Mikołaj Antoniewicz
19.79
Meduno - Monte Valinis
12:1515:03
Epsilon 7 28
Szymon
18.48
Meduno - Monte Valinis
12:1014:54
Epsilon 8 27
Konrad Wybult
17.84
Borowa
12:0912:49
Pawn M
Michał Marzec
16.98
Andon
08:1110:20
Base Light ML
Robert Skalski
16.74
Sopot
12:3313:29
Queen L
Ryszard Ceglarek
15.78
Meduno - Monte Valinis
12:2214:58
Tequila 4 M
Jacek Zakrzewski
15.71
Sopot
08:1509:02
Iota 2 27
Marcin Siekierski
15.40
Meduno - Monte Valinis
12:0813:13
Iota 28
Jarosław Warzecha
15.21
Żar
10:4312:08
Cayenne 4 M
rav
15.19
Piła
15:5616:28
Synthesis 29
Mirek Olkowicz
14.04
Klin (Andrzejówka)
13:2514:45
Mentor 3 M
Paweł Maczel
13.40
Meduno - Monte Valinis
12:1714:33
Epsilon 6 28
Michał Skrzypczak
11.03
Krushevo
07:4708:48
Ellus 3 L
Marcin
10.32
Kobala
11:2711:58
Atlas L
Bogdan Kozłowski
7.97
Klin (Andrzejówka)
13:2914:43
Golden 3 30
Waldemar Wójcik
7.68
Sopot
09:0309:36
Rise 3 S
Marek Furman
7.51
Sopot
08:5310:03
Aspen 4 26
Szymon
7.47
Meduno - Monte Valinis
09:1409:58
Epsilon 8 27
Mikołaj Antoniewicz
7.39
Meduno - Monte Valinis
09:0509:59
Epsilon 7 28
Piotr Malaca
7.39
Meduno - Monte Valinis
09:1310:02
Mentor 3 L
Paweł Mergist
7.32
Klin (Andrzejówka)
10:3911:24
Mentor 5 M
Igor Byrski
7.07
Żar
12:0113:05
Mentor 3 S
Paweł Maczel
6.85
Meduno - Monte Valinis
09:2809:52
Epsilon 6 28
Igor Byrski
6.80
Żar
08:4409:44
Mentor 3 S
Mirek Olkowicz
6.72
Klin (Andrzejówka)
10:2811:16
Mentor 3 M
Ryszard Ceglarek
6.72
Meduno - Monte Valinis
09:3009:58
Tequila 4 M
Marek Murmyło
6.54
Meduno - Monte Valinis
09:1410:02
Epsilon 8 29
Tomasz Halka
6.32
Javorovy
11:5413:32
Mistral 7 XS
ko-mar 58
5.97
Żar
10:5111:30
Rush 3 S
Seba
5.96
Rudnik
08:3410:18
Chili 3 M
Wojciech Kocot
5.88
Sopot
11:3811:59
Optic 26
Jakub Rybka
5.87
Starogród
08:5409:58
Mentor 4 M
Bartłomiej Borek
5.78
Ciecień
09:4310:58
Atlas M
Piotr Kośmider
5.77
Meduno - Monte Valinis
09:1209:48
Sigma 10 23
Zofia Radzicka
5.55
Sopot
12:0912:30
BGD BASE S
Maciej Bąk
5.51
Meduno - Monte Valinis
09:1409:52
CHILI 4 S
Tomasz Zieliński
4.59
Klin (Andrzejówka)
13:3114:36
Hook 3 29
Dawid Olszowy
4.53
Bassano
12:4713:12
Sprint 3 S
Daria Nowicka
4.48
Żar
12:4513:12
CHILI 4 XXS
Seba
4.32
Javorovy
11:1311:31
Carrera L
Michal Grabos
4.27
Sopot
08:3308:47
Alpina 3 L
Michał Kamiński
4.25
Klin (Andrzejówka)
10:3311:21
Nevada 2012 28
Michał Skrzypczak
4.23
Krushevo
06:1706:32
Ellus 3 L
Piotr Jasinski
3.96
Klin (Andrzejówka)
11:0014:14
Vega 5 L
Michał Skalniak
3.77
Ciecień
09:3410:43
Mistral 6 26
Marcin Kawula
3.54
Żar
09:1009:55
BGD BASE ML
Stanisław Sokołowski
3.49
Sopot
10:5711:11
Optic 28
Marek Borkowski
3.12
Javorovy
11:1011:33
Delta 2 L
Paweł Mergist
3.08
Klin (Andrzejówka)
12:4613:08
Mentor 5 M
Kuchta Jarosław
3.02
Klin (Andrzejówka)
10:5111:17
Evolution X 25