Marcin Białobłocki
76.70
Mała Kopa
07:4213:50
Carrera M
Mariusz Macias
70.81
Totternhoe
08:3211:13
Sigma 10 25
Marcin Gorayski
62.34
Szrenica
07:3811:10
Venus M
Dominika Kasieczko
60.57
Mt Avena
08:3112:16
Alpina 3 S
Jacek Ryłko
54.86
Mt Avena
09:0512:47
Optic 28
Leszek Grzenkowicz
54.32
Nowa Wieś Lęborska
15:4417:29
Apco Lift 42
Zbyszek Deka
53.95
Mała Kopa
07:5711:36
Sigma 10 25
Maciej Pigulski
53.21
Mała Kopa
08:0012:32
Sigma 10 23
Marek Miłowski
53.03
Mała Kopa
07:3711:52
Delta 3 ML
Grzegorz Olejnik
50.82
Mała Kopa
09:4113:18
Iota 2 25
Dominik Urbaniak
47.26
Mała Kopa
09:4013:34
Iota 23
Paweł Wysocki (szybki)
45.67
Mała Kopa
08:0112:28
Sigma 8 27
Piotr Musiał
45.48
Mt Avena
09:0413:02
Ion 4 M
Wojciech Przybecki
43.21
Mt Avena
09:1211:55
Optic 2 24
Ryszard Ceglarek
42.78
Mt Avena
08:4911:38
Tequila 4 M
Benedykt Kroplewski
39.09
Fundão
09:5412:06
Artik 4 27
KRZYSZTOF MAKOWSKI
37.24
Dzikowiec
07:5110:10
Cayenne 5 XS
Dariusz Mordarski
36.63
Mała Kopa
11:3014:36
Cure L
Witold Gilarski
33.54
Fundão
10:0411:56
Elan 28
Arek Kubach
32.98
Mt Avena
09:1312:07
Golden 4 26
Regina Kosek
30.79
Mt Avena
09:5412:14
Mentor 4 XS
Dawid Król
30.73
Mała Kopa
07:4209:53
King M
dariusz swierczynski
27.02
Mt Avena
08:5410:53
Ion 4 L
Zuzanna Masztalska
23.23
Mt Avena
08:4510:23
Epsilon 8 23
Mariusz Cybiak
21.89
Klin (Andrzejówka)
11:4314:16
Mentor 4 M
Krzysztof Martyna
17.95
Mała Kopa
11:5313:02
King M
Maciej Chrostek
16.70
Mt Avena
08:3609:54
Epsilon 7 30
Mostek
16.67
Malcesine
07:2508:44
Queen 2 MS
Krzysztof Gaik
16.48
Dzikowiec
07:3008:17
Chili 3 M
Mirek Olkowicz
15.28
Dzikowiec
13:0414:35
Mentor 3 M
Zbyszek B
14.80
Mała Kopa
08:0709:18
BGD BASE ML
Wojtek Majewski
12.46
Mała Kopa
11:4112:44
Atlas M
Marcin Siekierski
11.70
Mt Avena
11:3812:22
Iota 28
Jan Struś
10.34
Śnieżnica
15:1815:54
Mentor 4 M
Grzegorz Świdziński
9.35
Dzikowiec
07:5109:03
Artik 3 29
Maciej Chrostek
9.22
Mt Avena
11:2211:56
Epsilon 7 30
Adam Rogowski
8.01
Babadag (Oludeniz)
12:2512:48
Infinity 3 M
Jerzy Krajewski
7.84
Dzikowiec
08:2509:04
Chili 3 M
Paweł Maczel
7.39
Klin (Andrzejówka)
12:1312:46
Epsilon 6 28
Michał Janowski
6.11
Borsk
07:0707:26
Orca XX 41
Piotr Jasinski
5.62
Klin (Andrzejówka)
09:5810:32
Vega 5 L
Krzysztof Gaik
5.09
Dzikowiec
10:2010:44
Chili 3 M
dariusz swierczynski
5.03
Mt Avena
13:0513:19
Ion 4 L
Łukasz Janda
5.01
Skrzyczne
07:4508:00
Blacklight L
Ryszard Froń
4.97
Borsk
06:3906:51
Iota 2 27
Marek Furman
4.81
Javorovy
10:3911:43
Aspen 4 26
Ryszard Froń
4.75
Borsk
08:1708:29
Iota 2 27
Ryszard Froń
4.39
Borsk
05:0405:23
Iota 2 27
Tomasz Halka
4.22
Żar
13:0113:23
Mistral 7 XS
Ryszard Froń
4.21
Borsk
14:4114:53
Iota 2 27