Szych Tomasz
50.29
Liagardene- Ål
09:1813:35
Pawel Lukaszewicz
4.24
Javorovy
08:3809:03
Zulu L
Pawel Lukaszewicz
4.18
Javorovy
11:0811:27
Zulu L
Dominika Kasieczko
18.82
Poggio Bustone
14:3015:35
ZENO S
Dominika Kasieczko
24.05
Poggio Bustone
08:5311:34
ZENO S
Pawel Faron
208.53
Żar
07:3614:23
ZENO ML
Górski Jacek
205.34
Żar
08:0914:24
ZENO L
Marcin Gorayski
121.91
Mała Kopa
08:0613:50
Venus M
Dawid Włoch
77.69
Ciecień
09:0412:21
Venus 2 S
Grzegorz Pelikan
11.06
Krushevo
08:5910:48
Vega 5 M
Marcin Kalamat
54.62
Ciecień
07:2809:35
Tracer Tr2 S
Norbert Wietecha
1.44
Chełm (Grybów)
10:0310:11
Tequila 4 M
Dawid Olszowy
7.31
Javorovy
12:5313:28
Sprint 3 S
Ciup3k
18.15
Śnieżnica
12:4813:56
Sigma 8 27
Paweł Wysocki (szybki)
109.90
Mała Kopa
08:4114:44
Sigma 8 27
Michał Szmyt
3.13
Rudnik
13:2813:36
Sigma 8 27
Grzegorz Wierzba
5.19
Ciecień
13:4614:50
Sigma 8 25
Rafał Reinert
36.52
Poggio Bustone
09:0012:09
Sigma 10 27
Krzysztof Jagło
168.78
Miejsce
07:1813:11
Sigma 10 25
pansabina
197.47
Borsk
07:1514:11
Sigma 10 25
Anna Anka
47.26
Montclar
09:5212:45
Sigma 10 25
Jacek Krzyżanowski
49.27
Montclar
09:1512:30
Sigma 10 25
Zbyszek Deka
139.32
Mała Kopa
08:2615:05
Sigma 10 25
Maciej Pigulski
134.05
Mała Kopa
08:5615:00
Sigma 10 23
Piotr Kośmider
15.24
Krushevo
08:2009:41
Sigma 10 23
Michał
3.08
Clopotiva
07:5808:09
Rook L
Michał
5.94
Clopotiva
09:3010:38
Rook L
Agata Kowalska
73.91
Żar
07:4710:29
Rook 2 S
Piotr Świderski
9.53
Ciecień
12:1714:37
Rook 2 MS
Piotr Assmann
31.22
Chełm (Grybów)
09:1310:54
Rook 2 MS
Robert Szczur
12.40
Krushevo
08:3709:27
Rook 2 ML
Karol Murawiec
31.86
nowodworski
18:1919:29
Report'air 28
Adam Cee
78.18
Miejsce
07:0609:30
Queen M
Kuba Sto
44.51
Krushevo
08:1510:53
Queen 2 MS
Dominik Kapica
27.99
Krushevo
08:2310:40
Queen 2 MS
Przemysław Potocki
14.11
Krushevo
08:2209:26
Queen 2 MS
Jakub Mendys
10.43
Clopotiva
11:0012:08
Optic 26
Wojciech Kocot
9.45
Krushevo
08:3609:26
Optic 26
Jakub Mendys
5.11
Clopotiva
07:5408:27
Optic 26
Bogdan Jasiński
5.87
Piła
10:4411:09
Omega 8 27
Robert Osiński
8.62
Inowrocław
16:0917:15
Nucleon 27
Święty
156.75
Borsk
07:2212:54
Nexus S
Piotr Jóźwiak
8.76
Poggio Bustone
09:0810:03
Nevada 28
Piotr Jóźwiak
9.85
Poggio Bustone
14:2615:55
Nevada 28
Tomasz Halka
3.13
Żar
08:5109:02
Mistral 7 XS
Bartosz Pawlak
43.22
Dylew
15:0617:02
Mistral 6 28
Przemysław Czerwiński
36.56
Krushevo
08:1510:27
Mentor 5 L
Urszula Rzepecka
22.57
Krushevo
08:3209:49
Mentor 4 XS
Szymon Struś
3.08
Ciecień
11:3011:46
Mentor 4 S
Jan Struś
9.51
Ciecień
10:0110:46
Mentor 4 M