Dominika Kasieczko
25.11
Sopot
08:2610:01
ZENO S
Grzegorz Pelikan
6.99
Dobrostan
08:2109:03
Vega 5 M
Jarosław Osmólski
6.08
Dobrostan
08:2709:03
Vega 2 S
Maciej Gąsiorek
10.32
Żar
11:5913:45
UP Trango XC 3 S/M
Andrzej Trebenda
130.64
Lajnar
06:2112:22
TRITON 2 S
Mietek Grochmal
12.75
Wapno
11:4012:54
TRITON 2 L
Kinga Brzeszcz
12.55
Skrzyczne
09:3611:00
Tequila 4 XS
Małgorzata Myk
3.23
Borsk
09:2909:35
Tequila 4 S
Małgorzata Myk
3.61
Borsk
12:2112:29
Tequila 4 S
Ryszard Ceglarek
111.66
Kobala
08:1714:19
Tequila 4 M
Dawid Olszowy
6.13
Bassano
09:4810:36
Sprint 3 S
Grzegorz Wierzba
4.58
Szczebel
09:3210:13
Sigma 8 25
Michał Janowski
17.20
Sopot
08:2709:49
Sigma 10 25
Piotr Kośmider
155.68
Kobala
08:0914:18
Sigma 10 23
Przemysław Potocki
23.66
Sopot
08:2410:25
Queen 2 MS
HURAK
8.79
Barkweda
14:1114:41
Powerplay Sting 160
Łukasz Olszewski
2.23
Szczebel
09:4009:54
Pluto 2 M
Arkadiusz Garbacz
6.72
La Muraz
15:1815:43
Pasha 5 42
RomekS
7.84
Skrzyczne
12:5714:27
Optic 28
RomekS
8.79
Skrzyczne
10:5511:56
Optic 28
Przemek Jakubczyk
102.54
Kobala
07:4312:58
Nova Ion 3 S
Tomasz Halka
5.48
Skrzyczne
09:3310:19
Mistral 7 XS
Michał Skalniak
12.64
Szczebel
07:5709:44
Mistral 6 26
Lukasz Sieminski
138.01
Speikboden
06:5313:54
Mentor 5 M
Przemysław Czerwiński
49.24
Sopot
08:4313:05
Mentor 5 L
Łukasz Kołodziejczak
55.14
Konopki
09:5813:59
Mentor 4 XS
Mateusz Z
160.93
Scuol
06:2114:40
Mentor 4 S
Krzysiek Ciach
14.02
Cerna Hora
11:1612:52
Mentor 4 M
Kamil Stępień
117.98
Weng
07:2914:00
Mentor 4 M
Damian suski
3.85
Dobrostan
08:4909:27
Mentor 3 M
Damian suski
4.05
Dobrostan
09:5710:16
Mentor 3 M
Piotr Malaca
128.68
Kobala
08:1414:30
Mentor 3 L
Paweł Myszak
16.39
Skrzyczne
09:1311:34
Mentor 2 M
Wojtek Bykowski
69.63
Borsk
07:1011:09
Mantra 6 ML
Waldemar Janiszewski
18.05
Sopot
08:2809:57
Lynx ML
Michal Zegrodnik
5.44
Skrzyczne
12:3614:29
Knight MS
Tomek Machałowski
65.33
Konopki
07:5312:51
King S
Dawid Król
42.38
Sopot
08:3011:33
King M
Marcin Siekierski
138.75
Kobala
08:1713:59
Iota 28
Krzysztof Stanisławski
114.21
Speikboden
07:0712:21
Iota 26
Ryszard Froń
11.33
Skrzyczne
10:5312:56
Iota 2 27
Jakub Zborowski
6.55
Skrzyczne
09:4511:14
Ion 2 S
Anna Piskozub
61.51
Emberger Alm
08:1411:43
Ikuma 21
Tomasz Sermak
36.13
Lajnar
06:3507:38
Icepeak 7 Pro 23
Adrian Witek
2.06
Skrzętla
13:0613:17
Icaro Wildcat TE S
Marek Murmyło
75.64
Kobala
08:1014:06
Epsilon 8 29
Szymon
81.76
Kobala
08:1613:10
Epsilon 8 27
Mikołaj Antoniewicz
107.95
Kobala
08:0213:33
Epsilon 7 28
Paweł Maczel
57.75
Kobala
08:1012:28
Epsilon 6 28
Paweł Chrząszcz
14.00
Sopot
08:2309:38
Enzo 3 M