Kamil Stępień
142.03
Speikboden
07:1214:30
Mentor 4 M
Paweł Kampczyk
132.09
Fiesch
07:3012:46
Iota 28
Mateusz Z
120.75
Fiesch
07:1414:25
Mentor 4 S
Iwo Banaś
107.03
Kobala
07:5313:54
Iota 2 23
WojtasFX
102.78
Kobala
09:0014:24
Queen 2 L
Pawlos
99.83
Cerna Hora
09:0213:40
Rush 4 MS
Marek Dmochowski
97.37
Kobala
09:0314:14
Hook 3 23
Bartłomiej Galanty
96.17
Kobala
08:5513:26
Mantra 3 S
Adrian Orłowski
81.30
Kobala
09:0013:35
Knight ML
Ryszard Jakiel
71.47
Cerna Hora
08:2411:52
Delta 2 ML
Zbyszek Deka
70.22
Mała Kopa
10:1713:16
Sigma 10 25
Marek Miłowski
70.08
Cerna Hora
08:1811:28
Delta 3 ML
Jakub Rybka
64.10
Kobala
08:3413:33
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
60.61
Cerna Hora
08:1410:51
Mentor 4 M
Grzegorz Skalski
59.00
Kobala
08:3011:53
Carrera S
Paweł Chrząszcz
49.52
Cumhuriyet Mahallesi
07:2410:01
Enzo 3 M
Robert Osiński
44.77
Inowrocław
13:4415:21
Nucleon 27
czazal
43.85
Władysławowo
14:0915:25
Speedster 26
Krzycha
38.82
Kobala
08:4911:00
King L
Błażej
38.48
Żar
08:3111:04
X-Alps 3 S
Wojtek Bykowski
37.13
Borsk
09:0212:50
Mantra 6 ML
Joanna Kocot
33.91
Żar
08:3710:48
Explorer XS
Michal Grabos
33.88
Fiesch
07:3309:32
Alpina 3 L
Dominik Kapica
33.83
Żar
08:4010:44
Queen 2 ML
Paweł Szczepanek
32.64
Śnieżnica
08:0010:24
GTO 2 S
Monika Makowska
32.22
Borsk
10:0912:48
Delta 3 S
Krzysiek Róg
29.75
Skrzyczne
07:4509:39
Sigma 10 25
Mariusz Strzelczyk
28.30
Michałków
08:2010:38
CHILI 4 M
Grzegorz Kopyto
28.29
Skrzyczne
08:5210:33
Mentor 4 M
Marcin Szczęsny
28.06
Kobala
09:0410:44
Buzz Z5 L
Krzysztof Kajda
27.09
Skrzyczne
08:2510:11
Rise S
Tomek Wirski
26.19
Żar
08:5911:32
Aspen 2 28
Krzysztof Egzmont
25.79
Kobala
10:1612:19
Artik 3 25
Zbyszek Jagodziński
25.46
Cerna Hora
10:4312:33
Cayenne 4 M
Artur Leskiewicz
24.85
Montmin Coche-Cabane
14:1317:01
Carrera S
Tomek Zmarzły
23.91
Bassano
08:3712:42
Sigma 9 27
Marcin Wirski
23.91
Żar
08:3910:45
Synergy 5 L
Ralf
23.79
Skrzyczne
08:3111:12
Trango X-Race L
Jarosław Józik
23.61
Skrzyczne
09:3611:58
Cayenne 4 XS
Tomasz Sermak
23.21
Żar
07:5709:42
Icepeak 7 Pro 23
Jakub Kwiatkowski
22.47
Borsk
10:1911:51
Trango X-Race L
Kamil Olszowski
22.10
Żar
08:4210:41
Rook 2 MS
Piotr Góźdź
20.73
Łęki Kościelne
10:3213:05
Colt 2 30
Grzegorz Hali
20.37
Cerna Hora
08:2909:38
Chili 3 M
Baczek
19.64
Skrzyczne
08:2709:31
Lynx ML
Szrama
19.63
Kobala
09:1612:04
Rush 3 Xl
KRZYSZTOF MAKOWSKI
19.44
Cerna Hora
10:0111:27
Cayenne 5 XS
Marcin G.
19.38
Borzym
09:1713:26
Delta 2 MS
Tomasz Sermak
18.98
Żar
10:2612:11
Icepeak 7 Pro 23
Przemysław Czerwiński
18.19
Łęki Kościelne
10:3511:48
Mentor 5 L
Rafał Reinert
18.13
Kotayk Province
08:1009:35
Sigma 10 27
Joanna Reinert
17.37
Kotayk Province
08:0709:31
Epsilon 8 23
Mirek Olkowicz
17.20
Cerna Hora
08:3310:42
Mentor 3 M
Kasper Pawłowski
16.96
Michałków
11:3012:38
Tequila 4 S
Zdzisław Staniak
16.52
Skrzyczne
09:5810:49
Mentor 2 M
Sławomir Wysocki
16.22
Javorovy
09:2010:36
Iota 26
Roman Augustynowicz
16.18
Borsk
11:1114:05
Cayenne 5 M
Wacław Warda
16.04
Skrzyczne
10:3612:25
Cayenne 4 M
Bogusław Kruczek
15.17
Skrzyczne
10:2211:43
Elan 2 26
Janusz Pałka
14.64
Śnieżnica
09:1310:23
Alpina M
Seba
14.61
Skrzyczne
10:3612:36
Carrera L
Jarosław Osmólski
14.46
Javorovy
08:4210:08
Vega 2 S
Sebastian Zowada
14.26
Kamenec
10:1112:00
Delta 2 L
Mateusz Gawenda
14.26
Leszno - Strzyżewice
08:0009:00
Tequila 4 M
Jacek Miłowski
13.87
Cerna Hora
07:5910:47
Cure ML
Łukasz Serafin
13.82
Dolní Morava
09:3712:34
Summit XC3 S
Krzysztof Cieślinski
13.69
Kobala
08:5710:30
Hook 4 27
Marcin Pawłowski
13.63
Borzym
12:0713:10
Rook M
Grzegorz Pelikan
13.31
Javorovy
08:2410:49
Vega 5 M
Mateusz Petrów
13.09
Cerna Hora
08:5710:44
Ikuma 27
Grzegorz Fedrizzi
13.03
Javorovy
09:2511:18
Vega 4 M
GRZERO
12.72
Śnieżnica
07:5109:54
Cayenne 4 M
Michał
12.52
Javorovy
10:4112:07
Rook L
Martin Bibko
12.33
Mieroszów
10:4212:01
Ellus 3 M
Łukasz Kruczek
11.85
Skrzyczne
10:1811:48
Alicja Siermantowska
11.60
Żar
09:1510:42
Mentor 2 Xs
Stork X
11.48
Cerna Hora
08:4711:10
Mentor 4 M
Marek Basiak
11.47
Skrzyczne
08:0911:07
Mantra 4 S
Mateusz Gajczewski
11.15
Javorovy
10:1711:54
Queen 2 MS
Dariusz Żywczak
11.01
Babia Góra
10:1011:02
Sigma 9 25
Darecki-Starry
10.61
Cerna Hora
09:1711:09
Queen M
Michal Radzicki
10.60
Żar
08:4109:24
Cure ML
Michał Mildner
10.51
Skrzyczne
08:3909:48
Cayenne 3 S
Krzysiek Święcicki
10.44
Skrzyczne
06:2209:21
Falcon 2009 27
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
8.81
Żar
10:1211:31
Cayenne 4 M
PrzemekKamon
8.61
Borsk
10:0610:46
Epsilon 8 27
Dawid Olszowy
8.58
Javorovy
09:5210:48
Sprint 3 S
Marek Furman
8.43
Javorovy
09:5210:53
Aspen 4 26
Radosław Świerczyński
8.15
Kobala
13:3514:03
Knight ML
Damian Grocholski
8.07
Skrzyczne
10:1411:29
Golden 4 28
Mariusz Kozłowski
7.91
Skrzyczne
08:5309:13
Mentor 4 XS
Szymon Struś
7.69
Śnieżnica
08:5209:58
Mentor 4 S
Bogdan Kozłowski
7.69
Cerna Hora
08:5210:57
Golden 3 30
Witold Kawa
7.64
Skrzyczne
10:4711:56
Discovery 5 M
Robert Dadak
7.63
Skrzyczne
09:5010:28
Cayenne 4 M
Marcin Kawula
7.58
Skrzyczne
08:1008:54
BGD BASE ML
Zofia Radzicka
7.44
Żar
09:1510:10
BGD BASE S
Anna Bysiecka
7.26
Labinci
09:4710:53
Pioneer S
Tomasz Muszyński
7.23
Cerna Hora
10:5512:14
Aspen 5 28
Seba
7.05
Skrzyczne
08:3108:50
Carrera L