Konrad Konaszewski
30.33
Kobala
10:0411:14
CHILI 4 L
Dariusz Mordarski
24.86
Mała Kopa
08:0809:51
Cure L
Marek Oniszko
24.47
Listulmarken
07:5809:20
Delta 2 L
Marcin Siekierski
23.64
Monte Grappa
11:0112:18
Iota 28
Maciej Pigulski
23.47
Mała Kopa
12:1414:04
Sigma 10 23
Pawlos
23.36
Dzikowiec
11:2213:02
Rush 4 MS
Ilona Knapik
22.76
Dzikowiec
08:2909:32
Hook 4 23
Maciej Pigulski
22.17
Mała Kopa
08:1009:42
Sigma 10 23
Paweł Wysocki (szybki)
21.42
Mała Kopa
08:0910:13
Sigma 8 27
Urszula Chodorow
21.30
Dzikowiec
07:5108:47
Dudek Nemo XX 23
juras rapjur
21.20
Dzikowiec
08:0309:23
Mentor 5 M
Darecki-Starry
19.92
Srebrna Góra
10:5513:12
Queen M
Waldek Brożyna
19.44
Skrzętla
07:0307:49
Monika Dudkiewicz
18.25
Fajsławice
07:5108:36
Epsilon 7 23
Pawlos
17.96
Dzikowiec
07:2308:12
Rush 4 MS
Mateusz Szewc
17.22
Srebrna Góra
10:4512:00
Peak 25
Witold Gilarski
15.56
Piedrahita
15:1416:37
Bitch 18
Paweł Wysocki (szybki)
14.46
Mała Kopa
12:1313:20
Sigma 8 27
Jacek Ryłko
14.32
Mt Avena
09:3311:18
Optic 28
Michał Mildner
14.30
Javorovy
09:0109:53
Cayenne 3 S
Robert Szczur
13.40
Biała Podlaska
12:3113:38
Rook 2 ML
MR
13.03
Srebrna Góra
07:3109:26
Ikuma 27
Dominika Kasieczko
12.65
Mt Avena
08:3710:12
Alpina 3 S
Ryszard Froń
12.07
Borsk
08:0908:47
Iota 2 27
Piotr Staszak
11.34
Skrzyczne
07:4508:52
Cayenne 4 S
Mariusz Maj
11.29
Szczebel
09:0210:27
Artik 3 25
Igor Popik
10.62
bielski
08:4409:33
Takoo 3 42
Arek Kubach
10.53
Mt Avena
09:1210:30
Golden 4 26
Arkadiusz Garbacz
10.51
Monnetier-Mornex
11:5312:44
Pasha 4 42
Baśka
10.37
Skrzętla
07:3108:12
Atlas S
Jarosław Sałek
10.11
Michałków
09:3710:50
Chili S
Mietek Grochmal
9.75
Wapno
13:0414:35
TRITON 2 L
Jarosław Pawelczuk
9.74
Szczebel
09:1110:27
Chili S
Kaśka G.
9.65
Mała Kopa
10:4711:27
Epic S
Grzegorz Wierzba
9.62
Szczebel
08:3211:12
Sigma 8 25
Delfin
9.58
Mała Kopa
11:0612:14
Epsilon 7 28
Delfin
9.58
Mała Kopa
11:0612:14
Epsilon 7 28
Michał Janowski
9.43
Wapno
13:5214:43
Sigma 10 25
Delfin
9.08
Mała Kopa
08:3709:31
Epsilon 7 28
Łukasz Zakrzewski
8.06
bielski
09:1209:47
Optic 26
Jacek Szost
8.06
Kohut
13:3614:35
Mentor 4 S
Robert Szecel
8.04
Piedrahita
15:0215:52
Rook 2 MS
Jacek Wojtaś
7.92
Skrzyczne
07:2109:12
Vega 2 S
Joanna Reinert
7.84
Świeszyno
13:0314:01
Epsilon 8 23
Adam Mucha
7.70
Szczebel
08:1209:27
Ajos 2 M
Tomasz Polak
7.60
Żar
06:5907:42
Delta L
Jan Struś
7.50
Skrzętla
07:1507:39
Mentor 4 M
Kaśka G.
7.24
Mała Kopa
08:1208:46
Epic S
Marek Furman
7.06
Javorovy
09:0610:58
Aspen 4 26
Ralf
6.91
Javorovy
09:0011:03
Trango X-Race L