Tomasz Muszyński
13.10
Cerna Hora
10:4212:02
Aspen 5 28
Adrian Witek
12.84
Meduno - Monte Valinis
08:5811:33
Icaro Wildcat TE S
Michal Glinski
12.82
Javorovy
10:2711:56
Lhotse L
Bartek Stuchlik
12.66
Javorovy
11:3112:40
Delta 2 ML
Konrad Stefański
11.98
Śnieżnica
09:2010:26
Mentor 4 Light S
Krzysztof Mazur
10.86
Śnieżnica
10:2711:24
Icepeak 7 Pro 23
Maciek Kliś
10.24
Meduno - Monte Valinis
13:5516:09
Rook 2 MS
Alicja Siermantowska
10.04
Meduno - Monte Valinis
08:5709:55
Mentor 2 Xs
Seba
9.88
Skrzyczne
09:2410:01
Carrera L
Heniek Marian
9.78
Skrzyczne
10:4511:28
Discovery 5 M
Adrian Witek
9.07
Meduno - Monte Valinis
14:2815:57
Icaro Wildcat TE S
Maciej Banasik
8.04
Michałków
07:4408:18
Kantega Xc L
Leszek Grzenkowicz
7.13
Kętrzyno
16:4117:04
Apco Lift 42
Iwo Banaś
6.93
Lijak
14:3116:01
Iota 2 23
Mateusz Borowy
6.91
Babia Góra
13:3913:53
Rook S
Tomasz Halka
6.70
Żar
13:1714:07
Mistral 7 XS
Alicja Siermantowska
6.64
Meduno - Monte Valinis
13:5616:03
Mentor 2 Xs
Maciek Kliś
6.50
Meduno - Monte Valinis
08:5910:01
Rook 2 MS
Jerzy Gajda
6.43
Cergowa
07:5408:58
UP Trango XC 2 M
Adam Rogowski
6.11
Babadag (Oludeniz)
14:1514:37
Infinity 3 M
Jeż Leszek
5.63
Michałków
09:2510:05
Optic 26
Piotr Zawadzki
5.55
Skrzyczne
13:1913:46
Golden 4 28
Marcin Szczęsny
5.50
Starogród
13:2413:47
Buzz Z5 L
Sławomir Ratka
5.38
Skrzyczne
08:3909:03
Alpina 2 L
Łukasz Janda
4.91
Skrzyczne
12:0912:19
Blacklight L
Adam Rogowski
4.69
Babadag (Oludeniz)
08:4909:08
Infinity 3 M
Adrian Witek
4.41
Meduno - Monte Valinis
06:5807:29
Icaro Wildcat TE S
ko-mar 58
4.27
Skrzyczne
08:4509:04
Rush 3 S
Seba
4.22
Starogród
11:0711:51
Chili 3 M
Jakub Rożek
4.10
Javorovy
11:2111:50
Chili 2 M
Daniel Rozmus
3.73
12:1713:09
Summit 2 M
Marek Furman
3.37
Skrzyczne
09:3809:47
Aspen 4 26
Seba
3.34
Starogród
09:5210:07
Chili 3 M
SKIBA
3.21
Starogród
09:5110:08
Mentor 4 S
Marcin Szczęsny
2.82
Starogród
12:5713:12
Buzz Z5 L
Jeż Leszek
2.78
Michałków
07:2707:33
Optic 26
Jakub Rożek
2.78
Javorovy
09:3709:49
Chili 2 M
Tomasz Halka
2.71
Żar
12:2412:30
Mistral 7 XS
SKIBA
2.63
Starogród
11:2911:42
Mentor 4 S
Tomasz Fortuna
2.60
Żar
12:2412:29
Mentor 5 M
Krzysztof Drzycimski
2.57
Starogród
12:0712:21
Poison 3 Xl
Marek Samojeden
2.35
Turbia
08:1908:28
Aspen 4 28
Krzysztof Drzycimski
2.30
Starogród
09:3609:53
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
2.23
Starogród
10:4710:59
Poison 3 Xl
Marcin Szczęsny
2.15
Starogród
11:2911:47
Buzz Z5 L
Marek Samojeden
2.14
Turbia
07:5808:04
Aspen 4 28
Marcin Szczęsny
2.04
Starogród
12:4412:53
Buzz Z5 L
SKIBA
1.93
Starogród
09:2509:35
Mentor 4 S
SKIBA
1.62
Starogród
10:2610:31
Mentor 4 S
Marcin Szczęsny
1.60
Starogród
11:5111:56
Buzz Z5 L