Marcin Białobłocki
119.91
Mieroszów
08:1113:46
Carrera M
Dawid Król
93.08
Sopot
07:4212:17
King M
Waldemar Janiszewski
92.98
Sopot
07:3812:31
Lynx ML
Michał Zawadzki
92.30
Sopot
07:4812:12
Sigma 10 25
Krzysztof Ziółkowski
92.26
Sopot
07:4811:53
Enzo 2 L
Jacek Krzyżanowski
91.86
Sopot
07:3811:57
Sigma 10 25
Krzysztof Schmidt
91.66
Sopot
07:4011:28
Enzo 3 L
marek mastalerz
91.64
Sopot
07:4812:50
Delta 2 MS
Piotr Kośmider
91.55
Lijak
09:3014:47
Sigma 10 23
Mateusz Styrczula
91.53
Sopot
07:4712:51
Artik 4 27
Piotr Malaca
91.50
Lijak
09:3614:47
Mentor 3 L
Michal Radzicki
91.46
Sopot
07:4512:25
Cure ML
Maciej Pigulski
91.45
Sopot
08:0412:55
Sigma 10 23
Niziolek Robert
91.38
Sopot
07:3312:30
Delta 3 MS
Jakub Kwiatkowski
91.32
Sopot
07:4913:06
Trango X-Race L
Igor Popik
91.26
Sopot
07:3812:16
Summit XC4 M
Adam Cee
91.22
Sopot
07:4512:54
Queen M
Michał Dudziński
91.08
Sopot
08:0012:18
King S
Rafal Cypcar
90.95
Sopot
07:4312:50
Sigma 10 27
Arkadiusz Ślusarczyk
90.89
Sopot
07:3712:09
Cure M
Tomasz Janikowski
90.82
Sopot
07:4711:36
Enzo 3 L
Dominik Kapica
90.77
Sopot
07:4312:38
Queen 2 ML
Krzysztof Żelisko
90.63
Sopot
07:4011:48
Mantra 6 ML
Dominika Kasieczko
90.27
Sopot
07:3211:50
ZENO S
Marcin Bortkiewicz
89.56
Sopot
07:5712:27
Artik 5 28
Przemysław Czerwiński
89.42
Sopot
07:3712:30
Mentor 5 L
Adam Grzech
89.30
Sopot
07:4311:55
Queen 2 ML
Cezary Karol Szymkiewicz
87.94
Sopot
07:4911:57
Delta 2 XL
Paweł Chrząszcz
78.69
Sopot
07:3011:25
Enzo 3 M
Przemysław Potocki
77.08
Sopot
07:3212:33
Queen 2 MS
Rafał Reinert
76.16
Sopot
07:5412:39
Sigma 10 27
Mateusz Gajczewski
75.77
Sopot
08:0012:19
Queen 2 MS
Magdalena Pawlak
75.49
Sopot
07:4913:00
Ikuma 21
Mariusz Strzelczyk
72.87
Sopot
08:0713:10
CHILI 4 M
Pawel Bedynski
72.80
Sopot
07:4312:26
Cayenne 5 M
Michał Janowski
72.69
Sopot
08:0112:38
Sigma 10 25
Joanna Kocot
72.52
Sopot
07:5412:39
Explorer XS
WojtasFX
70.61
Sopot
07:5613:26
Knight L
Janusz Wojtyniak
70.45
Sopot
07:4712:03
Cure L
Robert Szczur
69.01
Sopot
07:4711:36
Artik 5 26
Jakub Socha
68.82
Sopot
07:4112:18
Mantra 6 MS
Agata Kowalska
68.53
Sopot
07:4512:31
Rook 2 S
Robert Skalski
66.17
Sopot
08:0412:11
Queen L
Marek Miłowski
64.36
Mieroszów
07:3911:42
Delta 3 ML
Jacek Ślusarczyk
63.74
Sopot
08:2812:59
Chili 3 M
Anna Zezula
61.77
Sopot
08:1412:38
Mentor 3 XS
Piotr Góźdź
59.95
Sopot
07:5513:00
Colt 31
Bartek Kądziołka
58.62
Sopot
08:2812:53
Colt 2 25
Jacek Zakrzewski
53.80
Sopot
07:5611:49
Iota 2 27
Marek Furman
51.23
Sopot
07:3311:41
Aspen 4 26
Maciej Perz
49.17
Podobin
09:2111:44
Mantra 6 MS
Krzysztof Smaga
44.36
Sopot
08:2211:00
Carrera S
Waldemar Wójcik
39.77
Sopot
08:2310:51
Rise 3 S
Zofia Radzicka
36.95
Sopot
09:4212:04
BGD BASE S
Damian suski
34.70
Sopot
10:1011:44
Mentor 3 M
Wojciech Kocot
33.99
Sopot
07:5810:18
Optic 26
Grzegorz Tekień
33.91
Sopot
09:0213:07
Optic 26
An
33.83
Sopot
09:2212:12
Tequila 3 Xs
Rafał Samsonowicz
33.37
Sopot
09:2812:00
Mentor 4 S
Magdalena Brzezińska
33.23
Sopot
10:1614:01
Mistral 7 XS
Jarosław Osmólski
29.41
Sopot
07:2010:20
Vega 2 S
Urszula Rzepecka
28.62
Sopot
10:2912:39
Mentor 4 XS
Waldemar Kwaśniewski
19.86
Krushevo
09:3811:09
Rook 2 ML
Dariusz Żywczak
19.45
Krushevo
09:3311:19
Sigma 9 25
Karol Murawiec
16.07
Gdańsk
05:1005:48
Report'air 28
Tomasz Sermak
14.81
Żar
12:5414:36
Icepeak 7 Pro 23
Grzegorz Pelikan
13.37
Sopot
07:0908:15
Vega 5 M
Joanna Reinert
11.81
Sopot
09:4811:07
Epsilon 8 23
Daro
9.84
Sopot
09:1809:56
Epsilon 6 28
Mikołaj Antoniewicz
9.11
Lijak
09:4110:46
Epsilon 7 28
Jakub Rybka
8.84
Cerna Hora
13:0213:42
Mentor 4 M
Andrzej Januchta
8.41
Klonówka
10:1611:42
Cure L
Mostek
8.09
Podobin
09:2310:09
Queen 2 MS
Michał Skrzypczak
7.77
Krushevo
09:3311:01
Ellus 3 L
Waldemar Kwaśniewski
7.64
Krushevo
07:4108:16
Rook 2 ML
Michal Grabos
7.23
Sopot
07:4309:09
Alpina 3 L
Andrzej Januchta
7.22
Klonówka
08:0308:55
Cure L
Dawid Olszowy
7.16
Kobala
10:4811:08
Sprint 3 S
Urszula Marciniak
6.63
Sopot
11:5913:06
Element S
Maciej Januchta
5.94
Klonówka
08:4010:32
Artik 2 27
marcin minkiewicz
5.64
Selby
10:5711:15
Sigma 10 27
Maciej Bąk
5.09
Lijak
09:4110:05
CHILI 4 S
Łukasz Bartkiewicz
4.88
Klonówka
11:2912:57
Delta M
Krzysztof Pedrycz
4.87
Klonówka
11:2712:58
Trango Xc M
Maciej Januchta
4.39
Klonówka
12:0412:42
Artik 2 27
Urszula Rzepecka
4.34
Sopot
08:1408:36
Mentor 4 XS
Seba
4.09
Cerna Hora
13:3314:17
Chili 3 M
Adam Partycki
3.96
Cerna Hora
13:4213:54
Optic 28
Michał Skrzypczak
3.92
Krushevo
12:3212:40
Ellus 3 L
Grzegorz Wierzba
3.68
Garb Pińczowski
08:3009:20
Sigma 8 25
Paweł Maczel
3.53
Lijak
09:3309:40
Epsilon 6 28
Karol Murawiec
3.45
Gdańsk
17:2217:39
Report'air 28
Jacek Streich
3.41
Kamenicky hrad
13:3514:32
Mentor 3 L
Dariusz Culak
3.37
Bezmiechowa
12:2512:54
Volt 2 M
Szymon
3.37
Lijak
09:3309:46
Epsilon 8 27
Marek Murmyło
3.29
Lijak
09:3309:43
Epsilon 8 29
Łukasz Olszewski
3.01
Garb Pińczowski
10:1310:27
Pluto 2 M
Ryszard Ceglarek
2.84
Lijak
09:3609:50
Tequila 4 M
Anna Bysiecka
1.89
Klonówka
13:4013:48
Pioneer S
Łukasz Olszewski
1.20
Garb Pińczowski
09:2309:30
Pluto 2 M