Szych Tomasz
43.37
Drammen- Solbergåsen
09:1010:56
Grzegorz Pelikan
24.92
Krushevo
07:5009:59
Vega 5 M
Piotr Jasinski
6.10
Klin (Andrzejówka)
07:3108:29
Vega 5 L
Jan Rentowski
46.39
Krushevo
07:4710:55
Trango X-Race L
Ralf
10.55
Javorovy
07:3209:16
Trango X-Race L
Zenon Karolewicz
13.80
Meidelstetten
10:1611:02
Trango Xc Sm
Zenon Karolewicz
1.53
Meidelstetten
09:3809:43
Trango Xc Sm
Łukasz Serafin
15.64
Klin (Andrzejówka)
08:5011:50
Summit XC3 S
Krzysztof Jagło
19.95
Klin (Andrzejówka)
08:3210:40
Sigma 10 25
Michał Janowski
21.11
Krushevo
07:0308:56
Sigma 10 25
Michał Zawadzki
41.66
Krushevo
07:2111:17
Sigma 10 25
Piotr Kośmider
30.13
Krushevo
07:4310:52
Sigma 10 23
Robert Szecel
4.58
Klin (Andrzejówka)
11:1311:57
Rook 2 MS
Przemysław Potocki
46.06
Krushevo
07:3011:24
Queen 2 MS
Dominik Kapica
45.86
Krushevo
07:5911:29
Queen 2 MS
PrzemekKamon
18.58
Bassano
08:0209:23
Poison 3 M
Wojciech Kocot
17.25
Krushevo
07:3609:19
Optic 26
Przemysław Czerwiński
16.46
Krushevo
07:2508:51
Mentor 5 L
Urszula Rzepecka
11.50
Krushevo
08:0008:59
Mentor 4 XS
Mariusz Cybiak
6.68
Klin (Andrzejówka)
06:2307:32
Mentor 4 M
Kamil Stępień
25.41
Kössen
08:4813:13
Mentor 4 M
Stork X
5.31
Klin (Andrzejówka)
07:3008:30
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
9.85
Klin (Andrzejówka)
08:4509:51
Mentor 4 M
dagmara minkiewicz
17.66
Ponnay
12:1514:19
Mentor 4 Light XXS
Mirek Olkowicz
8.05
Klin (Andrzejówka)
09:3510:40
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
8.23
Klin (Andrzejówka)
06:4308:00
Mentor 3 M
Monika Mysliwiec
7.28
Krushevo
06:2807:02
Mentor 2 Xs
WojtasFX
7.46
Krushevo
07:4508:28
Knight L
Tomek Machałowski
33.90
Costalunga
07:2612:19
King S
Krzysztof Martyna
12.01
Lijak
10:3611:29
King M
Dawid Król
37.69
Klin (Andrzejówka)
08:3110:37
King M
Jacek Zakrzewski
11.17
Krushevo
08:0409:24
Iota 2 27
Artur Śliwa
5.98
Javorovy
08:1308:58
Iota 2 25
Marek Kwasecki
49.61
Krushevo
07:2311:02
Iota 2 25
Krzysiek Telus
38.95
Krushevo
07:3110:26
Iota 2 25
Iwo Banaś
6.69
Costalunga
12:3514:45
Iota 2 23
Iwo Banaś
18.70
Costalunga
07:4108:52
Iota 2 23
Bogdan Kozłowski
3.48
Klin (Andrzejówka)
09:5710:23
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
5.62
Klin (Andrzejówka)
13:3914:22
Golden 3 30
Joanna Kocot
43.75
Krushevo
07:5811:24
Explorer XS
marcin minkiewicz
41.10
Montmin Coche-Cabane
11:0315:25
Explorer L
Kuchta Jarosław
5.72
Klin (Andrzejówka)
06:4107:42
Evolution X 25
Marek Murmyło
3.47
Krushevo
07:3807:52
Epsilon 8 29
Kaśka G.
4.46
Klin (Andrzejówka)
10:5512:01
Epic S
Kaśka G.
2.15
Klin (Andrzejówka)
07:1007:25
Epic S
Paweł Chrząszcz
58.73
Mieussy
08:2811:47
Enzo 3 M
Grzegorz Pawłowski
7.01
Klin (Andrzejówka)
07:2809:23
Ellus 4 L
Ireneusz Mitko
5.51
Javorovy
08:2709:26
Effect 2 Xl
Jarosław Samulak
10.02
Krushevo
07:1207:52
Delta 3 XL
Murzyn Roman
24.02
Krushevo
07:5410:19
Delta 3 ML