Jakub Socha
68.82
Sopot
07:4112:18
Mantra 6 MS
Maciej Perz
49.17
Podobin
09:2111:44
Mantra 6 MS
Krzysztof Żelisko
90.63
Sopot
07:4011:48
Mantra 6 ML
Waldemar Janiszewski
92.98
Sopot
07:3812:31
Lynx ML
WojtasFX
70.61
Sopot
07:5613:26
Knight L
Michał Dudziński
91.08
Sopot
08:0012:18
King S
Dawid Król
93.08
Sopot
07:4212:17
King M
Jacek Zakrzewski
53.80
Sopot
07:5611:49
Iota 2 27
Magdalena Pawlak
75.49
Sopot
07:4913:00
Ikuma 21
Tomasz Sermak
14.81
Żar
12:5414:36
Icepeak 7 Pro 23
Joanna Kocot
72.52
Sopot
07:5412:39
Explorer XS
Marek Murmyło
3.29
Lijak
09:3309:43
Epsilon 8 29
Szymon
3.37
Lijak
09:3309:46
Epsilon 8 27
Joanna Reinert
11.81
Sopot
09:4811:07
Epsilon 8 23
Mikołaj Antoniewicz
9.11
Lijak
09:4110:46
Epsilon 7 28
Paweł Maczel
3.53
Lijak
09:3309:40
Epsilon 6 28
Daro
9.84
Sopot
09:1809:56
Epsilon 6 28
Paweł Chrząszcz
78.69
Sopot
07:3011:25
Enzo 3 M
Krzysztof Schmidt
91.66
Sopot
07:4011:28
Enzo 3 L
Tomasz Janikowski
90.82
Sopot
07:4711:36
Enzo 3 L
Krzysztof Ziółkowski
92.26
Sopot
07:4811:53
Enzo 2 L
Michał Skrzypczak
3.92
Krushevo
12:3212:40
Ellus 3 L
Michał Skrzypczak
7.77
Krushevo
09:3311:01
Ellus 3 L
Urszula Marciniak
6.63
Sopot
11:5913:06
Element S
Łukasz Bartkiewicz
4.88
Klonówka
11:2912:57
Delta M
Niziolek Robert
91.38
Sopot
07:3312:30
Delta 3 MS
Marek Miłowski
64.36
Mieroszów
07:3911:42
Delta 3 ML
Cezary Karol Szymkiewicz
87.94
Sopot
07:4911:57
Delta 2 XL
marek mastalerz
91.64
Sopot
07:4812:50
Delta 2 MS
Michal Radzicki
91.46
Sopot
07:4512:25
Cure ML
Arkadiusz Ślusarczyk
90.89
Sopot
07:3712:09
Cure M
Andrzej Januchta
8.41
Klonówka
10:1611:42
Cure L
Janusz Wojtyniak
70.45
Sopot
07:4712:03
Cure L
Andrzej Januchta
7.22
Klonówka
08:0308:55
Cure L
Piotr Góźdź
59.95
Sopot
07:5513:00
Colt 31
Bartek Kądziołka
58.62
Sopot
08:2812:53
Colt 2 25
Maciej Bąk
5.09
Lijak
09:4110:05
CHILI 4 S
Mariusz Strzelczyk
72.87
Sopot
08:0713:10
CHILI 4 M
Jacek Ślusarczyk
63.74
Sopot
08:2812:59
Chili 3 M
Seba
4.09
Cerna Hora
13:3314:17
Chili 3 M
Pawel Bedynski
72.80
Sopot
07:4312:26
Cayenne 5 M
Krzysztof Smaga
44.36
Sopot
08:2211:00
Carrera S
Marcin Białobłocki
119.91
Mieroszów
08:1113:46
Carrera M
Zofia Radzicka
36.95
Sopot
09:4212:04
BGD BASE S
Marek Furman
51.23
Sopot
07:3311:41
Aspen 4 26
Marcin Bortkiewicz
89.56
Sopot
07:5712:27
Artik 5 28
Robert Szczur
69.01
Sopot
07:4711:36
Artik 5 26
Mateusz Styrczula
91.53
Sopot
07:4712:51
Artik 4 27
Maciej Januchta
5.94
Klonówka
08:4010:32
Artik 2 27
Maciej Januchta
4.39
Klonówka
12:0412:42
Artik 2 27