2018-07-29

Jesteś tutaj

Pilot
Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Adam Rogowski 2.81  SIKriže Golnik, Słowenia Infinity 3 M przeglądaj
2 Adam Rogowski 2.40  SIKriže Golnik, Słowenia Infinity 3 M przeglądaj
3 Alicja Siermantowska 1.76  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
4 Alicja Siermantowska 4.44  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
5 Andrzej Binkowski 6.33  PLŚwiebodzice Świebodzice, Polska lotnia sztywna przeglądaj
6 Andrzej Galica 1.57  HR Labinci Cerjani, Chorwacja Iota 2 27 przeglądaj
7 Andrzej Koziej 4.16  CZJavorovy Třinec, Czechy Aspen 4 28 przeglądaj
8 Andrzej Kołodziejski 2.05  PLRudnik Kowary, Polska Wasp S przeglądaj
9 Andrzej Zając 67.52  SIKriže Obrne, Słowenia Coden Pro 20 przeglądaj
10 Anna Piskozub 19.12  PLKlin (Andrzejówka) kłodzki, Polska Ikuma 21 przeglądaj
11 Anna Zezula 15.40  SIKobala Volarje, Słowenia Mentor 3 XS przeglądaj
12 Arkadiusz Garbacz 43.46  CHRiederalp Raron, Szwajcaria Elan 33 przeglądaj
13 Arkadiusz Ślusarczyk
20.65  ATGerlitze Annenheim, Austria Cure M przeglądaj
14 Artur Śliwa 0.93  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
15 Artur Śliwa 6.07  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
16 Bogdan Kozłowski 5.12  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
17 Bogdan Kozłowski 2.84  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
18 Bogdan Leja 10.56  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Carrera L przeglądaj
19 Borys Chojnacki 2.93  DEBülgenauel Ruppichteroth, Niemcy Volt 2 Superlight SM przeglądaj
20 Daniel Cholewa 7.08  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Carrera M przeglądaj
21 Dawid Olszowy 2.25  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Sprint 3 S przeglądaj
22 Dawid Wysakowicz 2.38  SILijak Šmihel, Słowenia Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
23 Dominik Kapica
3.11  PLŻar Porąbka, Polska Queen 2 ML przeglądaj
24 Grzegorz Fabijaniak 18.75  SIKobala Gabrje, Słowenia Aspen 5 26 przeglądaj
25 Grzegorz Goraj 65.88  SIKobala Nimis, Włochy Chili M przeglądaj
26 Grzegorz Hali 12.42  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Chili 3 M przeglądaj
27 Grzegorz Pawłowski 7.72  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Ellus 4 L przeglądaj
28 Grzegorz Piechuła 1.05  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 30 przeglądaj
29 Grzegorz Piechuła 5.35  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 30 przeglądaj
30 Henryk Boruta 17.34  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Artik L przeglądaj
31 Jacek Zakrzewski 28.98  ATEmberger Alm Lienz, Austria Iota 2 27 przeglądaj
32 Jakub Mendys 1.53  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Optic 26 przeglądaj
33 Janusz Fuzowski 73.83  SIKobala Čezsoča, Słowenia King S przeglądaj
34 Jarek Buława 2.85  PLŻar Porąbka, Polska Atis 2 M przeglądaj
35 Heniek Marian 9.62  PLSkrzyczne żywiecki, Polska Discovery 5 M przeglądaj
36 Joanna Kocot
3.90  PLŻar Porąbka, Polska Explorer XS przeglądaj
37 Kaśka G. 4.87  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Epic S przeglądaj
38 Kinga Brzeszcz 3.48  CZJavorovy Třinec, Czechy Tequila 4 XS przeglądaj
39 Konrad Wybult 8.95  PLBorowa Ligota Mała, Polska Pawn M przeglądaj
40 Krzysiek Ciach 15.41  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 4 M przeglądaj
41 KRZYSZTOF MAKOWSKI 96.92  PLKlin (Andrzejówka) Štíty, Czechy Cayenne 5 XS przeglądaj
42 Krzysztof Matuszyk 3.21  ITBassano Semonzo del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
43 Krzysztof Matuszyk 8.00  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
44 Krzysztof Matuszyk 4.25  ITBassano Semonzo del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
45 Krzysztof Matuszyk 2.88  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
46 Krzysztof Stanisławski 31.54  PLŻar Jeleśnia, Polska Iota 26 przeglądaj
47 Lukasz Sieminski 91.25  SIKobala Bovec, Słowenia Mentor 5 M przeglądaj
48 Maciej Gąsiorek 27.68  ATEmberger Alm Lienz, Austria UP Trango XC 3 S/M przeglądaj
49 Marcin Białobłocki 83.35  PLKlin (Andrzejówka) Domaszków, Polska Carrera M przeglądaj
50 Marek Dmochowski 36.07  SIKobala Bovec, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
51 Marek Dmochowski 17.99  SIKobala Smast, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
52 Marek Miłowski 17.08  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Delta 3 ML przeglądaj
53 Mariusz Grzywacz 4.49  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Alpha 5 26 przeglądaj
54 Mariusz Kozłowski 8.01  MKKrushevo Presil, Macedonia (BJRM) Mentor 4 XS przeglądaj
55 Mariusz Kozłowski 6.83  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Mentor 4 XS przeglądaj
56 Mateusz Jakubowski 2.76  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 3 26 przeglądaj
57 Mateusz Jakubowski 5.45  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 3 26 przeglądaj
58 Mateusz Z 174.34  CHRiederalp Davos, Szwajcaria Mentor 4 S przeglądaj
59 Michal Pach 7.33  ITNorma - Latina Norma, Włochy Epsilon 8 27 przeglądaj
60 Michal Radzicki 26.72  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Cure ML przeglądaj
61 Michał Marzec 9.89  FRSaint-Étienne-de-Tinée Saint-Étienne-de-Tinée, Francja Base Light ML przeglądaj
62 Michał Szyc 2.75  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Hook 2 25 przeglądaj
63 Michał Walkiewicz 101.73  SIKobala Poljubinj, Słowenia Mentor 3 M przeglądaj
64 Mostek 67.60  ITBassano Romano D'ezzelino, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
65 Paweł Bielański 10.41  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 2 M przeglądaj
66 Paweł Chrząszcz 105.40  FRSeythenex Seythenex, Francja Enzo 3 M przeglądaj
67 Paweł Kampczyk 97.25  CHRiederalp Leuk, Szwajcaria Iota 28 przeglądaj
68 Paweł Ziółkowski 3.02  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Buzz Z L przeglądaj
69 Piotr Świderski 1.82  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Rook 2 MS przeglądaj
70 Piotr Szymański 7.30  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Chili 3 S przeglądaj
71 Piotr Zawadzki 10.46  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Golden 4 28 przeglądaj
72 Piotr Zawadzki 2.00  SIKriže Novake, Słowenia Nemo XX 25 przeglądaj
73 Piotr Zawadzki 2.12  SIKriže Novake, Słowenia Brak skrzydła przeglądaj
74 Piotr Zawadzki 3.73  SIKriže Novake, Słowenia Dudek Nemo XX 25 przeglądaj
75 Przemek Kowal 2.67  SIKriže Novake, Słowenia Tequila 4 M przeglądaj
76 Ryszard Froń 5.16  PLBorsk kościerski, Polska Iota 2 27 przeglądaj
77 Ryszard Froń 4.49  PLBorsk Karsin, Polska Iota 2 27 przeglądaj
78 Ryszard Froń 4.36  PLBorsk kościerski, Polska Iota 2 27 przeglądaj
79 Ryszard Jakiel 11.58  PLKlin (Andrzejówka) Jedlina-Zdrój, Polska Delta 2 ML przeglądaj
80 Seba 6.22  CZJavorovy Třinec, Czechy Carrera L przeglądaj
81 Stanisław Sagan 111.51  SIKobala Ljubinj, Słowenia Mentor 4 M przeglądaj
82 Tomasz Mielniczyn 4.64  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Buzz z4 XL przeglądaj
83 Tomasz Sermak 10.06  ATEmberger Alm Gemeinde Mallnitz, Austria Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
84 Tomek Zmarzły 9.66  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Sigma 9 27 przeglądaj
85 Witold Aksamit 3.45  DKBrande Brande, Dania Buzz Z3 Ml przeglądaj
86 WojtasFX 138.73  SIKobala Bovec, Słowenia Knight L przeglądaj
87 Zbyszek Jagodziński 24.78  PLKlin (Andrzejówka) Głuszyca Górna, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
88 ZDZISŁAW 2.63  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mentor 2 M przeglądaj