Daniel Ogiński
2.28
Javorovy
12:4512:50
Władysław Wrzecionko
19.20
Wisła
15:0616:05
Dominika Kasieczko
63.21
Sopot
08:3211:38
ZENO S
Marcin Kalamat
22.34
Skrzętla
10:1811:56
XCRacer M
Marcin Gorayski
58.09
Mieroszów
08:4910:42
Venus M
Grzegorz Pelikan
52.36
Sopot
08:1912:24
Vega 5 M
Piotr Jasinski
12.65
Mieroszów
08:5510:00
Vega 5 L
Jarosław Osmólski
35.79
Sopot
09:0911:31
Vega 2 S
Maciej Gąsiorek
63.25
Donovaly
07:2210:54
UP Trango XC 3 S/M
Marcin Domoń
2.39
Javorovy
11:3711:46
U Fly S
Zbigniew Chojnacki
9.38
Skrzyczne
07:2508:54
U Cross S
Jan Rentowski
63.13
Sopot
08:5311:41
Trango X-Race L
Jakub Kwiatkowski
36.59
Sopot
08:4010:32
Trango X-Race L
Ralf
18.20
Stranik
09:1610:08
Trango X-Race L
Wojciech Głowacki
3.29
Skrzyczne
09:1709:25
Tequila 4 M
Ryszard Ceglarek
53.76
Kobala
11:3714:25
Tequila 4 M
Igor Popik
64.19
Sopot
08:4812:48
Summit XC4 M
Łukasz Serafin
9.06
Mieroszów
08:5610:02
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
5.39
Mieroszów
11:5112:36
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
1.08
Mieroszów
11:3211:45
Summit XC3 S
Dariusz Żywczak
24.64
Krushevo
09:5312:07
Sigma 9 25
Grzegorz Wierzba
11.20
Szczebel
09:4811:05
Sigma 8 25
Rafal Cypcar
61.96
Sopot
08:4911:57
Sigma 10 27
Rafał Reinert
65.59
Sopot
08:4812:52
Sigma 10 27
Krzysiek Róg
27.77
Żar
09:2311:54
Sigma 10 25
Michał Janowski
58.93
Sopot
08:5211:58
Sigma 10 25
Jacek Krzyżanowski
69.75
Sopot
08:3612:03
Sigma 10 25
Michał Zawadzki
61.56
Sopot
08:4912:18
Sigma 10 25
Piotr Kośmider
72.99
Kobala
11:3415:09
Sigma 10 23
Maciej Pigulski
64.48
Sopot
08:3912:56
Sigma 10 23
Otek
4.40
Mieroszów
08:4809:17
Rush 4 MS
ko-mar 58
29.38
Skrzyczne
07:2110:13
Rush 3 S
Damian Kobyłka
6.21
Skrzyczne
07:3308:24
Rookie S
Agata Kowalska
41.93
Sopot
08:3812:15
Rook 2 S
Waldemar Kwaśniewski
19.11
Krushevo
09:3111:19
Rook 2 ML
Waldemar Wójcik
31.29
Sopot
08:5812:12
Rise 3 S
Adam Cee
64.07
Sopot
08:5012:49
Queen M
Robert Skalski
63.04
Sopot
08:5012:48
Queen L
Przemysław Potocki
62.61
Sopot
08:3611:36
Queen 2 MS
Mateusz Gajczewski
63.15
Sopot
08:3511:59
Queen 2 MS
Dominik Kapica
62.86
Sopot
08:4511:43
Queen 2 ML
Grzegorz Tekień
19.35
Sopot
09:5811:07
Optic 26
Jeż Leszek
11.41
Lijak
12:2413:44
Optic 26
Wojciech Kocot
63.34
Sopot
08:5212:27
Optic 26
Robert Osiński
16.21
Inowrocław
16:0116:33
Nucleon 27
Heniek Marian
51.31
Jeleśnia
13:1915:08
Moscito 29
Łukasz Chalcarz
2.21
Ćwilin
12:3112:37
Montana 28
Magdalena Brzezińska
39.92
Sopot
10:0212:59
Mistral 7 XS
Michał Skalniak
8.85
Szczebel
08:3309:57
Mistral 6 26
Maro
62.89
Sopot
08:4411:29
Meru L
Tomasz Fortuna
1.93
Żar
10:4911:05
Mentor 5 M
Paweł Mergist
16.96
Mieroszów
11:5313:58
Mentor 5 M
Przemysław Czerwiński
61.80
Sopot
08:3311:49
Mentor 5 L
Urszula Rzepecka
4.04
Sopot
09:0809:23
Mentor 4 XS
Mariusz Kozłowski
5.95
Skrzyczne
10:5511:12
Mentor 4 XS
Rafał Samsonowicz
34.45
Sopot
10:1012:53
Mentor 4 S
Krzysiek Ciach
70.19
Cerna Hora
08:5212:13
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
54.05
Cerna Hora
09:1512:28
Mentor 4 M
Jakub Rybka
3.76
Mieroszów
09:0009:17
Mentor 4 M
Kamil Stępień
100.33
Weng
07:4814:17
Mentor 4 M
Anna Zezula
44.41
Sopot
09:0711:39
Mentor 3 XS
Krzysztof Krężel
9.83
Malcesine
14:3415:12
Mentor 3 S
Igor Byrski
2.65
Żar
12:0112:57
Mentor 3 S
Igor Byrski
2.06
Żar
09:3509:56
Mentor 3 S
Igor Byrski
2.54
Żar
07:4408:26
Mentor 3 S
Damian suski
27.80
Sopot
10:3011:47
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
8.99
Mieroszów
12:5613:49
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
5.93
Mieroszów
11:5012:31
Mentor 3 M
Piotr Malaca
58.82
Kobala
11:3814:29
Mentor 3 L
Jacek Streich
2.34
Jaworzyna Krynicka
09:2909:38
Mentor 3 L
Jacek Streich
2.29
Jaworzyna Krynicka
07:4507:52
Mentor 3 L
Zdzisław Staniak
9.41
Skrzyczne
07:1008:15
Mentor 2 M
Jakub Socha
61.88
Sopot
08:3611:58
Mantra 6 MS
Krzysztof Żelisko
61.95
Sopot
08:4211:32
Mantra 6 ML
Waldemar Janiszewski
62.39
Sopot
08:4911:51
Lynx ML
Baczek
13.71
Skrzyczne
09:0310:14
Lynx ML
WojtasFX
34.26
Sopot
09:0210:42
Knight L
Michał Dudziński
63.66
Sopot
08:5312:03
King S
Janusz Fuzowski
190.06
Lajnar
08:0315:36
King S
Tomek Machałowski
184.90
Lajnar
08:3115:27
King S
Krzysztof Martyna
40.58
Sopot
09:0311:25
King M
Dawid Król
67.42
Sopot
08:4212:47
King M
Kacper Kowalski
170.79
Lajnar
08:0814:45
King L
Maciej Banasik
32.49
Michałków
08:3209:46
Kantega Xc L
Grzegorz Piechuła
20.81
Stranik
09:1710:05
Iota 30
Joanna Jasek
29.05
Skrzyczne
07:2009:17
Iota 23
Jacek Zakrzewski
36.41
Sopot
08:5311:27
Iota 2 27
Ryszard Froń
11.32
Michałków
09:1209:48
Iota 2 27
Jakub Zborowski
7.45
Skrzyczne
08:1409:27
Ion 2 S
MR
14.25
Czermna
08:5910:02
Ikuma 27
MR
1.91
Czermna
08:2908:41
Ikuma 27
Magdalena Pawlak
43.16
Sopot
08:5012:58
Ikuma 21
Krzysztof Mazur
21.23
Szczebel
08:5010:08
Icepeak 7 Pro 23
Bogusław Zdrowak
70.07
Skrzyczne
07:0510:21
Icepeak 6 24
Ilona Knapik
37.78
Sopot
09:5112:49
Hook 4 23
Marek Dmochowski
4.98
Fajsławice
14:5415:06
Hook 3 23
Paweł Szczepanek
7.49
Skrzętla
10:1611:02
GTO 2 S
Bogdan Kozłowski
12.19
Mieroszów
12:0513:36
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
0.66
Mieroszów
07:4307:44
Golden 3 30
Krzysiek Święcicki
3.84
Żar
07:5108:18
Falcon 2009 27