Władysław Wrzecionko
19.20
Wisła
15:0616:05
Daniel Ogiński
2.28
Javorovy
12:4512:50
Dominika Kasieczko
63.21
Sopot
08:3211:38
ZENO S
Marcin Kalamat
22.34
Skrzętla
10:1811:56
XCRacer M
Marcin Gorayski
58.09
Mieroszów
08:4910:42
Venus M
Grzegorz Pelikan
52.36
Sopot
08:1912:24
Vega 5 M
Piotr Jasinski
12.65
Mieroszów
08:5510:00
Vega 5 L
Jarosław Osmólski
35.79
Sopot
09:0911:31
Vega 2 S
Maciej Gąsiorek
63.25
Donovaly
07:2210:54
UP Trango XC 3 S/M
Marcin Domoń
2.39
Javorovy
11:3711:46
U Fly S
Zbigniew Chojnacki
9.38
Skrzyczne
07:2508:54
U Cross S
Jan Rentowski
63.13
Sopot
08:5311:41
Trango X-Race L
Jakub Kwiatkowski
36.59
Sopot
08:4010:32
Trango X-Race L
Ralf
18.20
Stranik
09:1610:08
Trango X-Race L
Wojciech Głowacki
3.29
Skrzyczne
09:1709:25
Tequila 4 M
Ryszard Ceglarek
53.76
Kobala
11:3714:25
Tequila 4 M
Igor Popik
64.19
Sopot
08:4812:48
Summit XC4 M
Łukasz Serafin
9.06
Mieroszów
08:5610:02
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
1.08
Mieroszów
11:3211:45
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
5.39
Mieroszów
11:5112:36
Summit XC3 S
Dariusz Żywczak
24.64
Krushevo
09:5312:07
Sigma 9 25
Grzegorz Wierzba
11.20
Szczebel
09:4811:05
Sigma 8 25
Rafal Cypcar
61.96
Sopot
08:4911:57
Sigma 10 27
Rafał Reinert
65.59
Sopot
08:4812:52
Sigma 10 27
Michał Zawadzki
61.56
Sopot
08:4912:18
Sigma 10 25
Krzysiek Róg
27.77
Żar
09:2311:54
Sigma 10 25
Jacek Krzyżanowski
69.75
Sopot
08:3612:03
Sigma 10 25
Michał Janowski
58.93
Sopot
08:5211:58
Sigma 10 25
Maciej Pigulski
64.48
Sopot
08:3912:56
Sigma 10 23
Piotr Kośmider
72.99
Kobala
11:3415:09
Sigma 10 23
Otek
4.40
Mieroszów
08:4809:17
Rush 4 MS
ko-mar 58
29.38
Skrzyczne
07:2110:13
Rush 3 S
Damian Kobyłka
6.21
Skrzyczne
07:3308:24
Rookie S
Agata Kowalska
41.93
Sopot
08:3812:15
Rook 2 S
Waldemar Kwaśniewski
19.11
Krushevo
09:3111:19
Rook 2 ML
Waldemar Wójcik
31.29
Sopot
08:5812:12
Rise 3 S
Adam Cee
64.07
Sopot
08:5012:49
Queen M
Robert Skalski
63.04
Sopot
08:5012:48
Queen L
Przemysław Potocki
62.61
Sopot
08:3611:36
Queen 2 MS
Mateusz Gajczewski
63.15
Sopot
08:3511:59
Queen 2 MS
Dominik Kapica
62.86
Sopot
08:4511:43
Queen 2 ML
Wojciech Kocot
63.34
Sopot
08:5212:27
Optic 26
Grzegorz Tekień
19.35
Sopot
09:5811:07
Optic 26
Jeż Leszek
11.41
Lijak
12:2413:44
Optic 26
Robert Osiński
16.21
Inowrocław
16:0116:33
Nucleon 27
Heniek Marian
51.31
Jeleśnia
13:1915:08
Moscito 29
Łukasz Chalcarz
2.21
Ćwilin
12:3112:37
Montana 28
Magdalena Brzezińska
39.92
Sopot
10:0212:59
Mistral 7 XS
Michał Skalniak
8.85
Szczebel
08:3309:57
Mistral 6 26
Maro
62.89
Sopot
08:4411:29
Meru L