Grzegorz Piechuła
5.35
Norma - Latina
14:1914:53
Iota 30
Ryszard Froń
5.16
Borsk
07:0207:14
Iota 2 27
Bogdan Kozłowski
5.12
Klin (Andrzejówka)
09:0810:02
Golden 3 30
Kaśka G.
4.87
Klin (Andrzejówka)
09:1009:46
Epic S
Tomasz Mielniczyn
4.64
Klin (Andrzejówka)
09:1910:08
Buzz z4 XL
Ryszard Froń
4.49
Borsk
06:4006:52
Iota 2 27
Mariusz Grzywacz
4.49
Klin (Andrzejówka)
08:5910:01
Alpha 5 26
Alicja Siermantowska
4.44
Żar
08:4909:41
Mentor 2 Xs
Ryszard Froń
4.36
Borsk
06:2306:32
Iota 2 27
Krzysztof Matuszyk
4.25
Bassano
06:3506:58
Atlas L
Andrzej Koziej
4.16
Javorovy
10:2210:43
Aspen 4 28
Joanna Kocot
3.90
Żar
09:4010:04
Explorer XS
Piotr Zawadzki
3.73
Križe
10:5411:08
Dudek Nemo XX 25
Kinga Brzeszcz
3.48
Javorovy
09:4510:03
Tequila 4 XS
Witold Aksamit
3.45
Brande
09:5010:05
Buzz Z3 Ml
Krzysztof Matuszyk
3.21
Bassano
14:2814:36
Atlas L
Dominik Kapica
3.11
Żar
09:4009:58
Queen 2 ML
Paweł Ziółkowski
3.02
Klin (Andrzejówka)
09:2210:05
Buzz Z L
Borys Chojnacki
2.93
Bülgenauel
10:3310:53
Volt 2 Superlight SM
Krzysztof Matuszyk
2.88
Bassano
05:3205:44
Atlas L
Jarek Buława
2.85
Żar
08:4409:24
Atis 2 M
Bogdan Kozłowski
2.84
Klin (Andrzejówka)
11:4712:02
Golden 3 30
Adam Rogowski
2.81
Križe
08:2208:33
Infinity 3 M
Mateusz Jakubowski
2.76
Lijak
12:0312:11
Golden 3 26
Michał Szyc
2.75
Skrzyczne
09:1309:31
Hook 2 25
Przemek Kowal
2.67
Križe
08:2908:46
Tequila 4 M
Zdzisław Staniak
2.63
Skrzyczne
09:0609:19
Mentor 2 M
Adam Rogowski
2.40
Križe
06:5307:02
Infinity 3 M
Dawid Wysakowicz
2.38
Lijak
12:2312:47
Dudek Nemo XX 28
Dawid Olszowy
2.25
Mała Czantoria
08:4808:58
Sprint 3 S
Piotr Zawadzki
2.12
Križe
13:3313:40
Andrzej Kołodziejski
2.05
Rudnik
14:0914:16
Wasp S
Piotr Zawadzki
2.00
Križe
07:3707:43
Nemo XX 25
Piotr Świderski
1.82
Chełm (Grybów)
07:4707:53
Rook 2 MS
Alicja Siermantowska
1.76
Żar
06:3406:40
Mentor 2 Xs
Andrzej Galica
1.57
Labinci
13:3714:38
Iota 2 27
Jakub Mendys
1.53
Chełm (Grybów)
07:3907:57
Optic 26
Grzegorz Piechuła
1.04
Norma - Latina
15:0615:10
Iota 30
Artur Śliwa
0.93
Norma - Latina
15:0115:09
Iota 2 25