Piotr Staszak
46.45
Emberger Alm
09:1611:42
Andrzej Kołodziejski
4.66
Cerna Hora
12:1612:56
Wasp S
Grzegorz Pelikan
43.68
Sopot
07:3709:26
Vega 5 M
Jarosław Osmólski
42.78
Sopot
07:3909:34
Vega 2 S
Piotr Nowakowski
7.91
Skrzyczne
09:5711:25
U sport M
Maciej Gąsiorek
71.53
Skalnate Pleso
07:4811:49
UP Trango XC 3 S/M
Andrzej Turewicz
12.29
Gimba mnt.
08:2609:15
Tequila 4 M
speedstop
2.44
Lords Seat
10:0911:19
Tequila 2 L
Paweł Biedka
11.84
białostocki
08:5709:46
Takoo 3 42
Wojciech Galica
45.90
Skalnate Pleso
06:4110:55
Summit XC4 M
Michał Szmyt
3.07
Mieroszów
08:4209:04
Sigma 8 27
Mateusz Kuzło
34.66
Laworta
09:4612:18
Sigma 10 25
Hadek
56.93
Lijak
08:5712:07
Rook 2 S
Agata Kowalska
35.79
Skalnate Pleso
07:5010:33
Rook 2 S
Piotr Świderski
2.75
Jaworzyna Krynicka
10:2310:36
Rook 2 MS
Piotr Świderski
2.13
Jaworzyna Krynicka
09:1209:22
Rook 2 MS
Karol Mitura
57.07
Lijak
08:5811:40
Rook 2 ML
Karol Murawiec
36.17
Kościeleczki
17:1718:40
Report'air 28
Mostek
37.91
Jaworzyna Krynicka
09:1212:32
Queen 2 MS
HURAK
17.98
Barkweda
16:0116:50
Powerplay Sting 160
Adam Cholewski
23.01
wyszkowski
15:1916:33
Plus 28
Szymon Potaczek
1.86
Derbyshire
09:4810:04
Pi 2 23
Szymon Potaczek
1.39
Derbyshire
10:3310:39
Pi 2 23
Jakub Mendys
4.10
Gimba mnt.
08:2908:46
Optic 26
Jakub Mendys
13.31
Gimba mnt.
10:2511:14
Optic 26
Jakub Mendys
0.84
Polonina Borzhava
08:5408:58
Optic 26
Michal Papkowski
9.02
Cerna Hora
07:1807:57
Optic 2 30
Krzysztof Syrek
7.60
Milk hill
09:3110:20
Optic 2 26
Krzysztof Syrek
0.10
Milk hill
09:1309:14
Optic 2 26
Przemysław Czerwiński
119.12
Sopot
06:4112:01
Mentor 5 L
Szymon Struś
24.08
Kobala
08:3709:55
Mentor 4 S
Jan Struś
6.68
Śnieżnica
07:1207:51
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
17.32
Cerna Hora
08:2411:20
Mentor 4 M
Krzysztof Krężel
63.11
Emberger Alm
08:0411:02
Mentor 3 S
Jacek Streich
8.41
Jaworzyna Krynicka
08:5509:33
Mentor 3 L
Alicja Siermantowska
3.87
Skrzyczne
11:2711:41
Mentor 2 Xs
Paweł Bielański
34.13
Skalnate Pleso
08:4912:27
Mentor 2 M
Baczek
66.84
Skrzyczne
08:4812:24
Lynx ML
Gienek
55.48
Fajsławice
07:2110:38
Koyot 2 24
WojtasFX
43.58
Konopki
09:1212:06
Knight L
Grzegorz Piechuła
10.54
Stranik
11:1212:07
Iota 30
Grzegorz Piechuła
2.12
Stranik
17:3017:30
Iota 30
Andrzej Galica
81.92
Skalnate Pleso
07:5413:11
Iota 2 27
Artur Śliwa
2.42
Stranik
11:0511:18
Iota 2 25
Artur Śliwa
3.71
Stranik
09:0309:18
Iota 2 25
Łukasz Prokop
151.21
Fajsławice
06:1814:17
Iota 2 25
Hania Frąckowiak
3.51
Kössen
13:5314:12
Instinct S
Krzysztof Mazur
23.89
Ćwilin
09:1711:13
Icepeak 7 Pro 23
Dariusz Chrobak
146.76
Skalnate Pleso
05:4813:30
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Sermak
15.60
Żar
12:0513:46
Icepeak 7 Pro 23