zw
3.63
Klin (Andrzejówka)
10:0110:28
Arcus 5 24
Zenon Karolewicz
1.53
Meidelstetten
09:3809:43
Trango Xc Sm
Zenon Karolewicz
13.80
Meidelstetten
10:1611:02
Trango Xc Sm
WojtasFX
7.46
Krushevo
07:4508:28
Knight L
Wojciech Kocot
17.25
Krushevo
07:3609:19
Optic 26
Wacław Warda
20.69
Krushevo
07:0608:29
Cayenne 4 M
Urszula Rzepecka
11.50
Krushevo
08:0008:59
Mentor 4 XS
Tomek Machałowski
33.90
Costalunga
07:2612:19
King S
Tomek Krupski
34.72
Klin (Andrzejówka)
09:0410:47
Cure ML
Tomasz Mielniczyn
13.15
Klin (Andrzejówka)
09:1012:11
Buzz z4 XL
Szych Tomasz
43.37
Drammen- Solbergåsen
09:1010:56
Stork X
5.31
Klin (Andrzejówka)
07:3008:30
Mentor 4 M
Ryszard Jakiel
50.99
Klin (Andrzejówka)
07:0010:53
Delta 2 ML
Robert Szecel
4.58
Klin (Andrzejówka)
11:1311:57
Rook 2 MS
Ralf
10.55
Javorovy
07:3209:16
Trango X-Race L
Rafał Zagórny
0.00
Warszawa
07:0807:09
Buzz z4 ML
Przemysław Potocki
46.06
Krushevo
07:3011:24
Queen 2 MS
Przemysław Czerwiński
16.46
Krushevo
07:2508:51
Mentor 5 L
PrzemekKamon
18.58
Bassano
08:0209:23
Poison 3 M
Piotr Kośmider
30.13
Krushevo
07:4310:52
Sigma 10 23
Piotr Jasinski
6.10
Klin (Andrzejówka)
07:3108:29
Vega 5 L
Paweł Ziółkowski
7.19
Klin (Andrzejówka)
08:5910:27
Buzz Z L
Paweł Chrząszcz
58.73
Mieussy
08:2811:47
Enzo 3 M
Murzyn Roman
24.02
Krushevo
07:5410:19
Delta 3 ML
Monika Mysliwiec
7.28
Krushevo
06:2807:02
Mentor 2 Xs
Mirek Olkowicz
8.23
Klin (Andrzejówka)
06:4308:00
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
8.05
Klin (Andrzejówka)
09:3510:40
Mentor 3 M
Michał Zawadzki
41.66
Krushevo
07:2111:17
Sigma 10 25
Michał Janowski
21.11
Krushevo
07:0308:56
Sigma 10 25
Michal Grabos
15.21
Krushevo
07:2909:00
Alpina 3 L
Michał Częścik
10.30
Krushevo
07:2408:26
Alpha 6 31
Mateusz Gajczewski
37.40
Krushevo
07:2510:52
Chili 3 S
Mariusz Grzywacz
10.11
Klin (Andrzejówka)
12:5513:59
Alpha 5 26
Mariusz Grzywacz
6.88
Klin (Andrzejówka)
07:4710:41
Alpha 5 26
Mariusz Cybiak
6.68
Klin (Andrzejówka)
06:2307:32
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
9.85
Klin (Andrzejówka)
08:4509:51
Mentor 4 M
Marek Oniszko
72.62
Vole - Vågå
10:5015:00
Delta 2 L
Marek Murmyło
3.47
Krushevo
07:3807:52
Epsilon 8 29
Marek Miłowski
18.37
Klin (Andrzejówka)
06:4412:56
Delta 3 ML
Marek Kwasecki
49.61
Krushevo
07:2311:02
Iota 2 25
Marcus Biesioroff
13.01
Klin (Andrzejówka)
09:2613:19
Chili 3 L
marcin minkiewicz
41.10
Montmin Coche-Cabane
11:0315:25
Explorer L
Maciej Bąk
26.67
Krushevo
07:5010:14
CHILI 4 S
Łukasz Serafin
15.64
Klin (Andrzejówka)
08:5011:50
Summit XC3 S
Łukasz Janda
2.20
Żar
11:4811:58
Blacklight L
Łukasz Janda
2.55
Żar
09:0109:27
Blacklight L
Kuchta Jarosław
5.72
Klin (Andrzejówka)
06:4107:42
Evolution X 25
Krzysztof Rogowski
17.72
Krushevo
07:0709:08
Aspen 5 26
Krzysztof Martyna
12.01
Lijak
10:3611:29
King M
Krzysztof Jagło
19.95
Klin (Andrzejówka)
08:3210:40
Sigma 10 25