILI 4 XS
Dominik Kapica
67.81
Pińczów
09:0311:56
Rook 2 ML
Tomasz Mariański
49.52
Sobieski
10:5614:24
Optic 26
Artur Pietrek
47.56
Saint Hilaire du Touvet
08:0110:24
Colt 2 25
Jan Struś
40.96
Skrzętla
09:4611:02
Mentor 4 M
Karol Prokorym
34.72
Borsk
07:1309:19
Cayenne 5 XS
Grzegorz Sprawka
34.33
Fajsławice
08:0210:20
Artik 3 27
Piotr Szymański
33.73
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
08:1309:37
Chili 3 S
Łukasz Kołodziejczak
25.90
Łęki Kościelne
09:5711:15
Mentor 4 XS
Ryszard Jakiel
23.82
Michałków
10:1211:17
Delta 2 ML
Wojtek Bykowski
21.48
Borsk
06:5707:58
Mantra 6 ML
Piotr Klimek
20.70
Szczebel
07:2808:24
Marvel 27
Grzegorz Wierzba
20.18
Szczebel
06:4708:32
Sigma 8 25
Michał Gierlach
19.14
Krzesanica
05:2007:12
Magnum 2 41
Mariusz Strzelczyk
19.02
Michałków
10:0910:52
CHILI 4 M
Marcin Żuwała
18.70
Szczebel
07:2408:21
Crossalps 26.5
Marcin Ząbek
17.32
Laszki
07:2508:18
BGD BASE M
Piotr Żelisko
16.84
chełmski
15:5916:41
Re Action 29
Nawrocki Michał
16.60
Fajsławice
08:0810:14
Mentor 2 M
Waldek Brożyna
15.37
Skrzętla
09:1109:54
Chili L
Bogusław Kruczek
15.29
Wapno
10:3712:27
Sigma 8 27
Mietek Grochmal
14.74
Wapno
11:4613:05
TRITON 2 L
Arkadiusz Marucha
14.54
Skrzyczne
06:4707:33
Alpina 2 MS
Tomek Wirski
12.11
Pińczów
08:0008:41
Aspen 2 28
Adam Mucha
11.68
Szczebel
07:1008:22
Ajos 2 M
Jarosław Chmielewski
9.30
Skrzyczne
07:2008:16
Delta 2 XS
Rafał Samsonowicz
8.95
bielski
07:4308:23
Mentor 4 S
Tomasz Sermak
8.18
Żar
09:1509:40
Icepeak 7 Pro 23
Robert Osiński
7.72
Inowrocław
16:5617:18
Nucleon 27
Krzysiek Święcicki
7.61
Skrzyczne
06:4008:07
Falcon 2009 27
Tomasz Halka
7.14
Skrzyczne
07:2807:59
Mistral 7 XS
Bartłomiej Borek
6.97
Szczebel
07:0808:11
Koyot 28
ko-mar 58
6.92
Skrzyczne
06:5607:18
Rush 3 S
GrzegoSz
6.59
Borsk
07:5208:14
CHILI 4 S
Mirosław Łuczak
6.49
Michałków
10:2410:47
Factor 23
Ryszard Pszenny
6.48
Szybowisko Ustjanowa
15:1015:38
Rush 3 M
Michal Grabos
6.04
Zug
10:4511:48
Alpina 3 L
Małgorzata Błędowska
5.86
Skrzyczne
06:4507:20
Hook 4 21
Jerzy Gajda
5.25
Wapno
12:2213:29
UP Trango XC 2 M
Dariusz Culak
4.56
Szybowisko Ustjanowa
15:1415:31
Volt 2 M
Waldemar Wójcik
4.48
Szybowisko Ustjanowa
15:2115:41
Rise 3 S
Ryszard Froń
4.31
Borsk
14:2914:41
Dudek Nemo XX 28
Jarosław Warzecha
4.24
Skrzętla
11:3011:49
Cayenne 4 M
Dominika Wojtkiewicz
4.18
Borsk
07:2907:49
Alpha 6 24
Ryszard Froń
4.00
Borsk
08:1508:30
Dudek Nemo XX 28
Jarosław Warzecha
3.79
Skrzętla
08:0808:50
Cayenne 4 M
Artur Leskiewicz
3.57
Petersfield
06:0007:10
Iota 26