Marek Basiak
11.47
Skrzyczne
08:0911:07
Mantra 4 S
Marcin Kawula
7.58
Skrzyczne
08:1008:54
BGD BASE ML
Krzysztof Kajda
27.09
Skrzyczne
08:2510:11
Rise S
Baczek
19.64
Skrzyczne
08:2709:31
Lynx ML
Ralf
23.79
Skrzyczne
08:3111:12
Trango X-Race L
Seba
7.05
Skrzyczne
08:3108:50
Carrera L
Dawid Szczygielski
5.84
Skrzyczne
08:3808:53
Yukon 27
Michał Mildner
10.51
Skrzyczne
08:3909:48
Cayenne 3 S
Grzegorz Kopyto
28.29
Skrzyczne
08:5210:33
Mentor 4 M
Mariusz Kozłowski
7.91
Skrzyczne
08:5309:13
Mentor 4 XS
Jarosław Józik
23.61
Skrzyczne
09:3611:58
Cayenne 4 XS
Robert Dadak
7.63
Skrzyczne
09:5010:28
Cayenne 4 M
Zdzisław Staniak
16.52
Skrzyczne
09:5810:49
Mentor 2 M
Damian Grocholski
8.07
Skrzyczne
10:1411:29
Golden 4 28
Łukasz Kruczek
11.85
Skrzyczne
10:1811:48
Bogusław Kruczek
15.17
Skrzyczne
10:2211:43
Elan 2 26
Dawid Szczygielski
3.11
Skrzyczne
10:3310:40
Yukon 27
Seba
14.61
Skrzyczne
10:3612:36
Carrera L
Wacław Warda
16.04
Skrzyczne
10:3612:25
Cayenne 4 M
Witold Kawa
7.64
Skrzyczne
10:4711:56
Discovery 5 M
Łukasz Maszner
0.06
Puerto de la Cruz
09:2610:27
Rook M
Artur Leskiewicz
24.85
Montmin Coche-Cabane
14:1317:01
Carrera S
Artur Leskiewicz
6.29
Montmin Coche-Cabane
06:4807:01
Carrera S
Artur Leskiewicz
5.80
Montmin Coche-Cabane
10:0710:21
Carrera S
Martin Bibko
12.33
Mieroszów
10:4212:01
Ellus 3 M
Michał Walkiewicz
2.38
Michałków
09:5810:06
Mentor 3 M
Mariusz Strzelczyk
28.30
Michałków
08:2010:38
CHILI 4 M
Kasper Pawłowski
4.65
Michałków
09:2510:18
Tequila 4 S
Kasper Pawłowski
16.96
Michałków
11:3012:38
Tequila 4 S
Michał Walkiewicz
2.39
Michałków
11:2011:25
Mentor 3 M
Zbyszek Deka
70.22
Mała Kopa
10:1713:16
Sigma 10 25
Mateusz Gawenda
14.26
Leszno - Strzyżewice
08:0009:00
Tequila 4 M
Łukasz Kaczmarek
4.25
Leszno - Strzyżewice
07:3307:51
Chili 3 M
Jakub Mendys
2.65
Łęki Kościelne
10:3810:47
Optic 26
Przemysław Czerwiński
18.19
Łęki Kościelne
10:3511:48
Mentor 5 L
Piotr Góźdź
20.73
Łęki Kościelne
10:3213:05
Colt 2 30
Ryszard Froń
1.73
Łęki Kościelne
12:2512:34
Iota 2 27
Ryszard Froń
1.76
Łęki Kościelne
11:0511:10
Iota 2 27
Jakub Mendys
4.32
Łęki Kościelne
12:0512:25
Optic 26
Anna Bysiecka
4.68
Labinci
12:0213:10
Pioneer S
Anna Bysiecka
2.13
Labinci
13:4614:05
Pioneer S
Anna Bysiecka
7.26
Labinci
09:4710:53
Pioneer S
Joanna Reinert
17.37
Kotayk Province
08:0709:31
Epsilon 8 23
Rafał Reinert
18.13
Kotayk Province
08:1009:35
Sigma 10 27
Radosław Świerczyński
8.15
Kobala
13:3514:03
Knight ML
Iwo Banaś
107.03
Kobala
07:5313:54
Iota 2 23
Krzysztof Egzmont
25.79
Kobala
10:1612:19
Artik 3 25
Adrian Orłowski
81.30
Kobala
09:0013:35
Knight ML
Krzysztof Cieślinski
13.69
Kobala
08:5710:30
Hook 4 27
Grzegorz Skalski
59.00
Kobala
08:3011:53
Carrera S