Dariusz Chrobak
27.29
Szczebel
07:0508:51
XCRacer M
Andrzej Kołodziejski
4.91
Cerna Hora
10:3712:07
Wasp S
Jerzy Gajda
13.10
Cergowa
08:5410:17
UP Trango XC 2 M
Patrycja Gawlas
3.17
Bassano
13:2713:39
Ultralite 19
Patrycja Gawlas
6.33
Bassano
08:5410:06
Ultralite 19
Ralf
18.38
Baška
07:1909:10
Trango X-Race L
Szymon Kuhnert
4.05
Żar
11:5812:37
Tequila 4 S
Małgorzata Myk
25.89
Emberger Alm
10:2112:32
Tequila 4 S
Efendi Zielonepłuco
25.84
Grzmiąca
09:2110:55
Synergy 4 L
Michal Glinski
46.39
Lajnar
06:3609:17
Summit XC4 L
Leszek Ignaszak
59.78
Kobala
10:1913:38
Summit XC3 M
Jakub Bączkowski
30.91
Cergowa
09:1512:04
Summit Xc 2 S
Tomek Zmarzły
5.89
Skrzyczne
08:2508:50
Sigma 9 27
Konrad Kowalewski
13.49
Krushevo
08:3710:05
Rush 5 L
Pawlos
33.94
Grzmiąca
09:3511:17
Rush 4 MS
Mariusz Kogut
49.27
Fajsławice
10:4213:09
Rook S
Wojtek Kossuth
50.97
Kobala
09:4013:22
Rook S
Michał
12.47
Speikboden
08:0308:56
Rook L
Karol Murawiec
75.13
Gdańsk
03:5205:37
Report'air 28
Karol Murawiec
72.10
Olszanica
06:2307:58
Report'air 28
Paweł Dawidczyk
22.28
Konopki
08:1109:36
Queen 2 MS
Dominik Kapica
48.97
Kobala
10:1313:00
Queen 2 ML
Kuba Sto
49.78
Kobala
09:5912:44
Queen 2 ML
PrzemekKamon
26.57
Emberger Alm
10:2212:33
Poison 3 M
Adam Cholewski
24.41
wyszkowski
13:3915:10
Plus 28
Szymon Potaczek
4.07
Bassano
08:5509:59
Pi 2 23
Szymon Potaczek
3.40
Bassano
13:2713:37
Pi 2 23
Jakub Mendys
18.99
Livigno
09:5411:19
Optic 26
Tomasz Halka
4.97
Skrzyczne
13:1913:32
Mistral 7 XS
Magdalena Brzezińska
34.53
Emberger Alm
10:1513:52
Mistral 7 XS
Tomasz Fortuna
6.55
Skrzyczne
09:1310:26
Mentor 5 M
Przemysław Czerwiński
16.24
Skrzętla
10:0011:04
Mentor 5 L
AnT
56.96
Konopki
08:3113:08
Mentor 4 S
Mariusz Cybiak
28.75
Cerna Hora
08:2910:13
Mentor 4 M
Konrad Stefański
4.83
Szczebel
14:1414:25
Mentor 4 Light S
Krzysztof Żelisko
40.85
Fajsławice
07:3109:49
Mantra 6 ML
WojtasFX
66.91
Fajsławice
07:3710:40
Knight L
Tomek Machałowski
68.27
Konopki
07:5011:54
King S
Kacper Kowalski
33.80
Lajnar
06:3008:42
King L
Maciej Banasik
12.90
Kobala
08:4609:47
Kantega Xc L
Sławomir Wysocki
71.29
Kobala
09:1513:14
Iota 26
Marcin Makuch
93.33
Kobala
09:0413:23
Iota 26
Andrzej Galica
42.68
Lajnar
06:3209:03
Iota 2 27
Artur Śliwa
4.95
Skrzyczne
08:2009:35
Iota 2 25
Iwo Banaś
49.74
Kobala
09:4113:11
Iota 2 23
Jakub Zborowski
7.41
Skrzyczne
08:1509:55
Ion 2 S
Mateusz Petrów
24.72
Krushevo
08:3011:23
Ikuma 27
Krzysztof Mazur
8.05
Skrzętla
09:4110:08
Icepeak 7 Pro 23
Małgośka Sulkowska
24.39
Krushevo
08:3411:24
Hook 3 23
Marek Dmochowski
59.02
Fajsławice
07:5011:25
Hook 3 23