Igor Byrski
6.80
Żar
08:4409:44
Mentor 3 S
Igor Byrski
7.07
Żar
12:0113:05
Mentor 3 S
Mirek Olkowicz
6.72
Klin (Andrzejówka)
10:2811:16
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
14.04
Klin (Andrzejówka)
13:2514:45
Mentor 3 M
Piotr Malaca
7.39
Meduno - Monte Valinis
09:1310:02
Mentor 3 L
Piotr Malaca
25.79
Meduno - Monte Valinis
12:1914:55
Mentor 3 L
Jakub Socha
64.08
Sopot
08:1111:06
Mantra 6 MS
Krzysztof Żelisko
33.51
Sopot
08:1509:28
Mantra 6 ML
Waldemar Janiszewski
75.27
Sopot
07:5511:20
Lynx ML
Krzycha
71.05
Sopot
08:2511:22
Lotus XL
WojtasFX
62.24
Sopot
08:4811:09
Knight L
WojtasFX
73.97
Sopot
08:1212:48
Knight L
Michał Dudziński
65.02
Sopot
08:0210:42
King S
Marcin Siekierski
15.40
Meduno - Monte Valinis
12:0813:13
Iota 28
Jacek Zakrzewski
15.71
Sopot
08:1509:02
Iota 2 27
Wojciech Dreszler
0.39
Parski
06:5206:54
Infinity M
Magdalena Pawlak
62.06
Sopot
08:0910:42
Ikuma 21
Tomasz Zieliński
4.59
Klin (Andrzejówka)
13:3114:36
Hook 3 29
Bogdan Kozłowski
7.97
Klin (Andrzejówka)
13:2914:43
Golden 3 30
Joanna Kocot
57.53
Sopot
08:1410:25
Explorer XS
Kuchta Jarosław
3.02
Klin (Andrzejówka)
10:5111:17
Evolution X 25
Marek Murmyło
24.13
Meduno - Monte Valinis
12:1914:48
Epsilon 8 29
Marek Murmyło
6.54
Meduno - Monte Valinis
09:1410:02
Epsilon 8 29
Szymon
18.48
Meduno - Monte Valinis
12:1014:54
Epsilon 8 27
Szymon
7.47
Meduno - Monte Valinis
09:1409:58
Epsilon 8 27
Mikołaj Antoniewicz
7.39
Meduno - Monte Valinis
09:0509:59
Epsilon 7 28
Mikołaj Antoniewicz
19.79
Meduno - Monte Valinis
12:1515:03
Epsilon 7 28
Paweł Maczel
13.40
Meduno - Monte Valinis
12:1714:33
Epsilon 6 28
Paweł Maczel
6.85
Meduno - Monte Valinis
09:2809:52
Epsilon 6 28
Paweł Chrząszcz
77.08
Sopot
07:5310:28
Enzo 3 M
Krzysztof Schmidt
73.66
Sopot
08:0210:25
Enzo 3 L
Krzysztof Ziółkowski
70.84
Sopot
08:0810:34
Enzo 2 L
Michał Skrzypczak
11.03
Krushevo
07:4708:48
Ellus 3 L
Michał Skrzypczak
4.23
Krushevo
06:1706:32
Ellus 3 L
Cezary Karol Szymkiewicz
72.64
Sopot
08:0510:50
Delta 2 XL
marek mastalerz
70.60
Sopot
08:0811:09
Delta 2 MS
Marek Borkowski
3.12
Javorovy
11:1011:33
Delta 2 L
Michal Radzicki
71.96
Sopot
08:1511:24
Cure ML
Arkadiusz Ślusarczyk
72.91
Sopot
07:5910:57
Cure M
Piotr Góźdź
74.95
Sopot
08:2211:44
Colt 31
Daria Nowicka
4.48
Żar
12:4513:12
CHILI 4 XXS
Maciej Bąk
20.83
Meduno - Monte Valinis
12:0814:53
CHILI 4 S
Maciej Bąk
5.51
Meduno - Monte Valinis
09:1409:52
CHILI 4 S
Mariusz Strzelczyk
33.55
Sopot
08:4210:10
CHILI 4 M
Seba
5.96
Rudnik
08:3410:18
Chili 3 M
Pawel Bedynski
73.92
Sopot
07:5911:27
Cayenne 5 M
Jarosław Warzecha
15.21
Żar
10:4312:08
Cayenne 4 M
Krzysztof Smaga
71.15
Sopot
08:2111:21
Carrera S
Seba
4.32
Javorovy
11:1311:31
Carrera L
Zofia Radzicka
5.55
Sopot
12:0912:30
BGD BASE S