Paweł Chrząszcz
77.08
Sopot
07:5310:28
Enzo 3 M
Waldemar Janiszewski
75.27
Sopot
07:5511:20
Lynx ML
Piotr Góźdź
74.95
Sopot
08:2211:44
Colt 31
Maro
74.68
Sopot
07:5810:38
Meru L
Przemysław Czerwiński
74.56
Sopot
08:0311:01
Mentor 5 L
Przemysław Potocki
74.45
Sopot
07:5811:17
Queen 2 MS
WojtasFX
73.97
Sopot
08:1212:48
Knight L
Pawel Bedynski
73.92
Sopot
07:5911:27
Cayenne 5 M
Krzysztof Schmidt
73.66
Sopot
08:0210:25
Enzo 3 L
Igor Popik
73.28
Sopot
08:1311:13
Summit XC4 M
Dominik Kapica
73.00
Sopot
08:1211:17
Queen 2 ML
Arkadiusz Ślusarczyk
72.91
Sopot
07:5910:57
Cure M
Maciej Pigulski
72.66
Sopot
08:1811:07
Sigma 10 23
Cezary Karol Szymkiewicz
72.64
Sopot
08:0510:50
Delta 2 XL
Michał Zawadzki
72.53
Sopot
08:0511:05
Sigma 10 25
Michal Radzicki
71.96
Sopot
08:1511:24
Cure ML
Jan Rentowski
71.21
Sopot
08:2010:54
Trango X-Race L
Krzysztof Smaga
71.15
Sopot
08:2111:21
Carrera S
Krzycha
71.05
Sopot
08:2511:22
Lotus XL
Robert Szczur
71.04
Sopot
08:1111:22
Artik 5 26
Rafal Cypcar
70.95
Sopot
08:1411:01
Sigma 10 27
Krzysztof Ziółkowski
70.84
Sopot
08:0810:34
Enzo 2 L
marek mastalerz
70.60
Sopot
08:0811:09
Delta 2 MS
Mateusz Styrczula
70.24
Sopot
08:1010:51
Artik 4 27
Michał Dudziński
65.02
Sopot
08:0210:42
King S
Jakub Socha
64.08
Sopot
08:1111:06
Mantra 6 MS
Rafał Reinert
62.87
Sopot
08:0910:23
Sigma 10 27
WojtasFX
62.24
Sopot
08:4811:09
Knight L
Magdalena Pawlak
62.06
Sopot
08:0910:42
Ikuma 21
Adam Cee
61.17
Sopot
08:1310:46
Queen M
Joanna Kocot
57.53
Sopot
08:1410:25
Explorer XS
Rafał Samsonowicz
57.05
Sopot
09:2512:01
Mentor 4 S
Marcin Bortkiewicz
52.91
Sopot
08:1710:22
Artik 5 28
Magdalena Brzezińska
41.92
Sopot
09:0611:09
Mistral 7 XS
Robert Skalski
39.39
Sopot
08:1510:18
Queen L
Dominika Kasieczko
38.42
Sopot
07:5809:35
ZENO S
Waldemar Kwaśniewski
35.59
Krushevo
06:1609:26
Rook 2 ML
Grzegorz Pelikan
34.75
Sopot
07:3910:05
Vega 5 M
Mariusz Strzelczyk
33.55
Sopot
08:4210:10
CHILI 4 M
Krzysztof Żelisko
33.51
Sopot
08:1509:28
Mantra 6 ML
Jakub Kwiatkowski
32.87
Sopot
08:0409:31
Trango X-Race L
Mateusz Gajczewski
29.25
Sopot
08:0809:33
Queen 2 MS
Marek Bader
28.18
Hodkovice
10:0511:11
Rush 4 L
Piotr Kośmider
26.34
Meduno - Monte Valinis
12:1315:19
Sigma 10 23
Anna Zezula
26.06
Sopot
09:0710:16
Mentor 3 XS
Piotr Malaca
25.79
Meduno - Monte Valinis
12:1914:55
Mentor 3 L
Marek Murmyło
24.13
Meduno - Monte Valinis
12:1914:48
Epsilon 8 29
Wojciech Kocot
23.76
Sopot
08:2109:17
Optic 26
Przemek Jakubczyk
21.49
Kobala
11:1812:27
Nova Ion 3 S
Maciej Bąk
20.83
Meduno - Monte Valinis
12:0814:53
CHILI 4 S
Mikołaj Antoniewicz
19.79
Meduno - Monte Valinis
12:1515:03
Epsilon 7 28
Szymon
18.48
Meduno - Monte Valinis
12:1014:54
Epsilon 8 27
Konrad Wybult
17.84
Borowa
12:0912:49
Pawn M
Michał Marzec
16.98
Andon
08:1110:20
Base Light ML
Robert Skalski
16.74
Sopot
12:3313:29
Queen L
Ryszard Ceglarek
15.78
Meduno - Monte Valinis
12:2214:58
Tequila 4 M
Jacek Zakrzewski
15.71
Sopot
08:1509:02
Iota 2 27
Marcin Siekierski
15.40
Meduno - Monte Valinis
12:0813:13
Iota 28
Jarosław Warzecha
15.21
Żar
10:4312:08
Cayenne 4 M
rav
15.19
Piła
15:5616:28
Synthesis 29
Mirek Olkowicz
14.04
Klin (Andrzejówka)
13:2514:45
Mentor 3 M
Paweł Maczel
13.40
Meduno - Monte Valinis
12:1714:33
Epsilon 6 28
Michał Skrzypczak
11.03
Krushevo
07:4708:48
Ellus 3 L
Marcin
10.32
Kobala
11:2711:58
Atlas L
Bogdan Kozłowski
7.97
Klin (Andrzejówka)
13:2914:43
Golden 3 30
Waldemar Wójcik
7.68
Sopot
09:0309:36
Rise 3 S
Marek Furman
7.51
Sopot
08:5310:03
Aspen 4 26
Szymon
7.47
Meduno - Monte Valinis
09:1409:58
Epsilon 8 27
Mikołaj Antoniewicz
7.39
Meduno - Monte Valinis
09:0509:59
Epsilon 7 28
Piotr Malaca
7.39
Meduno - Monte Valinis
09:1310:02
Mentor 3 L
Paweł Mergist
7.32
Klin (Andrzejówka)
10:3911:24
Mentor 5 M
Igor Byrski
7.07
Żar
12:0113:05
Mentor 3 S
Paweł Maczel
6.85
Meduno - Monte Valinis
09:2809:52
Epsilon 6 28
Igor Byrski
6.80
Żar
08:4409:44
Mentor 3 S
Mirek Olkowicz
6.72
Klin (Andrzejówka)
10:2811:16
Mentor 3 M
Ryszard Ceglarek
6.72
Meduno - Monte Valinis
09:3009:58
Tequila 4 M
Marek Murmyło
6.54
Meduno - Monte Valinis
09:1410:02
Epsilon 8 29
Tomasz Halka
6.32
Javorovy
11:5413:32
Mistral 7 XS
ko-mar 58
5.97
Żar
10:5111:30
Rush 3 S
Seba
5.96
Rudnik
08:3410:18
Chili 3 M
Wojciech Kocot
5.88
Sopot
11:3811:59
Optic 26
Jakub Rybka
5.87
Starogród
08:5409:58
Mentor 4 M
Bartłomiej Borek
5.78
Ciecień
09:4310:58
Atlas M
Piotr Kośmider
5.77
Meduno - Monte Valinis
09:1209:48
Sigma 10 23
Zofia Radzicka
5.55
Sopot
12:0912:30
BGD BASE S
Maciej Bąk
5.51
Meduno - Monte Valinis
09:1409:52
CHILI 4 S
Tomasz Zieliński
4.59
Klin (Andrzejówka)
13:3114:36
Hook 3 29
Dawid Olszowy
4.53
Bassano
12:4713:12
Sprint 3 S
Daria Nowicka
4.48
Żar
12:4513:12
CHILI 4 XXS
Seba
4.32
Javorovy
11:1311:31
Carrera L
Michal Grabos
4.27
Sopot
08:3308:47
Alpina 3 L
Michał Kamiński
4.25
Klin (Andrzejówka)
10:3311:21
Nevada 2012 28
Michał Skrzypczak
4.23
Krushevo
06:1706:32
Ellus 3 L
Piotr Jasinski
3.96
Klin (Andrzejówka)
11:0014:14
Vega 5 L
Michał Skalniak
3.77
Ciecień
09:3410:43
Mistral 6 26
Marcin Kawula
3.54
Żar
09:1009:55
BGD BASE ML
Stanisław Sokołowski
3.49
Sopot
10:5711:11
Optic 28
Marek Borkowski
3.12
Javorovy
11:1011:33
Delta 2 L
Paweł Mergist
3.08
Klin (Andrzejówka)
12:4613:08
Mentor 5 M
Kuchta Jarosław
3.02
Klin (Andrzejówka)
10:5111:17
Evolution X 25