Kacper Kowalski
139.42
Lajnar
08:0914:00
King L
Janusz Fuzowski
105.22
Lajnar
07:4613:57
King S
Tomasz Szczepański
104.89
Lajnar
08:1513:53
Aspen 5 26
Marcin Makuch
101.19
Kobala
09:0913:47
Iota 26
Michal Glinski
97.25
Gmina Kobarid
09:1614:02
Summit XC4 L
Sławomir Wysocki
86.66
Kobala
09:3413:33
Iota 26
Andrzej Galica
68.80
Gmina Kobarid
09:1613:58
Iota 2 27
Roman Augustynowicz
61.97
Emberger Alm
09:2813:03
Cayenne 5 M
Wojtek Kossuth
53.23
Kobala
10:1513:37
Rook S
Wojciech Kocot
49.81
Kobala
09:5012:57
CHILI 4 XS
Mateusz Petrów
49.12
Krushevo
07:2510:13
Ikuma 27
Monika Makowska
48.00
Kobala
09:3713:01
Delta 3 S
Joanna Kocot
47.77
Kobala
09:4712:30
Explorer XS
Arkadiusz Ślusarczyk
47.66
Kobala
09:2912:04
Cure M
Leszek Ignaszak
47.58
Kobala
09:4212:24
Summit XC3 M
Dominik Kapica
47.07
Kobala
09:5112:02
Queen 2 ML
Karol Witkowski
43.92
Kobala
08:2411:27
Mentor 2 M
Daria Nowicka
41.05
Emberger Alm
09:3912:18
CHILI 4 XXS
Henryk Boruta
39.95
Pieve D'alpago
08:4512:30
Artik L
Wojtek Bykowski
35.02
Kobala
09:4912:28
Delta 2 MS
Małgośka Sulkowska
31.16
Krushevo
07:2009:11
Hook 3 23
Magdalena Brzezińska
26.51
Emberger Alm
10:0111:25
Mistral 7 XS
Kamila Bomba
22.68
nowotomyski
13:4313:45
Alpha 6 26
Krzysztof Mazur
22.38
Ciecień
08:2510:00
Icepeak 7 Pro 23
Przemysław Czerwiński
22.38
Ciecień
08:0710:26
Mentor 5 L
Jędrzej Jaxa-Rożen
21.53
Lijak
11:3514:04
Colt 2 25
PrzemekKamon
20.25
Emberger Alm
10:0311:25
Poison 3 M
Rafał Brzeziński
18.86
Bassano
08:5911:21
Ion 4 L
Dominika Kasieczko
17.47
Provincia di Sondrio
10:1710:56
Alpina 3 S
Marek Furman
16.99
Speikboden
06:5708:13
Aspen 4 26
GrzegoSz
16.77
Krushevo
07:3309:31
CHILI 4 S
Maciej Banasik
16.35
Kobala
08:5111:21
Kantega Xc L
Konrad Kowalewski
16.28
Krushevo
07:3808:46
Rush 5 L
Tomasz Halka
13.35
Skrzyczne
11:1211:57
Mistral 7 XS
Artur Szczerbiak
12.04
Javorovy
10:0511:26
Artik 4 29
Jakub Mendys
11.73
Provincia di Sondrio
09:5710:51
Optic 26
Jacek Streich
10.89
Chełm (Grybów)
08:4409:45
Mentor 3 L
Małgorzata Myk
9.71
Emberger Alm
09:5910:47
Tequila 4 S
Konrad Kowalewski
8.62
Krushevo
12:4713:03
Rush 5 L
Zbyszek Deka
5.58
Rudnik
12:1013:53
Sigma 10 25
Mateusz Petrów
5.38
Krushevo
12:4213:05
Ikuma 27
Michał
5.14
Antholz
07:4108:35
Rook L
GrzegoSz
4.98
Krushevo
12:4213:00
CHILI 4 S
Natalia M
4.73
Kobala
13:1013:30
Eazy S
Patrycja Gawlas
4.41
Bassano
11:5112:26
Ultralite 19
Szymon Potaczek
4.21
Bassano
10:4110:54
Pi 2 23
Łukasz Janda
4.16
Javorovy
08:4109:03
Blacklight L
Waldemar Laskowski
3.92
Chełm (Grybów)
09:5211:30
Hook 4 25
Patrycja Gawlas
3.62
Bassano
10:3710:58
Ultralite 19
Marek Kwasecki
3.47
Javorovy
14:0614:28
Iota 2 25