Wojciech Kocot
64.17
Sopot
08:1512:43
Optic 26
Waldemar Wójcik
27.87
Sopot
08:4710:47
Rise 3 S
Waldemar Kwaśniewski
6.07
Krushevo
09:0809:39
Rook 2 ML
Waldemar Janiszewski
72.06
Sopot
07:5613:20
Lynx ML
Urszula Rzepecka
4.87
Sopot
09:0109:17
Mentor 4 XS
Urszula Marciniak
5.23
Sopot
11:3012:26
Element S
Stanisław Sokołowski
37.31
Sopot
08:3911:57
Optic 28
Seba
2.62
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:5211:14
Chili 3 M
Seba
3.77
Rog (Chełmsko Śląskie)
08:5909:39
Chili 3 M
Robert Szczur
74.58
Sopot
08:0112:34
Artik 5 26
Robert Skalski
23.08
Sopot
08:0409:30
Queen L
Rafał Samsonowicz
31.01
Sopot
08:2411:20
Mentor 4 S
Rafał Reinert
71.13
Sopot
08:0512:16
Sigma 10 27
Rafal Cypcar
73.39
Sopot
07:5312:40
Sigma 10 27
Przemysław Potocki
58.42
Sopot
07:4211:45
Queen 2 MS
Przemysław Czerwiński
72.58
Sopot
07:5012:21
Mentor 5 L
Piotr Góźdź
70.97
Sopot
08:0613:29
Colt 31
Paweł Chrząszcz
75.13
Sopot
07:4111:30
Enzo 3 M
Pawel Bedynski
73.64
Sopot
07:5112:40
Cayenne 5 M
Michał Zawadzki
73.96
Sopot
08:0212:25
Sigma 10 25
Michał Skrzypczak
8.68
Krushevo
06:4107:34
Ellus 3 L
Michał Skrzypczak
4.58
Krushevo
09:0409:29
Ellus 3 L
Michal Radzicki
77.42
Sopot
07:5613:05
Cure ML
Michał Janowski
74.06
Sopot
08:0612:49
Sigma 10 25
Michal Grabos
47.33
Sopot
08:0711:56
Alpina 3 L
Michał Dudziński
72.57
Sopot
07:5812:42
King S
Mateusz Styrczula
50.69
Sopot
08:0711:22
Artik 4 27
Mateusz Gajczewski
56.61
Sopot
08:0511:44
Queen 2 MS
Mariusz Strzelczyk
71.60
Sopot
08:1613:30
CHILI 4 M
marek mastalerz
29.52
Sopot
08:0509:52
Delta 2 MS
Marek Furman
49.06
Sopot
08:1113:18
Aspen 4 26
Marcin Bortkiewicz
75.45
Sopot
08:0212:52
Artik 5 28
Magdalena Pawlak
66.94
Sopot
08:0612:45
Ikuma 21
Magdalena Brzezińska
23.72
Sopot
08:5710:48
Mistral 7 XS
Maciej Pigulski
60.05
Sopot
07:5912:39
Sigma 10 23
Krzysztof Ziółkowski
81.52
Sopot
08:0012:24
Enzo 2 L
Krzysztof Żelisko
75.37
Sopot
07:5912:07
Mantra 6 ML
Krzysztof Smaga
24.48
Sopot
08:3009:48
Carrera S
Krzysztof Schmidt
87.57
Sopot
07:5312:58
Enzo 3 L
Krzycha
52.73
Sopot
07:4912:25
Lotus XL
Joanna Reinert
25.73
Sopot
10:0912:14
Epsilon 8 23
Joanna Kocot
68.48
Sopot
08:0712:29
Explorer XS
Jakub Socha
69.37
Sopot
07:5012:35
Mantra 6 MS
Jakub Kwiatkowski
75.06
Sopot
07:4812:31
Trango X-Race L
Jacek Zakrzewski
52.68
Sopot
08:0712:26
Iota 2 27
Igor Popik
73.87
Sopot
07:5312:40
Summit XC4 M
Dominik Kapica
76.33
Sopot
08:0412:33
Queen 2 ML
Dominika Kasieczko
80.32
Sopot
07:5012:31
ZENO S
Dawid Król
75.92
Sopot
07:5712:31
King M
Daro
14.12
Sopot
08:2509:51
Epsilon 6 28
Dariusz Żywczak
19.38
Krushevo
09:0510:32
Sigma 9 25
Damian suski
19.28
Sopot
10:3211:36
Mentor 3 M
Cezary Karol Szymkiewicz
72.18
Sopot
08:0313:17
Delta 2 XL
Arkadiusz Ślusarczyk
72.77
Sopot
07:4612:42
Cure M
Anna Zezula
23.40
Sopot
08:2410:07
Mentor 3 XS
An
10.95
Sopot
11:1312:12
Tequila 3 Xs
Agata Kowalska
43.76
Sopot
07:4511:25
Rook 2 S
Adam Partycki
2.14
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:5611:09
Optic 28
Adam Cee
71.86
Sopot
08:0113:12
Queen M