Łukasz Prokop
151.21
Fajsławice
06:1814:17
Iota 2 25
Dariusz Chrobak
146.76
Skalnate Pleso
05:4813:30
Icepeak 7 Pro 23
Przemysław Czerwiński
119.12
Sopot
06:4112:01
Mentor 5 L
Krzysztof Ziółkowski
118.05
Sopot
06:5011:02
Enzo 2 L
Paweł Chrząszcz
117.92
Sopot
06:3911:14
Enzo 3 M
Jacek Profus
117.06
Sopot
06:4411:35
Enzo 3 L
Krzysztof Egzmont
103.46
Kobala
08:1012:24
Artik 3 25
Łukasz Czyżewski
101.58
Skalnate Pleso
07:3513:23
Cayenne 4 XL
marek mastalerz
90.78
Konopki
10:1014:19
Delta 2 MS
Mateusz Siatka
83.40
Skalnate Pleso
06:2812:21
Alpina 2 L
Andrzej Galica
81.92
Skalnate Pleso
07:5413:11
Iota 2 27
Dawid Krajewski
76.85
Skalnate Pleso
06:3711:50
Eden 5 26
Janusz Pałka
76.73
Skalnate Pleso
07:2913:23
Alpina M
Paweł Szczepanek
71.83
Skalnate Pleso
07:2312:50
GTO 2 S
Maciej Gąsiorek
71.53
Skalnate Pleso
07:4811:49
UP Trango XC 3 S/M
Robert Szczur
70.70
Sopot
06:5010:03
Artik 5 26
Baczek
66.84
Skrzyczne
08:4812:24
Lynx ML
Krzysztof Krężel
63.11
Emberger Alm
08:0411:02
Mentor 3 S
Murzyn Roman
59.84
Skalnate Pleso
07:3112:28
Alpina 3 ML
Karol Mitura
57.07
Lijak
08:5811:40
Rook 2 ML
Hadek
56.93
Lijak
08:5712:07
Rook 2 S
Gienek
55.48
Fajsławice
07:2110:38
Koyot 2 24
Jarosław Chmielewski
50.16
Emberger Alm
09:1611:43
Delta 2 XS
Marek Miłowski
49.45
Mieroszów
07:0511:09
Delta 3 ML
Piotr Staszak
46.45
Emberger Alm
09:1611:42
Wojciech Galica
45.90
Skalnate Pleso
06:4110:55
Summit XC4 M
Grzegorz Pelikan
43.68
Sopot
07:3709:26
Vega 5 M
WojtasFX
43.58
Konopki
09:1212:06
Knight L
Jarosław Osmólski
42.78
Sopot
07:3909:34
Vega 2 S
Marcin Ząbek
41.23
Jaworzyna Krynicka
09:1212:04
BGD BASE M
Maciej Gonciarz
40.76
Jaworzyna Krynicka
08:5712:31
Delta 2 ML
Mostek
37.91
Jaworzyna Krynicka
09:1212:32
Queen 2 MS
Kazimierz Anielak
36.51
Fajsławice
09:0211:04
Astral 6 26
Karol Murawiec
36.17
Kościeleczki
17:1718:40
Report'air 28
Agata Kowalska
35.79
Skalnate Pleso
07:5010:33
Rook 2 S
Mateusz Kuzło
34.66
Laworta
09:4612:18
Sigma 10 25
Paweł Bielański
34.13
Skalnate Pleso
08:4912:27
Mentor 2 M
Kamil Kamiński
32.56
Jaworzyna Krynicka
10:0713:24
Chili 3 XS
Andrzej Piwowar
31.74
Jaworzyna Krynicka
10:0713:35
Delta 2 ML
Marek Furman
26.06
Skalnate Pleso
08:0110:09
Aspen 4 26
Szymon Struś
24.08
Kobala
08:3709:55
Mentor 4 S
Łukasz Soboń
23.98
Kobala
08:1209:31
Golden 3 26
Krzysztof Mazur
23.89
Ćwilin
09:1711:13
Icepeak 7 Pro 23
Heniek Marian
23.27
Kobala
08:5209:56
Discovery 5 M
Adam Cholewski
23.01
wyszkowski
15:1916:33
Plus 28
Andrzej Chorab
19.41
Borsk
11:0412:21
Cayenne 4 XL
Grzegorz Jamróz
18.39
Śnieżnica
07:0908:43
Enzo S
HURAK
17.98
Barkweda
16:0116:50
Powerplay Sting 160
Mariusz Cybiak
17.32
Cerna Hora
08:2411:20
Mentor 4 M
Tomasz Sermak
15.60
Żar
12:0513:46
Icepeak 7 Pro 23