Zbigniew Ziarko
4.06
Żar
08:4409:14
Golden 4 26
Adriana Wandzel
2.03
Żar
08:3708:56
Nemo M
Marcin Wirski
23.91
Żar
08:3910:45
Synergy 5 L
Andrzej Szuwarski
4.13
Żar
08:3908:59
Vega 3 Xl
Dominik Kapica
33.83
Żar
08:4010:44
Queen 2 ML
Michal Radzicki
10.60
Żar
08:4109:24
Cure ML
Kamil Olszowski
22.10
Żar
08:4210:41
Rook 2 MS
Tomek Wirski
26.19
Żar
08:5911:32
Aspen 2 28
Sebastian Treter
3.97
Żar
10:2710:51
Chili 3 S
Tomasz Sermak
23.21
Żar
07:5709:42
Icepeak 7 Pro 23
Tomasz Sermak
18.98
Żar
10:2612:11
Icepeak 7 Pro 23
Mateusz Partyka
3.88
Żar
08:0909:15
Tequila 4 M
Igor Byrski
7.01
Żar
08:1009:25
Mentor 3 S
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
8.81
Żar
10:1211:31
Cayenne 4 M
Krzychu Latawica
4.25
Żar
09:5910:58
Atlas L
Jacek Respondek
3.17
Żar
09:1709:56
Infinity 3 M
Zofia Radzicka
7.44
Żar
09:1510:10
BGD BASE S
Alicja Siermantowska
11.60
Żar
09:1510:42
Mentor 2 Xs
Igor Byrski
4.23
Żar
10:4911:33
Mentor 3 S
Błażej
38.48
Żar
08:3111:04
X-Alps 3 S
Joanna Kocot
33.91
Żar
08:3710:48
Explorer XS
czazal
43.85
Władysławowo
14:0915:25
Speedster 26
Andrzej Binkowski
6.01
Świebodzice
13:2713:44
lotnia sztywna
Kamil Stępień
142.03
Speikboden
07:1214:30
Mentor 4 M
Gonzo
6.72
Śnieżnica
09:1510:06
Chili 3 M
Łukasz Olszewski
3.92
Śnieżnica
08:3008:50
Pluto 2 M
GRZERO
12.72
Śnieżnica
07:5109:54
Cayenne 4 M
Daniel Cholewa
3.21
Śnieżnica
10:0010:08
Carrera M
Niedźwiedź
3.91
Śnieżnica
08:1708:29
Kali 27
Tomasz Pyś
2.78
Śnieżnica
10:3310:44
Epsilon 8 27
Michał Wimmer
6.22
Śnieżnica
09:0209:34
Boomerang X M
Jarosław Pawelczuk
6.07
Śnieżnica
09:2309:57
Chili S
Dawid Krajewski
6.73
Śnieżnica
09:1009:55
Eden 5 26
Kasia Wołek
3.25
Śnieżnica
09:1709:27
Knight MS
Szymon Struś
7.69
Śnieżnica
08:5209:58
Mentor 4 S
Michał Rdk
6.42
Śnieżnica
09:1410:01
Dudek Nemo XX 28
Jan Struś
5.35
Śnieżnica
07:5708:28
Mentor 4 M
Janusz Pałka
14.64
Śnieżnica
09:1310:23
Alpina M
Adam Panek
3.28
Śnieżnica
10:1910:27
Addict 2 L
Paweł Szczepanek
32.64
Śnieżnica
08:0010:24
GTO 2 S
Michał Skalniak
4.46
Śnieżnica
08:0108:30
Mistral 6 26
Łukasz Olszewski
3.04
Śnieżnica
11:1411:20
Pluto 2 M
eltomek
2.72
Śnieżnica
10:1810:25
Tequila 5 S
karol
3.49
Śnieżnica
11:1611:22
Nyos RS L
Patryk Ślęczka
3.92
Śnieżnica
10:1510:26
Krzysiek Święcicki
10.44
Skrzyczne
06:2209:21
Falcon 2009 27
Damian Kobyłka
6.05
Skrzyczne
07:0908:11
Rookie S
Zbigniew Chojnacki
5.71
Skrzyczne
07:0908:11
U Cross S
Przemek Bandrowski
6.78
Skrzyczne
07:2708:06
Sigma 7 31
Krzysiek Róg
29.75
Skrzyczne
07:4509:39
Sigma 10 25
Marek Basiak
11.47
Skrzyczne
08:0911:07
Mantra 4 S
Marcin Kawula
7.58
Skrzyczne
08:1008:54
BGD BASE ML
Krzysztof Kajda
27.09
Skrzyczne
08:2510:11
Rise S
Baczek
19.64
Skrzyczne
08:2709:31
Lynx ML
Ralf
23.79
Skrzyczne
08:3111:12
Trango X-Race L
Seba
7.05
Skrzyczne
08:3108:50
Carrera L
Dawid Szczygielski
5.84
Skrzyczne
08:3808:53
Yukon 27
Michał Mildner
10.51
Skrzyczne
08:3909:48
Cayenne 3 S
Grzegorz Kopyto
28.29
Skrzyczne
08:5210:33
Mentor 4 M
Mariusz Kozłowski
7.91
Skrzyczne
08:5309:13
Mentor 4 XS
Jarosław Józik
23.61
Skrzyczne
09:3611:58
Cayenne 4 XS
Robert Dadak
7.63
Skrzyczne
09:5010:28
Cayenne 4 M
Zdzisław Staniak
16.52
Skrzyczne
09:5810:49
Mentor 2 M
Damian Grocholski
8.07
Skrzyczne
10:1411:29
Golden 4 28
Łukasz Kruczek
11.85
Skrzyczne
10:1811:48
Bogusław Kruczek
15.17
Skrzyczne
10:2211:43
Elan 2 26
Dawid Szczygielski
3.11
Skrzyczne
10:3310:40
Yukon 27
Seba
14.61
Skrzyczne
10:3612:36
Carrera L
Wacław Warda
16.04
Skrzyczne
10:3612:25
Cayenne 4 M
Witold Kawa
7.64
Skrzyczne
10:4711:56
Discovery 5 M
Łukasz Maszner
0.06
Puerto de la Cruz
09:2610:27
Rook M
Artur Leskiewicz
24.85
Montmin Coche-Cabane
14:1317:01
Carrera S
Artur Leskiewicz
6.29
Montmin Coche-Cabane
06:4807:01
Carrera S
Artur Leskiewicz
5.80
Montmin Coche-Cabane
10:0710:21
Carrera S
Martin Bibko
12.33
Mieroszów
10:4212:01
Ellus 3 M
Michał Walkiewicz
2.38
Michałków
09:5810:06
Mentor 3 M
Mariusz Strzelczyk
28.30
Michałków
08:2010:38
CHILI 4 M
Kasper Pawłowski
4.65
Michałków
09:2510:18
Tequila 4 S
Kasper Pawłowski
16.96
Michałków
11:3012:38
Tequila 4 S
Michał Walkiewicz
2.39
Michałków
11:2011:25
Mentor 3 M
Zbyszek Deka
70.22
Mała Kopa
10:1713:16
Sigma 10 25
Mateusz Gawenda
14.26
Leszno - Strzyżewice
08:0009:00
Tequila 4 M
Łukasz Kaczmarek
4.25
Leszno - Strzyżewice
07:3307:51
Chili 3 M
Jakub Mendys
2.65
Łęki Kościelne
10:3810:47
Optic 26
Przemysław Czerwiński
18.19
Łęki Kościelne
10:3511:48
Mentor 5 L
Piotr Góźdź
20.73
Łęki Kościelne
10:3213:05
Colt 2 30
Ryszard Froń
1.73
Łęki Kościelne
12:2512:34
Iota 2 27
Ryszard Froń
1.76
Łęki Kościelne
11:0511:10
Iota 2 27
Jakub Mendys
4.32
Łęki Kościelne
12:0512:25
Optic 26
Anna Bysiecka
4.68
Labinci
12:0213:10
Pioneer S
Anna Bysiecka
2.13
Labinci
13:4614:05
Pioneer S
Anna Bysiecka
7.26
Labinci
09:4710:53
Pioneer S
Joanna Reinert
17.37
Kotayk Province
08:0709:31
Epsilon 8 23
Rafał Reinert
18.13
Kotayk Province
08:1009:35
Sigma 10 27
Radosław Świerczyński
8.15
Kobala
13:3514:03
Knight ML
Iwo Banaś
107.03
Kobala
07:5313:54
Iota 2 23
Krzysztof Egzmont
25.79
Kobala
10:1612:19
Artik 3 25
Adrian Orłowski
81.30
Kobala
09:0013:35
Knight ML
Krzysztof Cieślinski
13.69
Kobala
08:5710:30
Hook 4 27
Grzegorz Skalski
59.00
Kobala
08:3011:53
Carrera S