Szych Tomasz
4.18
Lillehammer
08:3109:30
Pawel Lukaszewicz
5.70
Javorovy
09:4610:19
Zulu L
Andrzej Kołodziejski
4.79
Mała Kopa
09:0109:13
Wasp S
Andrzej Kołodziejski
4.68
Mała Kopa
11:3911:49
Wasp S
Jan Rentowski
48.37
Krushevo
07:4110:56
Trango X-Race L
Paweł Wysocki (szybki)
46.68
Borowa
08:0609:58
Sigma 8 27
Michał Janowski
32.53
Krushevo
07:5209:57
Sigma 10 25
Piotr Kośmider
49.23
Krushevo
07:3011:01
Sigma 10 23
Marek Cichoń
5.97
Emberger Alm
07:4008:07
Rush 3 L
Michał
3.87
Clopotiva
11:1111:34
Rook L
Robert Szczur
31.01
Krushevo
07:5509:49
Rook 2 ML
Przemysław Potocki
46.48
Krushevo
07:3310:19
Queen 2 MS
Kuba Sto
46.88
Krushevo
07:2610:18
Queen 2 MS
Dominik Kapica
45.37
Krushevo
07:5110:20
Queen 2 MS
Michał Janowski
4.57
Krushevo
14:5015:00
Orca XX 41
Jakub Mendys
9.27
Clopotiva
08:0308:38
Optic 26
Jakub Mendys
18.50
Clopotiva
10:5613:25
Optic 26
Wojciech Kocot
32.89
Krushevo
07:4710:22
Optic 26
Gabriel Borys
5.88
Trzęsacz
10:3711:01
Omega 6 27
Gabriel Borys
12.05
Trzęsacz
12:5813:51
Omega 6 27
Mateusz Brzeszcz
46.76
Krushevo
07:3211:02
Nevada 2012 26
Justyna
6.58
Emberger Alm
07:3808:04
Nemo 4 23
Tomasz Halka
2.48
Żar
13:0913:22
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
1.80
Żar
11:5512:01
Mistral 7 XS
Przemysław Czerwiński
45.25
Krushevo
07:3710:21
Mentor 5 L
Urszula Rzepecka
27.07
Krushevo
07:5310:27
Mentor 4 XS
Krzysiek Ciach
29.17
Cerna Hora
07:5212:01
Mentor 4 M
Jan Struś
34.39
Ciecień
09:0810:56
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
31.32
Cerna Hora
07:5710:58
Mentor 4 M
Alicja Siermantowska
2.08
Żar
14:1514:21
Mentor 2 Xs
Alicja Siermantowska
3.64
Żar
12:0912:38
Mentor 2 Xs
Marek Basiak
5.80
Żar
12:0913:00
Mantra 4 S
Niedźwiedź
1.80
Ciecień
08:4808:52
Kali 27
Grzegorz Studziński
83.98
Żar
08:0311:35
Iota 26
Jacek Zakrzewski
25.55
Krushevo
07:5709:47
Iota 2 27
Krzysiek Telus
39.34
Krushevo
07:5911:06
Iota 2 25
Marek Kwasecki
31.46
Krushevo
07:3710:08
Iota 2 25
Mateusz Petrów
22.87
Borowa
10:4011:46
Ikuma 27
Laki Lakos
44.30
Żar
08:1611:03
Icepeak 8 22
Tomasz Sermak
18.90
Żar
12:5114:22
Icepeak 7 Pro 23
Bogusław Zdrowak
42.14
Żar
08:0609:32
Icepeak 6 24
Joanna Kocot
46.23
Krushevo
07:5310:32
Explorer XS
Marek Murmyło
5.97
Krushevo
07:5208:32
Epsilon 8 29
Witold Gilarski
7.63
Krushevo
06:4507:41
Elan 28
Witold Gilarski
30.98
Krushevo
08:4810:55
Elan 28
Michał Romanow
1.32
Mszana S
06:2206:47
Eden 5 26
Dawid Krajewski
34.85
Ciecień
09:1310:45
Eden 5 26
Andrzej Brzozowski
16.61
Mysłowice
14:5216:07
Dudek Universal 28
Jarosław Samulak
30.04
Krushevo
08:0009:42
Delta 3 XL
kemoT
44.47
Krushevo
07:5210:32
Delta 2 MS
Marcin Perczak
45.10
Combe Gibbet
11:2013:37
Delta 2 ML
Adam Zaleski
45.70
Krushevo
07:4510:39
Delta 2 L
Arkadiusz Ślusarczyk
46.06
Krushevo
07:2610:17
Cure M
Robert Kluczyński
14.71
Krynica Morska
12:3413:38
Colt 26
Robert Kluczyński
6.11
Krynica Morska
11:3211:51
Colt 26
Grzegorz Fiema
43.87
Krushevo
07:5110:09
CHILI 4 XS
Maciej Bąk
19.75
Krushevo
07:2609:45
CHILI 4 S
Sebastian Treter
4.97
Ciecień
09:1810:36
Chili 3 S
Piotr Szymański
27.56
Żar
08:1509:39
Chili 3 S
Mateusz Gajczewski
14.82
Krushevo
07:3009:52
Chili 3 S
Marcus Biesioroff
2.16
Borowa
09:1409:25
Chili 3 L
Marcus Biesioroff
2.01
Borowa
10:5111:01
Chili 3 L
Pawel Bedynski
173.62
Borowa
08:1913:10
Cayenne 5 M
Robert Dadak
3.35
Żar
12:2712:43
Cayenne 4 M
Wacław Warda
27.97
Krushevo
07:5610:33
Cayenne 4 M
GRZERO
108.30
Ciecień
09:0113:17
Cayenne 4 M
Jakub Rydel
45.59
Krushevo
07:5811:21
Carrera M
Bogdan Leja
5.97
Cerna Hora
09:2610:15
Carrera M
Łukasz Janda
11.96
Skalka
10:1510:54
Blacklight L
Ireneusz Wasilewski
17.95
Krushevo
07:4709:42
BGD BASE L
Marcin
6.23
Clopotiva
11:1211:49
Atlas L
Krzysztof Rogowski
23.47
Krushevo
07:5209:55
Aspen 5 26
Tomek Wirski
5.08
Ciecień
09:2210:18
Aspen 2 28
Michal Grabos
28.62
Krushevo
07:3510:20
Alpina 3 L
Mateusz Siatka
64.47
Ciecień
08:3311:54
Alpina 2 L
Pawel Szemla
2.41
Mała Kopa
08:0408:11
Alpha 5 26