Krzysiek Telus
15.44
Miejsce
08:3809:26
Sigma 10 25
Krzysiek Święcicki
6.09
Skrzyczne
07:3608:17
Falcon 2009 27
Krzysiek Ciach
24.41
Cerna Hora
07:4809:40
Mentor 4 M
Kinga Brzeszcz
4.59
Skrzyczne
08:4108:57
Tequila 4 XS
Kaśka G.
22.35
Cerna Hora
07:5409:24
Epic S
Joanna Kocot
36.70
Skrzyczne
09:4811:32
Explorer XS
Jasiek Wróbel
2.10
Żar
08:2008:36
Mentor 2 S
Jasiek Wróbel
8.55
Żar
10:2912:12
Mentor 2 S
Jarosław Warzecha
17.70
Skrzyczne
08:3210:40
Cayenne 4 M
Jarosław Chmielewski
17.66
Żar
10:5412:29
Delta 2 XS
Jarek Jx TRYFLY.PL
9.44
Javorovy
10:2111:26
Iota 26
Janusz Sowa
3.54
Żar
10:3910:54
Hook 3 25
Janusz Sowa
2.16
Żar
13:3213:39
Hook 3 25
Janusz Pałka
11.29
Ciecień
09:3810:42
Alpina M
Janusz Fuzowski
39.63
Skrzyczne
09:1311:18
King S
Jakub Mendys
1.42
Chełm (Grybów)
10:4110:47
Optic 26
Jakub Mendys
1.02
Chełm (Grybów)
09:0209:08
Optic 26
Jacek Wojtaś
3.38
Skrzyczne
07:3807:50
Vega 2 S
Jacek Rojkowski
13.38
Skrzyczne
10:5611:57
Blacklight S
Iwo Banaś
16.27
Piła
11:0813:43
Iota 2 23
Iwo Banaś
8.37
Piła
09:5610:35
Iota 2 23
Ilona Knapik
60.27
Borowa
08:5811:50
Hook 4 23
Henryk Boruta
18.85
Borowa
08:5009:53
Artik L
Grzegorz Olejnik
39.50
Mała Kopa
08:5314:27
Iota 2 25
Grzegorz Nowak
30.81
Skrzyczne
08:5911:19
Mentor 5 M
Grzegorz Mitko
6.60
Javorovy
10:1511:49
Edge M
Grzegorz Fiema
71.84
Skrzyczne
07:1211:06
CHILI 4 XS
Dominik Urbaniak
60.29
Mała Kopa
08:5314:26
Iota 23
Dominik Kapica
20.62
Skrzyczne
09:4610:48
Queen 2 ML
Dominika Wojtkiewicz
16.78
Borsk
09:3611:26
Alpha 6 24
Dominika Kasieczko
37.54
Larouco Norte
12:0514:57
ZENO S
Delfin
17.04
Trzęsacz
06:0307:53
Epsilon 7 28
Dawid Olszowy
3.23
Mała Czantoria
12:0012:07
Sprint 3 S
Daro
4.56
białostocki
08:4409:02
Optic 26
Dariusz Mordarski
30.76
Mała Kopa
09:4311:57
Cure L
Dariusz Mordarski
16.28
Cerna Hora
07:3608:18
Cure L
Darecki-Starry
46.81
Cerna Hora
09:0912:11
Queen M
Daniel Ogiński
2.48
Javorovy
08:3608:42
Daniel Ogiński
3.37
Javorovy
10:4711:10
Damian Grocholski
6.24
Javorovy
09:0010:05
Golden 4 28
Bogusław Kruczek
4.94
Chełm (Grybów)
08:5610:26
Sigma 8 27
Bogdan Leja
35.37
Cerna Hora
09:2511:52
Carrera L
Baśka
2.44
Śnieżnica
11:0311:08
Atlas S
Bartosz Pawlak
16.79
Kamień
15:4216:34
Mistral 6 28
Bartłomiej Nogieć
2.87
Śnieżnica
13:0713:22
Epsilon 6 26
Bartłomiej Borek
2.66
Śnieżnica
11:2411:29
Atlas M
Artur Śliwa
22.14
Javorovy
10:2912:56
Iota 2 25
Arkadiusz Ślusarczyk
33.07
Żar
09:4611:10
Cure M
Arkadiusz Marucha
54.14
Skrzyczne
09:5912:56
Alpina 2 MS
AnT
9.46
Borowa
08:0808:40
Mentor 4 S
Anna Bysiecka
5.17
Skrzyczne
09:3610:46
Pioneer S
Andrzej skwarczyński
94.52
Konopki
09:3613:03
Aspen 5 28
Andrzej Koziej
3.98
Żar
10:3210:56
Aspen 4 28
Andrzej Kołodziejski
0.63
Jeżów Sudecki
13:3213:34
Wasp S
Andrzej Kołodziejski
0.41
Jeżów Sudecki
14:2114:26
Wasp S
Andrzej Kołodziejski
0.43
Jeżów Sudecki
12:3212:34
Wasp S
Andrzej Kołodziejski
0.37
Jeżów Sudecki
12:5212:55
Wasp S
Andrzej Galica
3.27
Skrzyczne
08:4609:03
Iota 2 27
Andrzej Galica
20.58
Skrzyczne
10:4812:05
Iota 2 27
Andrzej Binkowski
4.13
Świebodzice
11:0711:14
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
8.54
Świebodzice
13:2313:40
lotnia sztywna
Alicja Siermantowska
1.97
Żar
11:1611:24
Mentor 2 Xs
Alicja Siermantowska
2.10
Żar
12:2712:38
Mentor 2 Xs
Alicja Siermantowska
2.18
Żar
14:3214:40
Mentor 2 Xs
Alicja Fornalik
22.72
Piła
09:1010:14
Arcus 5 22
AdamRook2
13.15
Skrzyczne
09:0610:54
Rook 2 ML
Adam Rogowski
4.17
Żar
10:3410:51
Infinity 3 M
Adam Rogowski
1.46
Żar
07:3507:41
Infinity 3 M
Adam Rogowski
1.65
Żar
12:5513:02
Infinity 3 M
Adam Rogowski
1.42
Żar
13:5614:02
Infinity 3 M
Adam Rogowski
4.49
Križe
11:1611:59
Infinity 3 M
Adam Cholewski
5.15
Łąki
15:1415:26
Plus 28
Adam Cholewski
5.61
Łąki
16:2316:37
Plus 28
Adam Cee
66.46
Miejsce
08:0311:40
Queen M