Pawel Bedynski
173.62
Borowa
08:1913:10
Cayenne 5 M
GRZERO
108.30
Ciecień
09:0113:17
Cayenne 4 M
Grzegorz Studziński
83.98
Żar
08:0311:35
Iota 26
Mateusz Siatka
64.47
Ciecień
08:3311:54
Alpina 2 L
Piotr Kośmider
49.23
Krushevo
07:3011:01
Sigma 10 23
Jan Rentowski
48.37
Krushevo
07:4110:56
Trango X-Race L
Kuba Sto
46.88
Krushevo
07:2610:18
Queen 2 MS
Mateusz Brzeszcz
46.76
Krushevo
07:3211:02
Nevada 2012 26
Paweł Wysocki (szybki)
46.68
Borowa
08:0609:58
Sigma 8 27
Przemysław Potocki
46.48
Krushevo
07:3310:19
Queen 2 MS
Joanna Kocot
46.23
Krushevo
07:5310:32
Explorer XS
Arkadiusz Ślusarczyk
46.06
Krushevo
07:2610:17
Cure M
Adam Zaleski
45.70
Krushevo
07:4510:39
Delta 2 L
Jakub Rydel
45.59
Krushevo
07:5811:21
Carrera M
Dominik Kapica
45.37
Krushevo
07:5110:20
Queen 2 MS
Przemysław Czerwiński
45.25
Krushevo
07:3710:21
Mentor 5 L
Marcin Perczak
45.10
Combe Gibbet
11:2013:37
Delta 2 ML
kemoT
44.47
Krushevo
07:5210:32
Delta 2 MS
Laki Lakos
44.30
Żar
08:1611:03
Icepeak 8 22
Grzegorz Fiema
43.87
Krushevo
07:5110:09
CHILI 4 XS
Bogusław Zdrowak
42.14
Żar
08:0609:32
Icepeak 6 24
Krzysiek Telus
39.34
Krushevo
07:5911:06
Iota 2 25
Dawid Krajewski
34.85
Ciecień
09:1310:45
Eden 5 26
Jan Struś
34.39
Ciecień
09:0810:56
Mentor 4 M
Wojciech Kocot
32.89
Krushevo
07:4710:22
Optic 26
Michał Janowski
32.53
Krushevo
07:5209:57
Sigma 10 25
Marek Kwasecki
31.46
Krushevo
07:3710:08
Iota 2 25
Mariusz Cybiak
31.32
Cerna Hora
07:5710:58
Mentor 4 M
Robert Szczur
31.01
Krushevo
07:5509:49
Rook 2 ML
Witold Gilarski
30.98
Krushevo
08:4810:55
Elan 28
Jarosław Samulak
30.04
Krushevo
08:0009:42
Delta 3 XL
Krzysiek Ciach
29.17
Cerna Hora
07:5212:01
Mentor 4 M
Michal Grabos
28.62
Krushevo
07:3510:20
Alpina 3 L
Wacław Warda
27.97
Krushevo
07:5610:33
Cayenne 4 M
Piotr Szymański
27.56
Żar
08:1509:39
Chili 3 S
Urszula Rzepecka
27.07
Krushevo
07:5310:27
Mentor 4 XS
Jacek Zakrzewski
25.55
Krushevo
07:5709:47
Iota 2 27
Krzysztof Rogowski
23.47
Krushevo
07:5209:55
Aspen 5 26
Mateusz Petrów
22.87
Borowa
10:4011:46
Ikuma 27
Maciej Bąk
19.75
Krushevo
07:2609:45
CHILI 4 S
Tomasz Sermak
18.90
Żar
12:5114:22
Icepeak 7 Pro 23
Jakub Mendys
18.50
Clopotiva
10:5613:25
Optic 26
Ireneusz Wasilewski
17.95
Krushevo
07:4709:42
BGD BASE L
Andrzej Brzozowski
16.61
Mysłowice
14:5216:07
Dudek Universal 28
Mateusz Gajczewski
14.82
Krushevo
07:3009:52
Chili 3 S
Robert Kluczyński
14.71
Krynica Morska
12:3413:38
Colt 26
Gabriel Borys
12.05
Trzęsacz
12:5813:51
Omega 6 27
Łukasz Janda
11.96
Skalka
10:1510:54
Blacklight L
Jakub Mendys
9.27
Clopotiva
08:0308:38
Optic 26
Witold Gilarski
7.63
Krushevo
06:4507:41
Elan 28