Paweł Wysocki (szybki)
115.56
Klin (Andrzejówka)
07:0212:21
Sigma 8 27
marcin minkiewicz
92.76
Milk hill
12:4615:55
Explorer L
Maciej Pigulski
89.47
Klin (Andrzejówka)
06:5711:45
Sigma 10 23
Ryszard Jakiel
89.38
Klin (Andrzejówka)
07:2311:44
Delta 2 ML
Marek Miłowski
84.60
Klin (Andrzejówka)
06:3211:39
Delta 3 ML
Krzysztof Gaik
80.54
Klin (Andrzejówka)
09:0112:09
Chili 3 M
Marcin Bortkiewicz
66.86
Klin (Andrzejówka)
07:3211:02
Mentor 3 L
Aleš Lundiak
62.88
Klin (Andrzejówka)
08:3310:57
Venus 3 M
Marek Oniszko
60.34
Listulmarken
08:3811:28
Delta 2 L
Baśka
50.69
Vegoritida
07:5710:53
Atlas S
KRZYSZTOF MAKOWSKI
46.45
Klin (Andrzejówka)
08:1512:55
Cayenne 5 XS
Marcin Gorayski
43.75
Bílý Potok
09:2711:46
Venus M
Jacek Krzyżanowski
39.74
Wolowa Góra
09:2513:44
Sigma 10 25
Grzegorz Hali
38.34
Klin (Andrzejówka)
07:0610:05
Chili 3 M
Mariusz Strzelczyk
36.12
Klin (Andrzejówka)
08:0712:22
CHILI 4 M
Jacek Miłowski
33.97
Klin (Andrzejówka)
08:5911:14
Cure ML
Dawid Król
30.78
Klin (Andrzejówka)
08:0711:08
King M
Mariusz Macias
28.13
Milk hill
11:2813:09
Sigma 10 25
Marcin Białobłocki
27.94
Klin (Andrzejówka)
06:1108:29
Carrera M
Jakub Rybka
26.94
słupski
07:3909:09
Mentor 4 M
Michał Walkiewicz
26.56
Klin (Andrzejówka)
07:5012:18
Mentor 3 M
Jakub Rybka
22.84
Dębina
05:3707:15
Mentor 4 M
Marcin Szczęsny
21.88
Dębina
06:0009:36
Buzz Z5 L
Krzycha
21.69
Dębina
05:5509:28
Lotus XL
Zbyszek Jagodziński
21.59
Klin (Andrzejówka)
07:0108:22
Cayenne 4 M
Dominik Urbaniak
20.02
Wolowa Góra
09:3410:49
Iota 23
Joanna Reinert
19.07
Dębina
09:5111:38
Buzz z4 XS
Magdalena Gracek
17.98
Trzęsacz
03:4504:35
Alpha 6 26
Dariusz Mordarski
17.56
Klin (Andrzejówka)
06:0910:47
Cure L
Mariusz Cybiak
17.39
Klin (Andrzejówka)
10:1111:10
Mentor 4 M
Mateusz Petrów
16.77
Klin (Andrzejówka)
07:5011:25
Ikuma 27
Mariusz Cybiak
16.40
Klin (Andrzejówka)
06:5508:51
Mentor 4 M
Rafał Reinert
15.93
Dębina
09:5810:42
Sigma 10 27
Kaśka G.
14.57
Klin (Andrzejówka)
10:1411:03
Epic S
Mirek Olkowicz
14.39
Klin (Andrzejówka)
08:4811:03
Mentor 3 M
Maciej Gąsiorek
14.05
Żar
09:0410:03
UP Trango XC 3 S/M
Mirek Olkowicz
13.91
Klin (Andrzejówka)
06:2308:14
Mentor 3 M
Sławek Sobolewski
13.63
Dębina
07:2210:25
Chili 3 S
Małgośka Sulkowska
13.13
Klin (Andrzejówka)
07:4211:16
Hook 3 23
Stork X
12.92
Klin (Andrzejówka)
08:2210:38
Mentor 4 M
Michał Zawadzki
12.70
Borowa
12:1512:44
BiBeta 6 41
Krzysztof Smaga
12.55
Ternberg
07:3108:25
Carrera S
Grzegorz Świdziński
12.12
Klin (Andrzejówka)
07:1211:19
Artik 3 29
Adam Butwin
12.10
Dębina
07:2909:51
Epic ML
Ralf
12.07
Javorovy
08:2310:54
Trango X-Race L
Marek Furman
11.73
Javorovy
09:1812:38
Aspen 4 26
Paweł Mergist
11.67
Trzęsacz
10:2612:32
Sigma 7 26
Mirek Olkowicz
10.54
Klin (Andrzejówka)
12:0712:54
Mentor 3 M
Bogdan Kozłowski
10.52
Klin (Andrzejówka)
07:0810:36
Golden 3 30
Kamil Stępień
10.37
Hochries
09:2210:16
Mentor 4 M