rafal talarek
98.06
Combe Gibbet
09:4513:17
Dominika Kasieczko
18.45
Bassano
09:0910:45
ZENO S
Błażej
44.06
Żar
09:1410:40
X-Alps 3 S
Ryszard Tajl
15.30
Krynica Morska
09:3010:16
VOLT SM
Jacek Wojtaś
4.28
Skrzyczne
08:2508:53
Vega 2 S
Ralf
22.83
Kobala
09:5311:10
Trango X-Race L
Jakub Kwiatkowski
45.39
Borsk
07:3810:34
Trango X-Race L
Małgorzata Myk
15.34
Borsk
06:2107:48
Tequila 4 S
Szymon Kuhnert
2.88
Bassano
11:3312:03
Tequila 4 S
Małgorzata Myk
4.08
Borsk
12:5213:08
Tequila 4 S
Przemek Kowal
6.23
Śnieżnica
08:3609:37
Tequila 4 M
An
10.11
Sobieski
11:1811:48
Tequila 3 Xs
Marcin Wirski
17.66
Śnieżnica
09:3011:43
Synergy 5 L
Dawid Olszowy
7.62
Mała Czantoria
12:3313:17
Sprint 3 S
czazal
60.31
pucki
14:4716:39
Speedster 26
Grzegorz Wierzba
6.54
Śnieżnica
08:2409:42
Sigma 8 25
Grzegorz Wierzba
9.93
Śnieżnica
11:4912:34
Sigma 8 25
Adam Kubiczek
7.26
Mała Czantoria
11:1212:21
Sigma 7 26
Rafał Reinert
18.03
Monte Grappa
09:3911:20
Sigma 10 27
Rafał Reinert
10.88
Monte Grappa
11:4012:15
Sigma 10 27
Rafał Reinert
15.81
Bassano
08:1509:27
Sigma 10 27
pansabina
20.66
Borsk
06:5509:09
Sigma 10 25
Łukasz Kulis
3.67
Borsk
09:1809:30
Rush 3 M
Łukasz Kulis
29.35
Borsk
09:5511:40
Rush 3 M
Jarosław Hadaczek
25.08
Bassano
08:2410:35
Rush 3 M
Marcin Pawłowski
3.45
Żelisławiec
10:5111:23
Rook M
Marcin Pawłowski
3.69
Żelisławiec
08:1308:50
Rook M
Michał
5.10
Javorovy
10:2211:01
Rook L
Lucjan Tomera
2.70
Śnieżnica
10:4310:52
Rook L
Piotr Assmann
14.24
Śnieżnica
08:4510:35
Rook 2 MS
Piotr Świderski
9.84
Chełm (Grybów)
12:0514:03
Rook 2 MS
Krzysztof Kajda
34.07
Żar
08:3009:59
Rise S
Karol Murawiec
60.14
Gdańsk
03:5705:32
Report'air 28
Adam Cee
84.70
Miejsce
08:3411:13
Queen M
Mostek
3.86
Chełm (Grybów)
11:1311:47
Queen 2 MS
Krzysztof Drzycimski
2.00
Piła
07:2207:32
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
4.73
Piła
08:0808:33
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
52.82
Piła
09:3713:17
Poison 3 Xl
Grzegorz Jamróz
17.75
Ćwilin
11:5412:33
Pasha 4 42
Jakub Mendys
8.96
Javorovy
10:1611:11
Optic 26
karol
10.46
Śnieżnica
09:3010:13
Nyos RS L
Święty
24.96
Borsk
07:0608:48
Nexus S
Darek Miękuszewski
30.59
Żar
11:2313:02
Mystic 3 ML
Łukasz Chalcarz
2.16
Śnieżnica
10:5010:56
Montana 28
Igor Byrski
3.79
Żar
06:4107:52
Mojo S
Paweł Mergist
9.65
Klin (Andrzejówka)
12:0512:59
Mentor 5 M
Szymon Struś
35.59
Śnieżnica
08:0110:33
Mentor 4 S
Stanisław Sagan
40.44
Bassano
08:1511:42
Mentor 4 M
Stork X
8.10
Klin (Andrzejówka)
09:5511:26
Mentor 4 M
Jakub Rybka
14.40
Piła
09:1110:24
Mentor 4 M
dagmara minkiewicz
22.26
Montclar
10:4012:35
Mentor 4 Light XXS
Mirek Olkowicz
19.23
Klin (Andrzejówka)
06:1007:59
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
7.97
Klin (Andrzejówka)
10:3811:55
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
6.16
Klin (Andrzejówka)
12:4813:32
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
7.32
Klin (Andrzejówka)
09:3010:19
Mentor 3 M
Marcin Bortkiewicz
19.00
Lijak
09:3810:43
Mentor 3 L
Jacek Streich
4.42
Chełm (Grybów)
12:1913:29
Mentor 3 L
Marcin Waloszek
15.19
Śnieżnica
11:3012:26
Mentor 2 S
Jacek Hajduk
2.25
Śnieżnica
09:5610:03
Mentor 2 M
Zdzisław Staniak
3.70
Skrzyczne
10:1010:29
Mentor 2 M
Marcinos
2.82
Javorovy
11:2011:32
Mentor 2 M
Piotr Mazurek
25.24
Fajsławice
08:5910:10
Mentor 2 M
Zdzisław Staniak
11.04
Skrzyczne
11:3612:04
Mentor 2 M
Marcin Wrona
128.55
Żar
08:2814:18
Mantra 6 ML
Wojtek Bykowski
67.84
Borsk
07:4112:49
Mantra 6 ML
Baczek
25.78
Skrzyczne
08:4209:53
Lynx ML
Baczek
25.85
Skrzyczne
08:4109:53
Lynx ML
Marcin Duszyński
42.90
Vergons
08:0810:16
Lhotse S
Krzycha
41.06
Piła
10:5312:57
King L
Niedźwiedź
3.88
Śnieżnica
09:1209:25
Kali 27
Krzysztof Stanisławski
61.98
Żar
10:4313:16
Iota 26
Ryszard Froń
17.07
Borsk
08:3609:47
Iota 2 27
Ryszard Froń
4.96
Borsk
12:1112:25
Iota 2 27
Łukasz Prokop
233.39
Maciejowice
06:3713:03
Iota 2 25
Iwo Banaś
28.88
Bassano
10:3713:42
Iota 2 23
Rafał Brzeziński
36.36
Bassano
08:3711:28
Ion 4 L
Tomasz Sermak
37.78
Żar
09:1811:21
Icepeak 7 Pro 23
Michał Kocot
39.53
Śnieżnica
08:3810:43
Icepeak 7 24
Bogusław Zdrowak
49.02
Żar
09:0410:51
Icepeak 6 24
Krzysztof Cieślinski
4.74
Borsk
08:2308:40
Hook 4 27
Maciej Szczypkowski
15.10
Bassano
08:4913:12
Hook 4 27
Waldemar Laskowski
7.92
Chełm (Grybów)
10:3212:52
Hook 4 25
Małgorzata Błędowska
9.04
Skrzyczne
09:2710:10
Hook 4 21
Adrian Jastrzębski
3.20
Bassano
10:1410:29
Hook 3 25
Marek Dmochowski
21.71
Bassano
08:2010:45
Hook 3 23
Michał Szyc
33.32
Fajsławice
09:3510:58
Hook 2 25
Paweł Szczepanek
34.71
Śnieżnica
08:1210:24
GTO 2 S
Bogdan Kozłowski
4.29
Klin (Andrzejówka)
10:5912:17
Golden 3 30
Wojciech Dreszler
6.73
Borsk
09:2410:13
Golden 3 28
Mirosław Łuczak
2.36
Borowa
07:3608:00
Factor 23
Mirosław Łuczak
3.61
Borowa
09:4009:59
Factor 23
marcin minkiewicz
79.76
Montclar
09:1814:35
Explorer L
Kuchta Jarosław
10.40
Klin (Andrzejówka)
06:1107:45
Evolution X 25
Tomasz Pyś
4.21
Śnieżnica
09:1709:40
Epsilon 8 27
Azulian
4.48
Klin (Andrzejówka)
11:4213:24
Epsilon 8 27
Joanna Reinert
2.81
Bassano
10:2410:37
Epsilon 8 23
Delfin
0.18
Rudnik
09:2609:30
Epsilon 7 28
Mikołaj Walczyk
23.14
Kobala
09:3010:53
Epsilon 6 26
święty
4.76
Borsk
07:2507:43
Epsilon 5 28
Kaśka G.
2.82
Klin (Andrzejówka)
12:4013:29
Epic S