Andrzej Niechciał
1.91
Żar
13:5315:25
Szych Tomasz
98.56
Wolowa Góra
08:1411:59
Dominika Kasieczko
6.16
09:4910:30
ZENO S
Marcin Kalamat
16.40
Śnieżnica
12:5314:40
XCRacer M
Maciej Gąsiorek
9.38
Żar
07:5309:41
UP Trango XC 3 S/M
Andrzej Trebenda
188.85
Antholz
05:5314:57
TRITON 2 S
Jakub Kwiatkowski
81.36
Borsk
07:2210:25
Trango X-Race L
Efendi Zielonepłuco
3.91
Klin (Andrzejówka)
08:0709:40
Synergy 4 L
Efendi Zielonepłuco
4.28
Klin (Andrzejówka)
11:2511:59
Synergy 4 L
Leszek Ignaszak
146.98
Antholz
06:3214:05
Summit XC3 M
Dawid Olszowy
8.96
Javorovy
13:1514:20
Sprint 3 S
Piotr Gorczyca
1.86
Borowa
14:4614:54
Sportster L
Tomek Zmarzły
5.40
Javorovy
10:0011:32
Sigma 9 27
Łukasz Brach
72.04
Mt Avena
07:5313:11
Sigma 8 29
Paweł Wysocki (szybki)
79.06
Antholz
06:2911:34
Sigma 8 27
Grzegorz Wierzba
3.73
Żar
14:3215:29
Sigma 8 25
Grzegorz Wierzba
34.44
Żar
08:2610:34
Sigma 8 25
Rafał Reinert
24.59
Dębina
08:0709:24
Sigma 10 27
Zbyszek Deka
110.59
Wolowa Góra
08:0012:45
Sigma 10 25
Adam Cee
122.00
Michałków
06:3811:01
Queen M
Darecki-Starry
32.02
Klin (Andrzejówka)
08:2111:23
Queen M
Mostek
77.36
Gmina Kobarid
08:4412:50
Queen 2 MS
Adam Cholewski
1.95
wyszkowski
16:0216:07
Plus 28
Adam Cholewski
1.30
wyszkowski
16:2416:26
Plus 28
Piotr Gorczyca
1.45
Borowa
14:1314:18
Pioneer3 L
Jeż Leszek
63.97
Michałków
07:4109:47
Optic 26
Rafal Cypcar
65.55
Milk hill
09:3811:24
Omega XAlps 2 23
Grzegorz Otręba
7.03
Kobala
11:2612:02
Nemo 2 M
Grzegorz Nowak
137.09
Antholz
06:4612:57
Mentor 5 M
Przemysław Czerwiński
24.28
Emberger Alm
07:4708:57
Mentor 5 L
Przemysław Czerwiński
24.39
Emberger Alm
12:0514:00
Mentor 5 L
Mariusz Cybiak
45.20
Kobala
11:2814:18
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
4.75
Kobala
09:0409:27
Mentor 4 M
Jan Struś
7.23
Śnieżnica
14:0715:11
Mentor 4 M
Alicja Siermantowska
1.67
Żar
15:4515:53
Mentor 2 Xs
Alicja Siermantowska
5.40
Żar
06:2207:12
Mentor 2 Xs
Karolina Kocięcka
38.71
Emberger Alm
08:3010:17
Knight S
Krzysztof Martyna
13.23
Mała Kopa
09:4110:37
King M
Maciej Banasik
2.37
Michałków
08:0808:13
Kantega Xc L
Maciej Banasik
44.88
Michałków
08:3110:22
Kantega Xc L
Niedźwiedź
2.50
Skrzętla
14:5115:07
Kali 27
Marcin Makuch
73.11
Michałków
07:5110:41
Iota 26
Adam Rogowski
2.99
Kobala
11:1811:31
Infinity 3 M
Adam Rogowski
14.43
Kobala
07:3308:30
Infinity 3 M
Bogusław Zdrowak
183.78
Antholz
06:0113:53
Icepeak 6 24
Janusz Sowa
3.60
Żar
13:5415:14
Hook 3 25
Małgośka Sulkowska
48.29
Klin (Andrzejówka)
07:3311:25
Hook 3 23
Piotr Zawadzki
7.27
Javorovy
10:0411:33
Golden 4 28
Konrad Konaszewski
14.11
Dębina
08:1209:30
Golden 3 28
Paweł Maczel
1.47
Dzikowiec
08:5309:18
Epsilon 6 28