Grzegorz Tekień
19.35
Sopot
09:5811:07
Optic 26
Władysław Wrzecionko
19.20
Wisła
15:0616:05
Waldemar Kwaśniewski
19.11
Krushevo
09:3111:19
Rook 2 ML
Ralf
18.20
Stranik
09:1610:08
Trango X-Race L
Zofia Radzicka
17.83
Sopot
11:1612:21
BGD BASE S
Paweł Mergist
16.96
Mieroszów
11:5313:58
Mentor 5 M
Robert Osiński
16.21
Inowrocław
16:0116:33
Nucleon 27
Andrzej Zając
16.01
Skrzętla
07:5408:58
Coden Pro 20
Marek Murmyło
15.62
Kobala
11:3012:28
Epsilon 8 29
MR
14.25
Czermna
08:5910:02
Ikuma 27
Baczek
13.71
Skrzyczne
09:0310:14
Lynx ML
Urszula Marciniak
13.26
Sopot
10:4412:10
Element S
Bogdan Leja
13.07
Cerna Hora
10:5613:12
Carrera L
Piotr Jasinski
12.65
Mieroszów
08:5510:00
Vega 5 L
Bogdan Kozłowski
12.19
Mieroszów
12:0513:36
Golden 3 30
Krzychu Latawica
11.76
Rog (Chełmsko Śląskie)
12:1913:38
Atlas L
Jeż Leszek
11.41
Lijak
12:2413:44
Optic 26
Ryszard Froń
11.32
Michałków
09:1209:48
Iota 2 27
Grzegorz Wierzba
11.20
Szczebel
09:4811:05
Sigma 8 25
Krzysztof Krężel
9.83
Malcesine
14:3415:12
Mentor 3 S
Bogdan Leja
9.68
Cerna Hora
09:0910:27
Carrera L
Zdzisław Staniak
9.41
Skrzyczne
07:1008:15
Mentor 2 M
Zbigniew Chojnacki
9.38
Skrzyczne
07:2508:54
U Cross S
Łukasz Serafin
9.06
Mieroszów
08:5610:02
Summit XC3 S
Mirek Olkowicz
8.99
Mieroszów
12:5613:49
Mentor 3 M
Michał Skalniak
8.85
Szczebel
08:3309:57
Mistral 6 26
Daniel Cholewa
8.68
Szczebel
11:0111:42
Carrera M
Michał Skrzypczak
7.91
Krushevo
10:3411:13
Ellus 3 L
Paweł Szczepanek
7.49
Skrzętla
10:1611:02
GTO 2 S
Jakub Zborowski
7.45
Skrzyczne
08:1409:27
Ion 2 S
Damian Kobyłka
6.21
Skrzyczne
07:3308:24
Rookie S
Mariusz Kozłowski
5.95
Skrzyczne
10:5511:12
Mentor 4 XS
Mirek Olkowicz
5.93
Mieroszów
11:5012:31
Mentor 3 M
Łukasz Serafin
5.39
Mieroszów
11:5112:36
Summit XC3 S
Kaśka G.
5.25
Mieroszów
12:0012:35
Epic S
Marek Dmochowski
4.98
Fajsławice
14:5415:06
Hook 3 23
Zofia Radzicka
4.41
Sopot
09:4910:03
BGD BASE S
Otek
4.40
Mieroszów
08:4809:17
Rush 4 MS
Jacek Rojkowski
4.10
Skrzyczne
10:3110:43
Blacklight S
Urszula Rzepecka
4.04
Sopot
09:0809:23
Mentor 4 XS
Krzysiek Święcicki
3.84
Żar
07:5108:18
Falcon 2009 27
Jakub Rybka
3.76
Mieroszów
09:0009:17
Mentor 4 M
Zbyszek B
3.50
Mieroszów
12:0112:23
BGD BASE ML
Wojciech Głowacki
3.29
Skrzyczne
09:1709:25
Tequila 4 M
Daniel Cholewa
3.16
Śnieżnica
08:4208:49
Carrera M
Paweł Ziółkowski
3.10
Mieroszów
11:4912:13
Buzz Z L
Seba
3.09
Mieroszów
12:2112:34
Chili 3 M
Igor Byrski
2.65
Żar
12:0112:57
Mentor 3 S
Igor Byrski
2.54
Żar
07:4408:26
Mentor 3 S
Michał Częścik
2.52
Mieroszów
08:5509:08
Alpha 6 31
Seba
2.46
Skalka
10:4710:55
Carrera L
Marcin Domoń
2.39
Javorovy
11:3711:46
U Fly S
Tomasz Mielniczyn
2.39
Mieroszów
11:5812:22
Buzz z4 XL
Jacek Streich
2.34
Jaworzyna Krynicka
09:2909:38
Mentor 3 L
Łukasz Janda
2.33
Żar
11:1311:39
Blacklight L
Jacek Streich
2.29
Jaworzyna Krynicka
07:4507:52
Mentor 3 L
Daniel Ogiński
2.28
Javorovy
12:4512:50
Andrzej Koziej
2.22
Skalka
12:1012:49
Cayenne 4 XL
Łukasz Chalcarz
2.21
Ćwilin
12:3112:37
Montana 28
Igor Byrski
2.06
Żar
09:3509:56
Mentor 3 S
Tomasz Fortuna
1.93
Żar
10:4911:05
Mentor 5 M
MR
1.91
Czermna
08:2908:41
Ikuma 27
Tomasz Mielniczyn
1.45
Mieroszów
11:2211:26
Buzz z4 XL
Seba
1.21
Mieroszów
09:2209:28
Chili 3 M
Seba
1.11
Mieroszów
08:1408:28
Chili 3 M
Łukasz Serafin
1.08
Mieroszów
11:3211:45
Summit XC3 S
Paweł Ziółkowski
1.06
Mieroszów
10:5211:02
Buzz Z L
Bogdan Kozłowski
0.66
Mieroszów
07:4307:44
Golden 3 30
Delfin
0.45
Mieroszów
10:3310:38
Epsilon 7 28
Krzychu Latawica
0.34
Mieroszów
10:2510:27
Atlas L