Grzegorz Szafrański
203.51
Lajnar
07:0114:12
Boomerang 10 M
Janusz Fuzowski
190.06
Lajnar
08:0315:36
King S
Tomek Machałowski
184.90
Lajnar
08:3115:27
King S
Kacper Kowalski
170.79
Lajnar
08:0814:45
King L
Marcin Chorzępa
159.41
Lubiechów Dolny
06:1913:49
Delta 2 MS
Kamil Stępień
100.33
Weng
07:4814:17
Mentor 4 M
Tomek Krupski
91.33
Mieroszów
08:5813:26
Cure ML
Piotr Kośmider
72.99
Kobala
11:3415:09
Sigma 10 23
Krzysiek Ciach
70.19
Cerna Hora
08:5212:13
Mentor 4 M
Bogusław Zdrowak
70.07
Skrzyczne
07:0510:21
Icepeak 6 24
Jacek Krzyżanowski
69.75
Sopot
08:3612:03
Sigma 10 25
Dawid Król
67.42
Sopot
08:4212:47
King M
Rafał Reinert
65.59
Sopot
08:4812:52
Sigma 10 27
Michal Grabos
65.02
Sopot
08:5612:48
Alpina 3 L
Krzysztof Ziółkowski
64.89
Sopot
10:0712:39
Enzo 2 L
Joanna Kocot
64.60
Sopot
08:5513:03
Explorer XS
Maciej Pigulski
64.48
Sopot
08:3912:56
Sigma 10 23
Mariusz Strzelczyk
64.47
Sopot
08:5912:35
CHILI 4 M
Igor Popik
64.19
Sopot
08:4812:48
Summit XC4 M
Pawel Bedynski
64.16
Sopot
08:3612:41
Cayenne 5 M
Adam Cee
64.07
Sopot
08:5012:49
Queen M
Michał Dudziński
63.66
Sopot
08:5312:03
King S
Wojciech Kocot
63.34
Sopot
08:5212:27
Optic 26
Maciej Gąsiorek
63.25
Donovaly
07:2210:54
UP Trango XC 3 S/M
Dominika Kasieczko
63.21
Sopot
08:3211:38
ZENO S
Mateusz Gajczewski
63.15
Sopot
08:3511:59
Queen 2 MS
Jan Rentowski
63.13
Sopot
08:5311:41
Trango X-Race L
Robert Skalski
63.04
Sopot
08:5012:48
Queen L
Maro
62.89
Sopot
08:4411:29
Meru L
Dominik Kapica
62.86
Sopot
08:4511:43
Queen 2 ML
Michal Radzicki
62.79
Sopot
08:4011:50
Cure ML
marek mastalerz
62.65
Sopot
08:5211:54
Delta 2 MS
Przemysław Potocki
62.61
Sopot
08:3611:36
Queen 2 MS
Robert Szczur
62.43
Sopot
08:4211:51
Artik 5 26
Waldemar Janiszewski
62.39
Sopot
08:4911:51
Lynx ML
Arkadiusz Ślusarczyk
62.32
Sopot
08:5111:44
Cure M
Mateusz Styrczula
62.12
Sopot
08:5311:55
Artik 4 27
Rafal Cypcar
61.96
Sopot
08:4911:57
Sigma 10 27
Krzysztof Żelisko
61.95
Sopot
08:4211:32
Mantra 6 ML
Jakub Socha
61.88
Sopot
08:3611:58
Mantra 6 MS
Przemysław Czerwiński
61.80
Sopot
08:3311:49
Mentor 5 L
Cezary Karol Szymkiewicz
61.64
Sopot
08:5811:50
Delta 2 XL
Michał Zawadzki
61.56
Sopot
08:4912:18
Sigma 10 25
Marcin Bortkiewicz
61.38
Sopot
08:5011:31
Artik 5 28
Krzysztof Schmidt
61.22
Sopot
08:4011:21
Enzo 3 L
Paweł Chrząszcz
61.21
Sopot
08:3111:19
Enzo 3 M
Jarosław Chmielewski
59.37
Kobala
12:0414:37
Delta 2 XS
Michał Janowski
58.93
Sopot
08:5211:58
Sigma 10 25
Piotr Malaca
58.82
Kobala
11:3814:29
Mentor 3 L
Marcin Gorayski
58.09
Mieroszów
08:4910:42
Venus M