Zbyszek Jagodziński
22.03
Srebrna Góra
12:1914:34
Cayenne 4 M
Zbyszek B
17.06
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:5111:41
BGD BASE ML
WojtasFX
39.23
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:0811:49
Knight L
Wojciech Kocot
42.47
Szczebel
09:4711:27
Optic 26
Wojciech Głowacki
5.46
Skrzyczne
12:1212:42
Tequila 4 M
Wojciech Galica
28.89
Szczebel
07:2608:49
Summit XC4 M
Waldemar Wójcik
2.75
Szukalowy Garb
13:2114:12
Rise 3 S
Tomek Kidawa
22.08
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:3311:46
Mistral 7 M
Tomasz Perczak
26.61
Szczebel
07:0408:32
Rush 3 M
Tomasz Perczak
10.86
Szczebel
13:2214:44
Rush 3 M
Tomasz Halka
3.49
Javorovy
11:4412:06
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
4.39
Javorovy
13:4114:57
Mistral 7 XS
Sławomir Ratka
49.96
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:1712:22
Alpina 2 L
Ryszard Froń
9.73
Skrzyczne
12:0613:50
Iota 2 27
Rafał Reinert
33.69
Dębina
08:3410:12
Sigma 10 27
Radek Brzózka
54.77
Revine Lago
07:3811:28
Elan 26
Piotr Bugaj
43.71
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:1012:00
Paweł Szczepanek
39.23
Szczebel
08:2712:13
GTO 2 S
Paweł Bielański
11.45
Szczebel
08:3110:27
Mentor 2 M
Michał Skalniak
60.50
Szczebel
08:1611:02
Mistral 6 26
Michał Marzec
4.68
Jaworzyna Krynicka
11:3111:45
Base Light ML
Mateusz Z
28.05
Baldern (Uetliberg)
10:2412:37
Mentor 4 S
Mateusz Jakubowski
13.23
Revine Lago
10:1013:11
Golden 3 26
marek mastalerz
30.36
Revine Lago
10:5013:16
Delta 2 MS
Marek Furman
10.37
Javorovy
10:1712:42
Aspen 4 26
Marek Bader
49.20
Görlitz
11:2213:14
Rush 4 L
Marcin Kawula
8.97
Skrzyczne
12:2813:39
BGD BASE ML
Marcin Kalamat
50.59
Szczebel
09:1310:57
XCRacer M
Łukasz Prokop
64.26
Fajsławice
06:4410:45
Iota 2 25
Łukasz Kołodziejczak
35.09
Revine Lago
10:0913:16
Mentor 4 XS
Lucjan Tomera
3.34
Mogielica
11:4112:00
Rook L
Krzysztof Szmuc
7.14
Wapno
10:3611:20
Mentor 2 M
Krzysztof Stanisławski
12.28
Skrzyczne
12:2414:23
Iota 26
Krzysztof Mazur
77.61
Szczebel
10:0813:12
Icepeak 7 Pro 23
Krzysiek Róg
39.53
Wapno
10:3512:16
Sigma 10 25
Krzycha
50.20
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:2712:29
King L
Karol Murawiec
6.08
Gdańsk
17:1117:42
Report'air 28
Karol Murawiec
3.38
Gdańsk
17:5718:27
Report'air 28
karol
41.62
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:1811:57
Nyos RS L
Józek Ostrowski
18.86
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:3811:45
Eden 5 30
Joanna Reinert
23.12
Dębina
08:2910:42
Epsilon 8 23
Jerzy Gajda
7.85
Wapno
10:5911:55
UP Trango XC 2 M
Jerzy Gajda
8.79
Wapno
12:1914:00
UP Trango XC 2 M
Janusz Sowa
0.92
Srebrna Góra
11:3311:38
Hook 3 25
Jan Struś
38.84
Szczebel
07:1309:28
Mentor 4 M
Jacek Streich
2.16
Skrzętla
09:2709:49
Mentor 3 L
hydraulik
48.48
Szczebel
08:3311:10
Rook 2 S
GRZERO
73.11
Skrzętla
08:2211:29
Cayenne 4 M
Dorota Borucka
18.39
Szczebel
09:4510:26
Rook 2 S
Dominika Wojtkiewicz
4.58
Borsk
09:5110:04
Alpha 6 24