Szych Tomasz
56.69
Listulmarken
08:3111:52
Grzegorz Pelikan
17.07
Krushevo
08:5711:19
Vega 5 M
Piotr Jasinski
5.02
Klin (Andrzejówka)
11:3112:15
Vega 5 L
Paweł Wysocki (szybki)
69.18
Mała Kopa
07:4411:43
Sigma 8 27
Jacek Krzyżanowski
49.00
Montclar
08:4211:42
Sigma 10 25
Zbyszek Deka
20.70
Mała Kopa
12:2514:58
Sigma 10 25
Michał Janowski
9.78
Krushevo
09:1910:12
Sigma 10 25
Zbyszek Deka
33.81
Mała Kopa
07:1809:41
Sigma 10 25
Anna Anka
39.11
Montclar
08:5212:01
Sigma 10 25
Maciej Pigulski
95.94
Mała Kopa
07:3712:20
Sigma 10 23
Piotr Kośmider
11.49
Krushevo
08:4009:51
Sigma 10 23
Marek Cichoń
5.70
Lijak
10:4812:16
Rush 3 L
Robert Szczur
15.78
Krushevo
09:1210:47
Rook 2 ML
Dominik Kapica
34.75
Krushevo
09:0912:06
Queen 2 MS
Przemysław Potocki
37.93
Krushevo
09:0612:35
Queen 2 MS
Wojciech Kocot
13.90
Krushevo
09:1011:00
Optic 26
Gabriel Borys
10.83
Trzęsacz
05:5806:36
Omega 6 27
Mateusz Brzeszcz
42.77
Krushevo
09:0913:13
Nevada 2012 26
Justyna
3.56
Lijak
10:4711:02
Nemo 4 23
Justyna
3.79
Lijak
11:5512:13
Nemo 4 23
Tomasz Halka
1.69
Żar
13:5113:57
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
2.83
Żar
15:0315:13
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
2.16
Żar
12:2312:31
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
7.39
Żar
09:0610:23
Mistral 7 XS
Jakub Zduńczyk
68.02
Bassano
08:4113:35
Mentor 5 S
Przemysław Czerwiński
35.09
Krushevo
08:5911:59
Mentor 5 L
Urszula Rzepecka
1.20
Krushevo
09:1909:28
Mentor 4 XS
Urszula Rzepecka
12.09
Krushevo
09:3910:55
Mentor 4 XS
Alicja Siermantowska
1.41
Żar
14:0114:08
Mentor 2 Xs
Alicja Siermantowska
3.25
Żar
07:2807:43
Mentor 2 Xs
Alicja Siermantowska
3.92
Żar
10:4311:15
Mentor 2 Xs
Andrzej Binkowski
8.20
Roudnice nad Labem
09:2109:39
lotnia sztywna
WojtasFX
15.97
Krushevo
08:3911:09
Knight L
Dawid Król
22.57
Mała Kopa
07:5609:35
King M
Dominik Urbaniak
108.91
Mała Kopa
08:4313:48
Iota 23
Jacek Zakrzewski
5.67
Krushevo
09:1609:37
Iota 2 27
Krzysiek Telus
33.59
Krushevo
09:1511:27
Iota 2 25
Marek Kwasecki
36.41
Krushevo
09:0912:17
Iota 2 25
Iwo Banaś
21.78
Bassano
12:4214:25
Iota 2 23
Jakub Zborowski
2.59
Križe
07:2907:36
Ion 2 S
Jakub Zborowski
2.30
Križe
10:2510:33
Ion 2 S
Jakub Zborowski
2.60
Križe
09:1909:27
Ion 2 S
Jakub Zborowski
2.47
Križe
06:2106:27
Ion 2 S
Krzysztof Stasiak
3.85
Żar
10:1511:30
Ion 23
Leszek Grzenkowicz
2.97
Dębina
15:4516:38
Hook 3 27
Leszek Grzenkowicz
12.85
Dębina
13:0015:35
Hook 3 27
Joanna Kocot
8.51
Krushevo
09:1209:55
Explorer XS
Marek Murmyło
21.64
Krushevo
08:4111:27
Epsilon 8 29
Zuzanna Masztalska
13.59
Bassano
09:2510:26
Epsilon 8 23
święty
13.77
Dębina
12:5015:45
Epsilon 5 28