Dominika Kasieczko
90.27
Sopot
07:3211:50
ZENO S
Dariusz Culak
3.37
Bezmiechowa
12:2512:54
Volt 2 M
Grzegorz Pelikan
13.37
Sopot
07:0908:15
Vega 5 M
Jarosław Osmólski
29.41
Sopot
07:2010:20
Vega 2 S
Jakub Kwiatkowski
91.32
Sopot
07:4913:06
Trango X-Race L
Krzysztof Pedrycz
4.87
Klonówka
11:2712:58
Trango Xc M
Ryszard Ceglarek
2.84
Lijak
09:3609:50
Tequila 4 M
An
33.83
Sopot
09:2212:12
Tequila 3 Xs
Igor Popik
91.26
Sopot
07:3812:16
Summit XC4 M
Dawid Olszowy
0.43
Zatolmin
08:5508:56
Sprint 3 S
Dawid Olszowy
7.16
Kobala
10:4811:08
Sprint 3 S
Dariusz Żywczak
19.45
Krushevo
09:3311:19
Sigma 9 25
Grzegorz Wierzba
3.68
Garb Pińczowski
08:3009:20
Sigma 8 25
Rafal Cypcar
90.95
Sopot
07:4312:50
Sigma 10 27
Rafał Reinert
76.16
Sopot
07:5412:39
Sigma 10 27
marcin minkiewicz
5.64
Selby
10:5711:15
Sigma 10 27
Michał Janowski
72.69
Sopot
08:0112:38
Sigma 10 25
Jacek Krzyżanowski
91.86
Sopot
07:3811:57
Sigma 10 25
Michał Zawadzki
92.30
Sopot
07:4812:12
Sigma 10 25
Piotr Kośmider
91.55
Lijak
09:3014:47
Sigma 10 23
Maciej Pigulski
91.45
Sopot
08:0412:55
Sigma 10 23
Agata Kowalska
68.53
Sopot
07:4512:31
Rook 2 S
Waldemar Kwaśniewski
19.86
Krushevo
09:3811:09
Rook 2 ML
Waldemar Kwaśniewski
7.64
Krushevo
07:4108:16
Rook 2 ML
Waldemar Wójcik
39.77
Sopot
08:2310:51
Rise 3 S
Karol Murawiec
3.45
Gdańsk
17:2217:39
Report'air 28
Karol Murawiec
16.07
Gdańsk
05:1005:48
Report'air 28
Adam Cee
91.22
Sopot
07:4512:54
Queen M
Robert Skalski
66.17
Sopot
08:0412:11
Queen L
Mostek
8.09
Podobin
09:2310:09
Queen 2 MS
Mateusz Gajczewski
75.77
Sopot
08:0012:19
Queen 2 MS
Przemysław Potocki
77.08
Sopot
07:3212:33
Queen 2 MS
Dominik Kapica
90.77
Sopot
07:4312:38
Queen 2 ML
Adam Grzech
89.30
Sopot
07:4311:55
Queen 2 ML
Łukasz Olszewski
3.01
Garb Pińczowski
10:1310:27
Pluto 2 M
Łukasz Olszewski
1.20
Garb Pińczowski
09:2309:30
Pluto 2 M
Anna Bysiecka
1.89
Klonówka
13:4013:48
Pioneer S
Adam Partycki
3.96
Cerna Hora
13:4213:54
Optic 28
Wojciech Kocot
33.99
Sopot
07:5810:18
Optic 26
Grzegorz Tekień
33.91
Sopot
09:0213:07
Optic 26
Magdalena Brzezińska
33.23
Sopot
10:1614:01
Mistral 7 XS
Przemysław Czerwiński
89.42
Sopot
07:3712:30
Mentor 5 L
Urszula Rzepecka
28.62
Sopot
10:2912:39
Mentor 4 XS
Urszula Rzepecka
4.34
Sopot
08:1408:36
Mentor 4 XS
Rafał Samsonowicz
33.37
Sopot
09:2812:00
Mentor 4 S
Jakub Rybka
8.84
Cerna Hora
13:0213:42
Mentor 4 M
Anna Zezula
61.77
Sopot
08:1412:38
Mentor 3 XS
Damian suski
34.70
Sopot
10:1011:44
Mentor 3 M
Piotr Malaca
91.50
Lijak
09:3614:47
Mentor 3 L
Jacek Streich
3.41
Kamenicky hrad
13:3514:32
Mentor 3 L