Zofia Radzicka
4.41
Sopot
09:4910:03
BGD BASE S
Zofia Radzicka
17.83
Sopot
11:1612:21
BGD BASE S
Zdzisław Staniak
9.41
Skrzyczne
07:1008:15
Mentor 2 M
Zbyszek Jagodziński
28.66
Mieroszów
11:5214:09
Cayenne 4 M
Zbyszek B
3.50
Mieroszów
12:0112:23
BGD BASE ML
Zbigniew Chojnacki
9.38
Skrzyczne
07:2508:54
U Cross S
WojtasFX
34.26
Sopot
09:0210:42
Knight L
Wojciech Kocot
63.34
Sopot
08:5212:27
Optic 26
Wojciech Głowacki
3.29
Skrzyczne
09:1709:25
Tequila 4 M
Władysław Wrzecionko
19.20
Wisła
15:0616:05
Witold Kawa
24.63
Skrzyczne
07:2209:18
Discovery 5 M
Waldemar Wójcik
31.29
Sopot
08:5812:12
Rise 3 S
Waldemar Kwaśniewski
19.11
Krushevo
09:3111:19
Rook 2 ML
Waldemar Janiszewski
62.39
Sopot
08:4911:51
Lynx ML
Urszula Rzepecka
4.04
Sopot
09:0809:23
Mentor 4 XS
Urszula Marciniak
13.26
Sopot
10:4412:10
Element S
Tomek Machałowski
184.90
Lajnar
08:3115:27
King S
Tomek Krupski
91.33
Mieroszów
08:5813:26
Cure ML
Tomasz Mielniczyn
1.45
Mieroszów
11:2211:26
Buzz z4 XL
Tomasz Mielniczyn
2.39
Mieroszów
11:5812:22
Buzz z4 XL
Tomasz Fortuna
1.93
Żar
10:4911:05
Mentor 5 M
Szymon Niemczyk
42.33
Stranik
08:4412:37
Chili 3 M
Szymon
22.34
Kobala
11:4313:14
Epsilon 8 27
Seba
1.11
Mieroszów
08:1408:28
Chili 3 M
Seba
1.21
Mieroszów
09:2209:28
Chili 3 M
Seba
2.46
Skalka
10:4710:55
Carrera L
Seba
3.09
Mieroszów
12:2112:34
Chili 3 M
Ryszard Froń
11.32
Michałków
09:1209:48
Iota 2 27
Ryszard Ceglarek
53.76
Kobala
11:3714:25
Tequila 4 M
Robert Szczur
62.43
Sopot
08:4211:51
Artik 5 26
Robert Skalski
63.04
Sopot
08:5012:48
Queen L
Robert Osiński
16.21
Inowrocław
16:0116:33
Nucleon 27
Robert Ignasiak
22.74
Żar
09:4012:07
Delta 2 L
Ralf
18.20
Stranik
09:1610:08
Trango X-Race L
Rafał Samsonowicz
34.45
Sopot
10:1012:53
Mentor 4 S
Rafał Reinert
65.59
Sopot
08:4812:52
Sigma 10 27
Rafal Cypcar
61.96
Sopot
08:4911:57
Sigma 10 27
Przemysław Potocki
62.61
Sopot
08:3611:36
Queen 2 MS
Przemysław Czerwiński
61.80
Sopot
08:3311:49
Mentor 5 L
Piotr Malaca
58.82
Kobala
11:3814:29
Mentor 3 L
Piotr Kośmider
72.99
Kobala
11:3415:09
Sigma 10 23
Piotr Jasinski
12.65
Mieroszów
08:5510:00
Vega 5 L
Piotr Góźdź
44.28
Sopot
08:4912:08
Colt 31
Paweł Ziółkowski
3.10
Mieroszów
11:4912:13
Buzz Z L
Paweł Ziółkowski
1.06
Mieroszów
10:5211:02
Buzz Z L
Paweł Szczepanek
7.49
Skrzętla
10:1611:02
GTO 2 S
Paweł Mergist
16.96
Mieroszów
11:5313:58
Mentor 5 M
Paweł Maczel
20.21
Kobala
11:2813:21
Epsilon 6 28
Paweł Chrząszcz
61.21
Sopot
08:3111:19
Enzo 3 M
Pawel Bedynski
64.16
Sopot
08:3612:41
Cayenne 5 M
Otek
4.40
Mieroszów
08:4809:17
Rush 4 MS
MR
14.25
Czermna
08:5910:02
Ikuma 27
MR
1.91
Czermna
08:2908:41
Ikuma 27
Mirek Olkowicz
5.93
Mieroszów
11:5012:31
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
8.99
Mieroszów
12:5613:49
Mentor 3 M
MirAs
31.50
Jeleśnia
13:0814:53
Dudek Universal 25.5
Mikołaj Antoniewicz
25.62
Kobala
11:2013:34
Epsilon 7 28
Michał Zawadzki
61.56
Sopot
08:4912:18
Sigma 10 25
Michał Skrzypczak
7.91
Krushevo
10:3411:13
Ellus 3 L
Michał Skalniak
8.85
Szczebel
08:3309:57
Mistral 6 26
Michal Radzicki
62.79
Sopot
08:4011:50
Cure ML
Michał Janowski
58.93
Sopot
08:5211:58
Sigma 10 25
Michal Grabos
65.02
Sopot
08:5612:48
Alpina 3 L
Michał Dudziński
63.66
Sopot
08:5312:03
King S
Michał Częścik
2.52
Mieroszów
08:5509:08
Alpha 6 31
Mateusz Styrczula
62.12
Sopot
08:5311:55
Artik 4 27
Mateusz Gajczewski
63.15
Sopot
08:3511:59
Queen 2 MS
Maro
62.89
Sopot
08:4411:29
Meru L
Mariusz Strzelczyk
64.47
Sopot
08:5912:35
CHILI 4 M
Mariusz Kozłowski
5.95
Skrzyczne
10:5511:12
Mentor 4 XS
Mariusz Cybiak
54.05
Cerna Hora
09:1512:28
Mentor 4 M
Marek Murmyło
15.62
Kobala
11:3012:28
Epsilon 8 29
Marek Miłowski
49.51
Mieroszów
07:1110:26
Delta 3 ML
marek mastalerz
62.65
Sopot
08:5211:54
Delta 2 MS
Marek Furman
47.15
Sopot
09:0812:13
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
4.98
Fajsławice
14:5415:06
Hook 3 23
Marcin Kempny
45.19
Skrzyczne
07:3711:04
Delta 2 ML
Marcin Kalamat
22.34
Skrzętla
10:1811:56
XCRacer M
Marcin Gorayski
58.09
Mieroszów
08:4910:42
Venus M
Marcin Domoń
2.39
Javorovy
11:3711:46
U Fly S
Marcin Chorzępa
159.41
Lubiechów Dolny
06:1913:49
Delta 2 MS
Marcin Bortlik
46.75
Skrzyczne
07:3511:10
Alpina 2 L
Marcin Bortkiewicz
61.38
Sopot
08:5011:31
Artik 5 28
Magdalena Pawlak
43.16
Sopot
08:5012:58
Ikuma 21
Magdalena Brzezińska
39.92
Sopot
10:0212:59
Mistral 7 XS
Maciej Pigulski
64.48
Sopot
08:3912:56
Sigma 10 23
Maciej Gąsiorek
63.25
Donovaly
07:2210:54
UP Trango XC 3 S/M
Maciej Banasik
32.49
Michałków
08:3209:46
Kantega Xc L
Maciej Bąk
56.09
Kobala
11:1814:25
CHILI 4 S
Łukasz Serafin
1.08
Mieroszów
11:3211:45
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
9.06
Mieroszów
08:5610:02
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
5.39
Mieroszów
11:5112:36
Summit XC3 S
Łukasz Janda
2.33
Żar
11:1311:39
Blacklight L
Łukasz Grebski
53.16
Lijak
11:2515:05
Cayenne 4 S
Łukasz Chalcarz
2.21
Ćwilin
12:3112:37
Montana 28
Krzysztof Ziółkowski
64.89
Sopot
10:0712:39
Enzo 2 L
Krzysztof Żelisko
61.95
Sopot
08:4211:32
Mantra 6 ML
Krzysztof Smaga
36.53
Sopot
08:2310:39
Carrera S
Krzysztof Schmidt
61.22
Sopot
08:4011:21
Enzo 3 L
Krzysztof Mazur
21.23
Szczebel
08:5010:08
Icepeak 7 Pro 23