Marek Oniszko
72.62
Vole - Vågå
10:5015:00
Delta 2 L
Paweł Chrząszcz
58.73
Mieussy
08:2811:47
Enzo 3 M
Ryszard Jakiel
50.99
Klin (Andrzejówka)
07:0010:53
Delta 2 ML
kemoT
49.97
Krushevo
07:0711:12
Delta 2 MS
Marek Kwasecki
49.61
Krushevo
07:2311:02
Iota 2 25
Jan Rentowski
46.39
Krushevo
07:4710:55
Trango X-Race L
Przemysław Potocki
46.06
Krushevo
07:3011:24
Queen 2 MS
Dariusz Mordarski
45.98
Klin (Andrzejówka)
07:0710:20
Cure L
Dominik Kapica
45.86
Krushevo
07:5911:29
Queen 2 MS
Joanna Kocot
43.75
Krushevo
07:5811:24
Explorer XS
Szych Tomasz
43.37
Drammen- Solbergåsen
09:1010:56
Michał Zawadzki
41.66
Krushevo
07:2111:17
Sigma 10 25
marcin minkiewicz
41.10
Montmin Coche-Cabane
11:0315:25
Explorer L
Krzysiek Telus
38.95
Krushevo
07:3110:26
Iota 2 25
Dawid Król
37.69
Klin (Andrzejówka)
08:3110:37
King M
Mateusz Gajczewski
37.40
Krushevo
07:2510:52
Chili 3 S
Tomek Krupski
34.72
Klin (Andrzejówka)
09:0410:47
Cure ML
Tomek Machałowski
33.90
Costalunga
07:2612:19
King S
Piotr Kośmider
30.13
Krushevo
07:4310:52
Sigma 10 23
Maciej Bąk
26.67
Krushevo
07:5010:14
CHILI 4 S
Kamil Stępień
25.41
Kössen
08:4813:13
Mentor 4 M
Grzegorz Pelikan
24.92
Krushevo
07:5009:59
Vega 5 M
Murzyn Roman
24.02
Krushevo
07:5410:19
Delta 3 ML
Adam Zaleski
22.01
Krushevo
07:3509:28
Delta 2 L
Arkadiusz Ślusarczyk
21.51
Krushevo
07:2109:26
Cure M
Michał Janowski
21.11
Krushevo
07:0308:56
Sigma 10 25
Wacław Warda
20.69
Krushevo
07:0608:29
Cayenne 4 M
Krzysztof Jagło
19.95
Klin (Andrzejówka)
08:3210:40
Sigma 10 25
Bogdan Leja
19.40
Klin (Andrzejówka)
09:3410:27
Carrera M
Iwo Banaś
18.70
Costalunga
07:4108:52
Iota 2 23
PrzemekKamon
18.58
Bassano
08:0209:23
Poison 3 M
Marek Miłowski
18.37
Klin (Andrzejówka)
06:4412:56
Delta 3 ML
Krzysztof Rogowski
17.72
Krushevo
07:0709:08
Aspen 5 26
dagmara minkiewicz
17.66
Ponnay
12:1514:19
Mentor 4 Light XXS
Wojciech Kocot
17.25
Krushevo
07:3609:19
Optic 26
Przemysław Czerwiński
16.46
Krushevo
07:2508:51
Mentor 5 L
Łukasz Serafin
15.64
Klin (Andrzejówka)
08:5011:50
Summit XC3 S
Jacek Miłowski
15.56
Klin (Andrzejówka)
10:3012:16
Cure ML
Michal Grabos
15.21
Krushevo
07:2909:00
Alpina 3 L
Jacek Miłowski
14.54
Klin (Andrzejówka)
06:4509:21
Cure ML
Zenon Karolewicz
13.80
Meidelstetten
10:1611:02
Trango Xc Sm
Tomasz Mielniczyn
13.15
Klin (Andrzejówka)
09:1012:11
Buzz z4 XL
Marcus Biesioroff
13.01
Klin (Andrzejówka)
09:2613:19
Chili 3 L
Krzysztof Martyna
12.01
Lijak
10:3611:29
King M
Urszula Rzepecka
11.50
Krushevo
08:0008:59
Mentor 4 XS
Jacek Zakrzewski
11.17
Krushevo
08:0409:24
Iota 2 27
Ralf
10.55
Javorovy
07:3209:16
Trango X-Race L
Michał Częścik
10.30
Krushevo
07:2408:26
Alpha 6 31
Mariusz Grzywacz
10.11
Klin (Andrzejówka)
12:5513:59
Alpha 5 26
Jarosław Samulak
10.02
Krushevo
07:1207:52
Delta 3 XL