Dominika Kasieczko
80.32
Sopot
07:5012:31
ZENO S
Jakub Kwiatkowski
75.06
Sopot
07:4812:31
Trango X-Race L
An
10.95
Sopot
11:1312:12
Tequila 3 Xs
Igor Popik
73.87
Sopot
07:5312:40
Summit XC4 M
Dariusz Żywczak
19.38
Krushevo
09:0510:32
Sigma 9 25
Rafal Cypcar
73.39
Sopot
07:5312:40
Sigma 10 27
Rafał Reinert
71.13
Sopot
08:0512:16
Sigma 10 27
Michał Janowski
74.06
Sopot
08:0612:49
Sigma 10 25
Michał Zawadzki
73.96
Sopot
08:0212:25
Sigma 10 25
Maciej Pigulski
60.05
Sopot
07:5912:39
Sigma 10 23
Agata Kowalska
43.76
Sopot
07:4511:25
Rook 2 S
Waldemar Kwaśniewski
6.07
Krushevo
09:0809:39
Rook 2 ML
Waldemar Wójcik
27.87
Sopot
08:4710:47
Rise 3 S
Adam Cee
71.86
Sopot
08:0113:12
Queen M
Robert Skalski
23.08
Sopot
08:0409:30
Queen L
Mateusz Gajczewski
56.61
Sopot
08:0511:44
Queen 2 MS
Przemysław Potocki
58.42
Sopot
07:4211:45
Queen 2 MS
Dominik Kapica
76.33
Sopot
08:0412:33
Queen 2 ML
Stanisław Sokołowski
37.31
Sopot
08:3911:57
Optic 28
Adam Partycki
2.14
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:5611:09
Optic 28
Wojciech Kocot
64.17
Sopot
08:1512:43
Optic 26
Magdalena Brzezińska
23.72
Sopot
08:5710:48
Mistral 7 XS
Przemysław Czerwiński
72.58
Sopot
07:5012:21
Mentor 5 L
Urszula Rzepecka
4.87
Sopot
09:0109:17
Mentor 4 XS
Rafał Samsonowicz
31.01
Sopot
08:2411:20
Mentor 4 S
Anna Zezula
23.40
Sopot
08:2410:07
Mentor 3 XS
Damian suski
19.28
Sopot
10:3211:36
Mentor 3 M
Jakub Socha
69.37
Sopot
07:5012:35
Mantra 6 MS
Krzysztof Żelisko
75.37
Sopot
07:5912:07
Mantra 6 ML
Waldemar Janiszewski
72.06
Sopot
07:5613:20
Lynx ML
Krzycha
52.73
Sopot
07:4912:25
Lotus XL
Michał Dudziński
72.57
Sopot
07:5812:42
King S
Dawid Król
75.92
Sopot
07:5712:31
King M
Jacek Zakrzewski
52.68
Sopot
08:0712:26
Iota 2 27
Magdalena Pawlak
66.94
Sopot
08:0612:45
Ikuma 21
Joanna Kocot
68.48
Sopot
08:0712:29
Explorer XS
Joanna Reinert
25.73
Sopot
10:0912:14
Epsilon 8 23
Daro
14.12
Sopot
08:2509:51
Epsilon 6 28
Paweł Chrząszcz
75.13
Sopot
07:4111:30
Enzo 3 M
Krzysztof Schmidt
87.57
Sopot
07:5312:58
Enzo 3 L
Krzysztof Ziółkowski
81.52
Sopot
08:0012:24
Enzo 2 L
Michał Skrzypczak
4.58
Krushevo
09:0409:29
Ellus 3 L
Michał Skrzypczak
8.68
Krushevo
06:4107:34
Ellus 3 L
Urszula Marciniak
5.23
Sopot
11:3012:26
Element S
Cezary Karol Szymkiewicz
72.18
Sopot
08:0313:17
Delta 2 XL
marek mastalerz
29.52
Sopot
08:0509:52
Delta 2 MS
Michal Radzicki
77.42
Sopot
07:5613:05
Cure ML
Arkadiusz Ślusarczyk
72.77
Sopot
07:4612:42
Cure M
Piotr Góźdź
70.97
Sopot
08:0613:29
Colt 31
Mariusz Strzelczyk
71.60
Sopot
08:1613:30
CHILI 4 M