marcin minkiewicz
142.37
Eyam Edge
08:3813:27
Sigma 10 27
Zbyszek Deka
131.04
Rudnik
08:1512:51
Sigma 10 25
Pawlos
123.01
Czermna
08:4012:28
Rush 4 MS
Ryszard Jakiel
120.48
Czermna
09:1213:26
Delta 2 ML
Marek Miłowski
111.27
Czermna
07:5712:48
Delta 3 ML
Marcin Białobłocki
108.03
Czermna
08:4412:30
Carrera M
Tomasz Janikowski
106.75
Sopot
07:2713:48
Enzo 3 L
Robert Mróz
92.33
Ponnay
10:3115:17
Queen 2 MS
Maciej Pigulski
75.88
Sopot
08:5414:07
Sigma 10 23
Mateusz Gajczewski
69.16
Sopot
08:2912:44
Queen 2 MS
Krzysiek Ciach
63.88
Czermna
08:4310:56
Mentor 4 M
Mariusz Strzelczyk
63.04
Sopot
09:1414:05
CHILI 4 M
Arkadiusz Ślusarczyk
54.46
Sopot
08:5112:44
Cure M
Cezary Karol Szymkiewicz
51.78
Sopot
09:0812:56
Delta 2 XL
WojtasFX
50.59
Sopot
09:1512:51
Knight L
Jakub Kwiatkowski
50.04
Sopot
09:0012:55
Trango X-Race L
Marek Bader
48.56
Kozakov
08:0609:37
Rush 4 L
Dawid Król
48.26
Sopot
09:4212:48
King M
Henryk Boruta
42.82
Borowa
09:1411:28
Artik L
Piotr Góźdź
42.55
Sopot
10:3414:19
Colt 31
Dominika Kasieczko
42.22
Sopot
08:4211:27
ZENO S
Wojtek Majewski
37.06
Kozakov
09:3811:06
Atlas M
Jacek Zakrzewski
36.18
Sopot
08:5111:21
Iota 2 27
Przemysław Potocki
35.96
Sopot
08:5511:34
Queen 2 MS
Robert Skalski
35.33
Sopot
10:2313:08
Queen L
Magdalena Pawlak
34.58
Sopot
08:5311:18
Ikuma 21
Karol Murawiec
34.08
Borsk
06:5807:55
Report'air 28
Rafał Samsonowicz
33.89
Sopot
09:5812:46
Mentor 4 S
Marcin Bortkiewicz
33.73
Sopot
09:5312:51
Artik 5 28
Igor Popik
32.54
Sopot
07:5411:09
Summit XC4 M
Dominik Kapica
32.28
Sopot
09:2712:57
Queen 2 ML
Michał Zawadzki
30.88
Sopot
09:5111:35
Sigma 10 25
Grzegorz Tekień
26.42
Sopot
09:5212:14
Optic 26
Krzysztof Żelisko
26.13
Sopot
08:1210:27
Mantra 6 ML
Marek Samojeden
24.59
Gimba mnt.
10:3412:41
Aspen 4 28
Joanna Kocot
23.90
Sopot
09:2612:43
Explorer XS
Bartłomiej Nogieć
23.25
Lijak
08:1410:12
Epsilon 6 26
Michał Dudziński
22.76
Sopot
10:0811:31
King S
Artur Leskiewicz
21.12
Newhaven Cliffs
11:4713:50
Iota 26
Magdalena Brzezińska
20.76
Sopot
09:3312:12
Mistral 7 XS
Mateusz Styrczula
19.52
Sopot
10:2411:40
Artik 4 27
Wojciech Kocot
14.28
Sopot
09:0410:32
Optic 26
Ireneusz Wasilewski
14.14
Nachtsöllberg
09:1810:22
BGD BASE L
Ryszard Pszenny
13.36
Monnetier-Mornex
11:5315:45
Rush 3 M
Michal Grabos
12.65
Sopot
10:3911:58
Alpina 3 L
Grzegorz Pelikan
12.60
Sopot
09:1910:10
Vega 5 M
Daniel Rozmus
12.47
08:5909:36
Summit 2 M
Anna Zezula
12.22
Sopot
09:0510:13
Mentor 3 XS
Michał Janowski
9.23
Sopot
07:2807:59
Sigma 10 25
Jarosław Osmólski
7.96
Sopot
09:1709:56
Vega 2 S