Piotr Zawadzki
2.12
Križe
13:3313:40
Andrzej Kołodziejski
2.05
Rudnik
14:0914:16
Wasp S
Borys Chojnacki
2.93
Bülgenauel
10:3310:53
Volt 2 Superlight SM
Maciej Gąsiorek
27.68
Emberger Alm
10:0411:08
UP Trango XC 3 S/M
Kinga Brzeszcz
3.48
Javorovy
09:4510:03
Tequila 4 XS
Przemek Kowal
2.67
Križe
08:2908:46
Tequila 4 M
Dawid Olszowy
2.25
Mała Czantoria
08:4808:58
Sprint 3 S
Tomek Zmarzły
9.66
Mała Czantoria
10:2010:54
Sigma 9 27
Piotr Świderski
1.82
Chełm (Grybów)
07:4707:53
Rook 2 MS
Mostek
67.60
Bassano
06:5611:55
Queen 2 MS
Dominik Kapica
3.11
Żar
09:4009:58
Queen 2 ML
Konrad Wybult
8.95
Borowa
09:3009:58
Pawn M
Jakub Mendys
1.53
Chełm (Grybów)
07:3907:57
Optic 26
Piotr Zawadzki
2.00
Križe
07:3707:43
Nemo XX 25
Lukasz Sieminski
91.25
Kobala
08:4113:54
Mentor 5 M
Mariusz Kozłowski
6.83
Krushevo
08:4209:27
Mentor 4 XS
Mariusz Kozłowski
8.01
Krushevo
11:2211:36
Mentor 4 XS
Mateusz Z
174.34
Riederalp
07:4215:19
Mentor 4 S
Krzysiek Ciach
15.41
Klin (Andrzejówka)
12:2013:47
Mentor 4 M
Stanisław Sagan
111.51
Kobala
08:1513:44
Mentor 4 M
Anna Zezula
15.40
Kobala
09:2710:34
Mentor 3 XS
Michał Walkiewicz
101.73
Kobala
08:3012:23
Mentor 3 M
Alicja Siermantowska
4.44
Żar
08:4909:41
Mentor 2 Xs
Alicja Siermantowska
1.76
Żar
06:3406:40
Mentor 2 Xs
Zdzisław Staniak
2.63
Skrzyczne
09:0609:19
Mentor 2 M
Paweł Bielański
10.41
Żar
08:4510:44
Mentor 2 M
Andrzej Binkowski
6.33
Świebodzice
15:0215:12
lotnia sztywna
WojtasFX
138.73
Kobala
08:1514:27
Knight L
Janusz Fuzowski
73.83
Kobala
08:5612:27
King S
Grzegorz Piechuła
5.35
Norma - Latina
14:1914:53
Iota 30
Grzegorz Piechuła
1.04
Norma - Latina
15:0615:10
Iota 30
Paweł Kampczyk
97.25
Riederalp
08:1112:22
Iota 28
Krzysztof Stanisławski
31.54
Żar
09:0611:01
Iota 26
Ryszard Froń
4.49
Borsk
06:4006:52
Iota 2 27
Andrzej Galica
1.57
Labinci
13:3714:38
Iota 2 27
Ryszard Froń
4.36
Borsk
06:2306:32
Iota 2 27
Ryszard Froń
5.16
Borsk
07:0207:14
Iota 2 27
Jacek Zakrzewski
28.98
Emberger Alm
10:1511:36
Iota 2 27
Artur Śliwa
6.07
Norma - Latina
14:1114:42
Iota 2 25
Artur Śliwa
0.93
Norma - Latina
15:0115:09
Iota 2 25
Adam Rogowski
2.81
Križe
08:2208:33
Infinity 3 M
Adam Rogowski
2.40
Križe
06:5307:02
Infinity 3 M
Anna Piskozub
19.12
Klin (Andrzejówka)
09:0610:33
Ikuma 21
Tomasz Sermak
10.06
Emberger Alm
10:0710:28
Icepeak 7 Pro 23
Marek Dmochowski
17.99
Kobala
08:2509:22
Hook 3 23
Marek Dmochowski
36.07
Kobala
12:0514:26
Hook 3 23
Michał Szyc
2.75
Skrzyczne
09:1309:31
Hook 2 25
Piotr Zawadzki
10.46
Mała Czantoria
10:2111:26
Golden 4 28
Zbigniew Ziarko
8.50
Żar
08:3309:18
Golden 4 26
Bogdan Kozłowski
5.12
Klin (Andrzejówka)
09:0810:02
Golden 3 30