Maciej Pigulski
91.45
Sopot
08:0412:55
Sigma 10 23
Maciej Perz
49.17
Podobin
09:2111:44
Mantra 6 MS
Maciej Januchta
5.94
Klonówka
08:4010:32
Artik 2 27
Maciej Januchta
4.39
Klonówka
12:0412:42
Artik 2 27
Maciej Bąk
5.09
Lijak
09:4110:05
CHILI 4 S
Łukasz Olszewski
3.01
Garb Pińczowski
10:1310:27
Pluto 2 M
Łukasz Olszewski
1.20
Garb Pińczowski
09:2309:30
Pluto 2 M
Łukasz Bartkiewicz
4.88
Klonówka
11:2912:57
Delta M
Krzysztof Ziółkowski
92.26
Sopot
07:4811:53
Enzo 2 L
Krzysztof Żelisko
90.63
Sopot
07:4011:48
Mantra 6 ML
Krzysztof Smaga
44.36
Sopot
08:2211:00
Carrera S
Krzysztof Schmidt
91.66
Sopot
07:4011:28
Enzo 3 L
Krzysztof Pedrycz
4.87
Klonówka
11:2712:58
Trango Xc M
Karol Murawiec
3.45
Gdańsk
17:2217:39
Report'air 28
Karol Murawiec
16.07
Gdańsk
05:1005:48
Report'air 28
Joanna Reinert
11.81
Sopot
09:4811:07
Epsilon 8 23
Joanna Kocot
72.52
Sopot
07:5412:39
Explorer XS
Jarosław Osmólski
29.41
Sopot
07:2010:20
Vega 2 S
Janusz Wojtyniak
70.45
Sopot
07:4712:03
Cure L
Jakub Socha
68.82
Sopot
07:4112:18
Mantra 6 MS
Jakub Rybka
8.84
Cerna Hora
13:0213:42
Mentor 4 M
Jakub Kwiatkowski
91.32
Sopot
07:4913:06
Trango X-Race L
Jacek Zakrzewski
53.80
Sopot
07:5611:49
Iota 2 27
Jacek Streich
3.41
Kamenicky hrad
13:3514:32
Mentor 3 L
Jacek Ślusarczyk
63.74
Sopot
08:2812:59
Chili 3 M
Jacek Krzyżanowski
91.86
Sopot
07:3811:57
Sigma 10 25
Igor Popik
91.26
Sopot
07:3812:16
Summit XC4 M
Grzegorz Wierzba
3.68
Garb Pińczowski
08:3009:20
Sigma 8 25
Grzegorz Tekień
33.91
Sopot
09:0213:07
Optic 26
Grzegorz Pelikan
13.37
Sopot
07:0908:15
Vega 5 M
Dominik Kapica
90.77
Sopot
07:4312:38
Queen 2 ML
Dominika Kasieczko
90.27
Sopot
07:3211:50
ZENO S
Dawid Olszowy
7.16
Kobala
10:4811:08
Sprint 3 S
Dawid Olszowy
0.43
Zatolmin
08:5508:56
Sprint 3 S
Dawid Król
93.08
Sopot
07:4212:17
King M
Daro
9.84
Sopot
09:1809:56
Epsilon 6 28
Dariusz Żywczak
19.45
Krushevo
09:3311:19
Sigma 9 25
Dariusz Culak
3.37
Bezmiechowa
12:2512:54
Volt 2 M
Damian suski
34.70
Sopot
10:1011:44
Mentor 3 M
Cezary Karol Szymkiewicz
87.94
Sopot
07:4911:57
Delta 2 XL
Bartek Kądziołka
58.62
Sopot
08:2812:53
Colt 2 25
Arkadiusz Ślusarczyk
90.89
Sopot
07:3712:09
Cure M
Anna Zezula
61.77
Sopot
08:1412:38
Mentor 3 XS
Anna Bysiecka
1.89
Klonówka
13:4013:48
Pioneer S
Andrzej Januchta
8.41
Klonówka
10:1611:42
Cure L
Andrzej Januchta
7.22
Klonówka
08:0308:55
Cure L
An
33.83
Sopot
09:2212:12
Tequila 3 Xs
Agata Kowalska
68.53
Sopot
07:4512:31
Rook 2 S
Adam Partycki
3.96
Cerna Hora
13:4213:54
Optic 28
Adam Grzech
89.30
Sopot
07:4311:55
Queen 2 ML