Dariusz Culak
2.64
Szukalowy Garb
13:1014:04
Volt 2 M
Dariusz Culak
4.56
Szybowisko Ustjanowa
15:1415:31
Volt 2 M
Jerzy Gajda
5.25
Wapno
12:2213:29
UP Trango XC 2 M
Mietek Grochmal
14.74
Wapno
11:4613:05
TRITON 2 L
Bogusław Kruczek
15.29
Wapno
10:3712:27
Sigma 8 27
Grzegorz Wierzba
20.18
Szczebel
06:4708:32
Sigma 8 25
ko-mar 58
6.92
Skrzyczne
06:5607:18
Rush 3 S
Ryszard Pszenny
2.74
Szukalowy Garb
13:1814:18
Rush 3 M
Ryszard Pszenny
6.48
Szybowisko Ustjanowa
15:1015:38
Rush 3 M
Piotr Świderski
2.24
Skrzętla
10:1810:26
Rook 2 MS
Piotr Świderski
3.53
Skrzętla
08:0208:49
Rook 2 MS
Piotr Assmann
95.42
Laszki
07:1411:19
Rook 2 MS
Piotr Świderski
3.11
Skrzętla
11:3312:01
Rook 2 MS
Dominik Kapica
67.81
Pińczów
09:0311:56
Rook 2 ML
Waldemar Wójcik
3.13
Szukalowy Garb
12:5614:05
Rise 3 S
Waldemar Wójcik
4.48
Szybowisko Ustjanowa
15:2115:41
Rise 3 S
Piotr Żelisko
16.84
chełmski
15:5916:41
Re Action 29
Andrzej Szumowski
2.64
Sobieski
11:0411:12
Optic 28
Tomasz Mariański
49.52
Sobieski
10:5614:24
Optic 26
Robert Osiński
7.72
Inowrocław
16:5617:18
Nucleon 27
Tomasz Halka
7.14
Skrzyczne
07:2807:59
Mistral 7 XS
Łukasz Kołodziejczak
25.90
Łęki Kościelne
09:5711:15
Mentor 4 XS
Rafał Samsonowicz
8.95
bielski
07:4308:23
Mentor 4 S
Jan Struś
2.43
Skrzętla
08:3208:50
Mentor 4 M
Jan Struś
40.96
Skrzętla
09:4611:02
Mentor 4 M
Nawrocki Michał
16.60
Fajsławice
08:0810:14
Mentor 2 M
Piotr Klimek
20.70
Szczebel
07:2808:24
Marvel 27
Wojtek Bykowski
21.48
Borsk
06:5707:58
Mantra 6 ML
Michał Gierlach
19.14
Krzesanica
05:2007:12
Magnum 2 41
Bartłomiej Borek
6.97
Szczebel
07:0808:11
Koyot 28
Artur Leskiewicz
1.47
Petersfield
08:0908:15
Iota 26
Artur Leskiewicz
3.16
Petersfield
08:1708:30
Iota 26
Artur Leskiewicz
1.29
Petersfield
08:3608:41
Iota 26
Artur Leskiewicz
3.57
Petersfield
06:0007:10
Iota 26
Łukasz Prokop
210.52
Fajsławice
06:2713:37
Iota 2 25
Tomasz Sermak
8.18
Żar
09:1509:40
Icepeak 7 Pro 23
Małgorzata Błędowska
5.86
Skrzyczne
06:4507:20
Hook 4 21
Krzysiek Święcicki
7.61
Skrzyczne
06:4008:07
Falcon 2009 27
Mirosław Łuczak
6.49
Michałków
10:2410:47
Factor 23
Joanna Kocot
2.12
Pińczów
10:5210:57
Explorer XS
Joanna Kocot
1.58
Pińczów
08:4408:51
Explorer XS
Joanna Kocot
1.38
Pińczów
12:2612:32
Explorer XS
Maciej Strzelecki
2.05
Łęki Kościelne
13:0713:16
Dudek Nemo XX 31
Maciej Strzelecki
1.96
Łęki Kościelne
12:2912:33
Dudek Nemo XX 31
Ryszard Froń
4.00
Borsk
08:1508:30
Dudek Nemo XX 28
Ryszard Froń
4.31
Borsk
14:2914:41
Dudek Nemo XX 28
Jarosław Chmielewski
9.30
Skrzyczne
07:2008:16
Delta 2 XS
Ryszard Jakiel
23.82
Michałków
10:1211:17
Delta 2 ML
Marcin Żuwała
18.70
Szczebel
07:2408:21
Crossalps 26.5
Artur Pietrek
47.56
Saint Hilaire du Touvet
08:0110:24
Colt 2 25