Marek Dmochowski
21.71
Bassano
08:2010:45
Hook 3 23
Tomek Wirski
21.18
Śnieżnica
09:4010:38
Aspen 2 28
pansabina
20.66
Borsk
06:5509:09
Sigma 10 25
Seba
20.45
Javorovy
12:3213:37
Carrera L
Kamil Kamiński
20.45
Kobala
09:5911:09
Chili 3 XS
Monika Makowska
19.25
Borsk
07:5510:23
Delta 2 XS
Mirek Olkowicz
19.23
Klin (Andrzejówka)
06:1007:59
Mentor 3 M
Marcin Bortkiewicz
19.00
Lijak
09:3810:43
Mentor 3 L
Dominika Kasieczko
18.45
Bassano
09:0910:45
ZENO S
Rafał Reinert
18.03
Monte Grappa
09:3911:20
Sigma 10 27
Grzegorz Jamróz
17.75
Ćwilin
11:5412:33
Pasha 4 42
Marcin Wirski
17.66
Śnieżnica
09:3011:43
Synergy 5 L
Michał Wimmer
17.53
Śnieżnica
09:2810:26
Boomerang X M
Ryszard Froń
17.07
Borsk
08:3609:47
Iota 2 27
Daniel Cholewa
16.96
Śnieżnica
10:5611:44
Carrera M
Rafał Reinert
15.81
Bassano
08:1509:27
Sigma 10 27
Artur Szczerbiak
15.47
Javorovy
12:3314:00
Artik 4 29
Małgorzata Myk
15.34
Borsk
06:2107:48
Tequila 4 S
Ryszard Tajl
15.30
Krynica Morska
09:3010:16
VOLT SM
Marcin Waloszek
15.19
Śnieżnica
11:3012:26
Mentor 2 S
Maciej Szczypkowski
15.10
Bassano
08:4913:12
Hook 4 27
Krzysztof Dudziński
15.07
Zakopane
15:5216:31
Buran Reflex L
Radosław Świerczyński
14.68
Bassano
08:2809:33
Dudek Universal 28
Jakub Rybka
14.40
Piła
09:1110:24
Mentor 4 M
Piotr Assmann
14.24
Śnieżnica
08:4510:35
Rook 2 MS
Marcin Kawula
13.21
Kobala
09:5510:43
BGD BASE ML
Jacek Miłowski
12.90
Klin (Andrzejówka)
09:3111:36
Cure ML
Zbyszek Jagodziński
12.85
Klin (Andrzejówka)
11:5813:37
Cayenne 4 M
Marcin Białobłocki
12.73
Klin (Andrzejówka)
11:1513:39
Carrera M
Marek Furman
12.44
Javorovy
12:3314:54
Aspen 4 26
Andrzej Koziej
12.37
Javorovy
12:3414:51
Aspen 4 28
Zbyszek Jagodziński
11.70
Klin (Andrzejówka)
07:4709:26
Cayenne 4 M
Zdzisław Staniak
11.04
Skrzyczne
11:3612:04
Mentor 2 M
Rafał Reinert
10.88
Monte Grappa
11:4012:15
Sigma 10 27
karol
10.46
Śnieżnica
09:3010:13
Nyos RS L
Kuchta Jarosław
10.40
Klin (Andrzejówka)
06:1107:45
Evolution X 25
An
10.11
Sobieski
11:1811:48
Tequila 3 Xs
Grzegorz Wierzba
9.93
Śnieżnica
11:4912:34
Sigma 8 25
Marcin Ząbek
9.90
Śnieżnica
08:4011:09
BGD BASE M
Piotr Świderski
9.84
Chełm (Grybów)
12:0514:03
Rook 2 MS
Tomasz Mielniczyn
9.76
Klin (Andrzejówka)
07:2009:28
Buzz z4 XL
Grzegorz Szafrański
9.70
Piła
06:4207:17
Boomerang 10 M
Paweł Mergist
9.65
Klin (Andrzejówka)
12:0512:59
Mentor 5 M
Małgorzata Błędowska
9.04
Skrzyczne
09:2710:10
Hook 4 21
Jakub Mendys
8.96
Javorovy
10:1611:11
Optic 26
Krzychu Latawica
8.44
Provincia di Trento
11:0712:08
Atlas L
Pawel Lukaszewicz
8.37
Javorovy
11:1312:15
Discovery 5 M
Stork X
8.10
Klin (Andrzejówka)
09:5511:26
Mentor 4 M
Mirek Olkowicz
7.97
Klin (Andrzejówka)
10:3811:55
Mentor 3 M
Waldemar Laskowski
7.92
Chełm (Grybów)
10:3212:52
Hook 4 25